2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

uykan

hoca yok transfer var ilğinçççç

ali ihsan

Alıntı yapılan: uykan - 30 Haziran 2015, 13:28:05
hoca yok transfer var ilğinçççç

Hoca olsa,kendi adamlarını aldırıyo dersin sen ...ne muhalefet adamsın birader  :P

Desiqner

Yönetim inceden transfer yapıyorsa gelecek hoca ses çıkarmayacak bir hoca olur muhtemelen...

Levent ÖCAL

Yada hoca belli, kendisine danışılıyor.  :o

amisos5506

kaleci antrenörü yunus Şenocak ve kenan yelek olduğuna göre hoca da bunları kabuletmiş biri bence.

ngonge

Ndoye'nin menejeri Sezer Özmen'in menejeriymiş. Bu olasılığı arttırıyor.

nomak55

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 29 Haziran 2015, 22:58:02
Resim'de ki sakalli Ugur Keskin'e benziyor 3 numarayida taniyamadim, gecenlerde ismi gecen solbek olabilir...!
http://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=2082#

sakallı furkan müdür.

korayxyz

Ne olursa olsun Atletico Madrid kökenli bir oyuncu olması, kumaşının iyi olduğunu gösterir. Ama geçen sene neredeyse hiç oynamamış:
http://www.transfermarkt.com.tr/momar-ndoye/leistungsdaten/spieler/221306

Stoper

Ndoye'nin menejeri MARCO EMRAH KIRDEMiR dünyaca ünlü hoca-futbolcularla çalışan biri. Daha önce ismini duymuştum. Sezer'in de menajeri olduğunu bilmiyordum.

https://twitter.com/marcoagentfifa

18 saat önce paylaşmış.

Karabudun

Muhtemelen bir hoca ile her konuda anlaşıldı ve bu hocanın istekleri doğrultusunda transferler yapılıyor ya da yapılacak. Korkum birkaç kaliteli transferden sonra dandik bir hocanın duyurulması. Korkum Giray Bulak ve türevlerinden biri ile el sıkılmış olması. Yönetime de kızamıyorum, şu yoklukta yine iyi haberler alıyoruz.

bayfa55

kemal özdeş ve Nurullah Sağlam gibi iyi hocalar varken Giray Bulak ilginç geliyor. Yönetimin bir bildiği var galiba ne diyelim.

Ertuğrul Sağlam

uykan

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 30 Haziran 2015, 13:29:18
Hoca olsa,kendi adamlarını aldırıyo dersin sen ...ne muhalefet adamsın birader  :P

hoca alınca da kendi adamını aldırdı diyecem :)

Stoper

Alıntı yapılan: bayfa55 - 30 Haziran 2015, 15:46:21
kemal özdeş ve Nurullah Sağlam gibi iyi hocalar varken Giray Bulak ilginç geliyor. Yönetimin bir bildiği var galiba ne diyelim.

Yönetimin içinde olmaya gerek yok yahu her Samsunsporlu bilir. "Para yok"

Eski parayla yazayım ; Kemal Özdeş 800 milyar , Nurullah Sağlam 1 trilyon 400 milyar artı 5 futbolcu şartı.
Burası PTT ligi bu paralar nedir? Giray bunların yarı fiyatına okey demiştir. Kendisi uzun süredir boşta zaten. Yarın resmi açıklama yapılır.

MeL_55

Alıntı yapılan: Stoper - 30 Haziran 2015, 16:35:24
Yönetimin içinde olmaya gerek yok yahu her Samsunsporlu bilir. "Para yok"

Eski parayla yazayım ; Kemal Özdeş 800 milyar , Nurullah Sağlam 1 trilyon 400 milyar artı 5 futbolcu şartı.
Burası PTT ligi bu paralar nedir? Giray bunların yarı fiyatına okey demiştir. Kendisi uzun süredir boşta zaten. Yarın resmi açıklama yapılır.

iyiyde sadece giray mi yari fiyatina geliyor? bulsunlar genc birini. kayserisporun yaptigi gibi?
senelerdir tugay kerimoglu diyorum. bence cok basarili olabilecek bir hoca.
ertugrul saglam nasil basarili olduysa; bu adam 2. kat daha basarili olur.

yada o olmazsa baska genc birini getirsinler.  giray bulak diyorlar erhan altin keske kalsaydi diyorum icimden..