2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Ayberk

Kendi iradenle getirmediğini kendi iradenle gönderemezsin. Küme de düşürse Allah korusun bu müsveddeyle devam edeceğiz çünkü neden, çünkü cemal amca vermiş parasını o olmasa ne halt yeriz mazallah?

sadece55

Giray bulak gelirse desteklemekten de başka bir çaremiz kalmaz.O da belki Kalpar gibi Tecrübe ile fark yaratır.Ben transfer politikasını çok olumlu buluyorum.Güçlü bir Santrafor ve dikine oynayabilen bir oyun kurucu fark yaratacaktır.Şu yeni ALINAN gençlerden de bir iki tanesi patlama yaparsa bu sene çok farklı bir takım oluruz.Kanatlarımızda iki tane hızlı yabancımız var beklerimizde onlara ayak uydurursa Kanatları iyi kullanırız.Bence bu ligi bilen iyi de bir kaleci almalıyız.Sezerin yanına Cemil alınırsa defansımız da sağlam olur. Aslında 3-4 iyi takviye bizi Lige götürür.Bu sene takım kampta görecek

Duško Milinković

Yönetime güvenmemiz gerekir. Adamlar ellerinden geleni yapıyorlar. İstemediğimiz kişiler gelse bile Samsunspor için desteklememiz gerekir.

Ollivanders

ilk 2 lik takım olur inş. Ya da hiç  olmasın. Playoff kaldıramaz yürek

Stoper

Alıntı yapılan: Erdinc - 01 Temmuz 2015, 23:08:37
Sezerin yanına Cemil alınırsa defansımız da sağlam olur.

Benim de aklımda hep Cemil var. Geçen sene başında 650 bin istemişti. Kayseri'de pek oynamadı değeri düştü.
Sezer topu oyuna iyi sokan bir stopere nazaran çok iyi tekniği olan biri. Cemil'in tatlı sert,ısıran,kesici özelliği var.İyi ikili olurlar. Beklere de suratli iki isim , biri Canberk diğeri yeni sol bek transferi. Geri dörtlü duvar olur.

Sefa Aksoy
Safa Serbest
Ali Zorlu
İnegöl'den gelen Muharrem Efe.

Hepsi aynı mevki. Kamp sonunda gidenler olur.Torpilli Sefa'ya dokunmazlar da muhtemelen Safa gider.Sözleşmesi 1 yıllıktı bitti. Tekrar imza atması için hocanın gözüne girmesi gerek.

Ayberk

Giray bulakı trabzonun başına geçirsinler o kadar güveniyorlarsa hazır ersun yanal da istifa etmiş

55ertan

02 Temmuz 2015, 00:17:02 #411 Son düzenlenme: 02 Temmuz 2015, 00:22:48 55ertan
Cemil, Sezer, Mbilla ve 2-3takviyeyle uçarız. Bu Sezon Osmanlıspor ve Kayserispor da yok.
Mbilla ve ofeadu iyi uyum sağlamışdı inşallah Mbilla elden kaçmaz.

beşnumara

Cemil gelmek istiyorum der ama yüksek ücret ister. Onun için bize gelmez. Ali zorlu ile sefa serbest gönderilir bence.
Defansa yabancı gelecek diye duydum. Denemeye gelebilir belki de imzaya ama geleceğini duydum. Senegalli bir forvetten bahsediliyor. Giray bulak onay verirse getirilecekmis ispanyadan. O da denemeye mi yoksa imzaya mı bilmiyorum ama benim tanıdığım bu yönetim denemeye getirir. Duruma göre imza attırır.
Biz aliaga gibi ads gibi, belediye ve şahısların para akıttığı kulüpler gibi flaş transferler yapamayız yapamiyoruz da. Hasan kılıç gibi maliyeti düşük verimli olabilecek oyuncuların peşindeyiz ama 1-2 klas oyuncu şart. Bizi bu duruma düşürenlerin Allah iki yakasını biraraya getirmesin.

Raqua55

Ben bu sezondan hiç umutlu değilim Giray Bulak gibi bir Aptalla hiç bir şey yapamayız.Adamın En son çalıştırdığı Takım Mersinde 13 maçta 10 yenilgi 1 galibiyet 2 beraberlik almış bir  Adam.Nasıl olur ya Erkut Tutu gibi bir adam böyle bir hata yapar.İçim içimi yiyor yok Cemal amca vericekmiş parayı Fuat Köktaş istemiş Falan filan.Lan para vermeyin yeterki şu kulüpten uzak durun biz bir şekilde ligde kalırız.

SametYılmaz55

Facebookta sayfanın birinde Barış Memiş ismi dönüyor.var mi aslı astarı ?

bayfa55

Hala Giray Bulak ismine bir anlam veremiyorum. Kenan Yelek hoca olsun daha iyidir. Adam basarisizlik üzerine nam salmış. Her maç trabzona küfür ediyor bu taraftar bizim yöneticiler bunu görmüyor mu ? Hoca da zor durumda kalacak

Shane_Falco

02 Temmuz 2015, 08:10:24 #416 Son düzenlenme: 02 Temmuz 2015, 08:53:39 Shane_Falco
Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 02 Temmuz 2015, 01:19:32
Facebookta sayfanın birinde Barış Memiş ismi dönüyor.var mi aslı astarı ?

Diğer bir kaç takımla da ismi geçiyor. Menajeri tavsiye ediyordur onun dedikodusudur büyük ihtimal.

red_white

erhan altın kalsaydı keşke...

adige73

Alıntı yapılan: 55ertan - 02 Temmuz 2015, 00:17:02
Cemil, Sezer, Mbilla ve 2-3takviyeyle uçarız. Bu Sezon Osmanlıspor ve Kayserispor da yok.
Mbilla ve ofeadu iyi uyum sağlamışdı inşallah Mbilla elden kaçmaz.
bu sezon osmanlı kayseri yok ama karabük balıkesir var balıkesir çok iyi transferler yaptı

Ayberk

Barış Memişin parasını da Köktaş verir sıkıntı yok