2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

SAMSUNSPOR'UN YENİ HOCASI BÜYÜK ÖLÇÜDE GİRAY BULAK

Başkan Yılmaz, konuşmasının ardından Tutu'ya teknik direktör konusunda bir karar verip vermediklerini sorduğunda Tutu, "Hoca kararına bu akşam karar vereceğiz. Ama önde giden isimlerden bir tanesi Giray Bulak" diye cevap verdi.

Vay arkadaş bu adamla anlaşmanın hiç bir akıl alır yanı yok. Seveyim sizin yapacağınız yardımı, hayrı, iyiliği...

minci

Anladığım kadarıyla yönetim Giray Bulak konusunda bayağı bir direnmiş. Ancak parasızlıktan ne yazık ki Giray Bulağı kabul etmek zorunda kalmış. Nalet olsun bu parasızlığa...

Ertuğrul Sağlam

Fransa Nancy'den Arif Demir isimli birini getirmisiz 18 yasinda sagbek cocuk hakkinda cok guzel yorumlar var...

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 30 Haziran 2015, 20:48:20
Fransa Nancy'den Arif Demir isimli birini getirmisiz 18 yasinda sagbek cocuk hakkinda cok guzel yorumlar var...

Momar Ndoye'nin menajeri Arif Demir'inki ile aynı. Adam 1 günde 2 tane futbolcusunu getirdi bize. Umarım bir menajer elinde kurban olmayız.

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: beşnumara - 30 Haziran 2015, 19:53:57
Böyle is mi olur yaa. Adama iki yıldır kimse ekmek vermiyor bizim trabzonlular hemsehricilik yapıyor ekmek veriyor. Çok düşünüyorsanız yine yardım edin toprağınıza. Bu gelmezse para yok demek ne demektir yaa? Ulan Kazım kulübü kimlerin kucağına bıraktın bee!
sosyal medya da bazı yorumları okudum olmaz öyle şey dedim ama sordum soruşturdum doğruymuş abi. Trabzonlu köktaş ve cemal emmi, girayı istiyormuş.

sadece55

Hikaye adamlar alacağımıza gelecek Vaad eden sürpriz isimler alalım

eprianu

Samsunsporluyuz.net te Ndoye'nin idmana çıktığı yazıyor aslı var mı acaba?

Desiqner

Biz yanındaki adama pas adamayan ne topçuları piyasa etmiş takımız.
Alt ligdede olsa yeteneğiyle kendini belli eden futbolcular faydalı olacaktır...

beşnumara

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 30 Haziran 2015, 21:07:17
Momar Ndoye'nin menajeri Arif Demir'inki ile aynı. Adam 1 günde 2 tane futbolcusunu getirdi bize. Umarım bir menajer elinde kurban olmayız.

Sıkıntı yok brn denenecek diye biliyorum. Ayrıca iki veya üç oyuncu daha getirecekler diye biliyorum. Begenilirse imza atilacak. Unutmayalım hasan da denemeye geldi beğenildi imza attırıldı. Piyasa çok yüksek. Borç çok. Bu tür transferlere mecbur yöneliyoruz. Sonucta iteleme kakalama durumu yok deneme oldugu icin. Takımımız icin hayırlısı olsun.

beşnumara

Musa sinan kaleciyi geçip dışarı topu atıyordu. Onu adam ettik de sattık para kazandık. Bizim parlatip sattıklarımız bir daha aynı performansı sergileyemedi oktay hariç.
Gelen oyuncunun ligine takımına bakmayalim bence.

uykan

Antalya yeni stadının 10 yıllığına isim hakkını vermiş.
yıllık 10 milyon euro 10 yıl 100 milyon euro

Abovvvvvv

Ollivanders

Erhan Altın penaltılar öncesi duyumlara göre " siz benim için süperligtesiniz . Kimse size bir şey diyemez . Liste yapmıyorum kim kendini iyi hissediyorsa atsın " demiş . Kimin çıktığını kimin kaldığını , kimin zarara uğradığını anladın mı duayen ? Yazıklar olsun. Zoruma gidiyor arkadaş .

beşnumara

Erhan kendine kazandırdı aynı kalpar gibi ama iki senedir kaybeden hep Samsunspor.
Erhana sorsan bizim takım süper lige çıktı der. Borçlarla biz uğraşırız o tatilini yapar gezer tozar ama Samsuna geldiğinde hepimizden iyi Samsunsporlu olur.

sadece55

Keşke Sezer Baduru alabilsek orta sahayı yönlendirecek tecrübeli bir oyuncuya ihtiyacımız var.

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 30 Haziran 2015, 21:07:17
Anlaşılan o ki bu menejer bizi ya şampiyon yapacak yada kanser.