2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

eprianu

Ndoye idmana çıkmış. Hüseyin Kala da tesislere gelmiş demin haberlerde okudum. Bu sene önceki senelere nazaran farklı oluyor. Ilk defa yönetim derdi yok, transferler erken başladı. Son iki senedir sene başında hiç umudum olmadı. Ama bu sene güzel olacak gibi :)

Desiqner

Giray Bulak tamam olmuş herhalde aldık başımıza bir bela daha...

Stoper

Fotoğraflarda gördüğüm sakallı, tahmin ettiğim gibi Bayrampaşa'dan gelen forvet Uğur'muş.

http://www.habergazetesi.com.tr/ugur-goz-doldurdu-56790h.htm

Shane_Falco

Açıkcası şu ana kadar Giray Bulak dışında yanlış giden bir şey yok. Bu yanlışta takımın en önemli nokta olması can sıkıcı.
Hüseyin Kala beğendiğim bir futbolcuydu iyi işler yapacaktır güzel transfer.

samuray

evğet ya bu sezon farklı sezon başı transferlere başlanmış olması vede belli transferlerin yapılması iy başlangıç ama bütün ahenki bozan giray bulak olayı hoca konusu malesef ?

Ertuğrul Sağlam

Şu Giray Bulak'ı almamamız için ne yapabiliriz? Fax, Mail vs göndersek kulübe faydası olurmu?...

Desiqner

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 01 Temmuz 2015, 15:22:50
Şu Giray Bulak'ı almamamız için ne yapabiliriz? Fax, Mail vs göndersek kulübe faydası olurmu?...

beşnumara

Alıntı yapılan: eprianu - 01 Temmuz 2015, 14:54:26
Ndoye idmana çıkmış. Hüseyin Kala da tesislere gelmiş demin haberlerde okudum. Bu sene önceki senelere nazaran farklı oluyor. Ilk defa yönetim derdi yok, transferler erken başladı. Son iki senedir sene başında hiç umudum olmadı. Ama bu sene güzel olacak gibi :)

Hüseyin kala tesislerde dediği ads tesislerinde. Yönetimle görüşmek için gitmiş. Bizim istediğimiz söyleniyor. Görünen o ki yönetim kampa transferlerle gitmek için uğraşıyor.

orucreis

Aslında giraya hiç gerek yok.Takım bu transferleri yaparken ona sormadı.Geldiğinde ki inşallah gelmez oynatıp oynatmayacağı belli değil.Çıkalım bu sene adam gibi kenan yelekle oynayalım.En azından onurumuzla mücadele edelim.Taraftar zaten oynatır takımı girayın gelişine bağlar bi çok kişi ne maça gelir ne kombine alır.

qunqor55

kenan yelek kalsın yeni bir hoca kazanalım hep beraber

MeL_55

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Teknik Direktör'ün 4 Temmuz'daki Kartepe Kampı'nda takımın başında olacağını açıkladı.

Samsunspor'umuz Nancy B takımından Arif Demir'i kadrosuna kattı. N'Doye ve Arif Demir ile 4 Temmuz'da imzalar atılacak.

via samsunsporbiz(twitter)

ask55

bu arif demiri şubat ayında çıkan haberlere göre galatasaray da istemiş.

5 kasım 1996 dogumlu sag bek ve stoper oynayabılıyor.boyu 183 cm.

hakkında yapılan detaylı bir analizi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz ;

http://www.transfermerkez.com/2014/10/oyuncu-raporu-arif-demir.html

ayrıca trtspor da transferin kesin olarak gerçekleştiği haberi var.

http://www.trtspor.com.tr/haber/futbol/spor-toto-super-lig/gsaray-istedi-samsunsporu-tercih-etti-99551.html

beşnumara

Arif demir idmana çıkmış. Kartepe kampında diğer oyuncularla beraber imza atılacakmış. İlk düşünce denenecek duruma göre imza atılacak. Yurt dışından bu tarz transferler yurt içi oyunculara göre gayet uygun oluyor. O bölgede canberk ile kapışsınlar. Hangisi iyi olursa kazanan zaten her türlü Samsunspor olacaktır.

Hoca konusu artık giray bulak kesin diyebiliriz :( Samsunsporumuz için hayırlısı olsun. Bu ismi dayatanlar Samsunspor mazallah kötü giderse ne diyecek çok merak ediyorum. O zaman da Hayır gönderemezsiniz diye dayatmazlar inşallah.

SametYılmaz55

Muhtemelen göndermeyin diye dayatacaklar abi.olasi bir başarıda bakın biz haklıyız diyecekler,işler kötü gidince de suçu gene Samsun halkı Samsunspor'a sahip çıkmıyor diye aradan sıyrılacaklar maalesef

usare

Coşkun Zeren Ersel Aslıyüksek diye bir futbolcudan bahsetmiş. G.birliği oyuncusuymuş.Sağ açık görünüyor.. Prensipte anlaşmışız.