2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Ellibeş Numara

Giray Bulak ile anlaşıldığı yerel basındaki herkes yazdı. Bende anlaşıldığı çok iyi biliyorum. Sosyal medyadaki tepkilerden sonra vazgeçilmiş olabilir. Bütün yerel basının aynı isimle anlaştığımızı yazması haberlerin yalan olmadığı anlamına geliyor bence. Çünkü onlarda yöneticilerden öğreniyorlar.

Tiryakiler55

Eğerki bizi bu borç batağından çıkaracak olursa, ben șahsi açımdan, belirli bir sürelik olması șartıyla bir isim sponsorluğunu doğru buluyorum. Bunu beğenmem șunu beğenmem diye bir lüksümüz yok diye düșünüyorum. 1.200.000 nüfusluk bir il bir takıma sahip çıkamıyorsa, biz hangi büyük camiadan bahsediyoruz. Artık kim gelirse gelsin, kim alınırsa alınsın, yeterki șu ortak sevdiğimiz takım hakettiği gibi inșallah eski günlerine döner.

MeL_55

Samsunspor, geçen sezondan oyuncusu Mustafa Sevgi ile 2 sezonluk anlaşma sağladı.

samuray

kadroyu bozmadan koruyacağız anlaşılan bu iy bencede kaleci yerine bir orta saha iki kanat almak daha mantıklı olur yabancı hakkımızı böyle kullanmalıyz diye düşünüyorum .hoca konusuda bi netleşsse artık inşallah giray bulak olmaz
bana osman özköylü  kadar antipatik geliyor nedensze

nomak55

Twitter da bayrampasaspordan uğur keskin ile anlaşmak üzere olduğumuzu yazmislar

Duško Milinković

Bugün ki idmanda hangi futbolcular vardı bilen var mı?

korayxyz

bayfa55

Valla çirkef ama  iyi hoca. Adana demir ilk 2 yi zorlayacaktir

Ertuğrul Sağlam

Resim'de ki sakalli Ugur Keskin'e benziyor 3 numarayida taniyamadim, gecenlerde ismi gecen solbek olabilir...!
http://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=2082#

orucreis

Ali zorlu hala gitmedimi erhan al copluklerini.... >:(

beşnumara

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 29 Haziran 2015, 22:58:02
Resim'de ki sakalli Ugur Keskin'e benziyor 3 numarayida taniyamadim, gecenlerde ismi gecen solbek olabilir...!
http://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=2082#

3 numara bizim ercan abi. 32 numarayi diyorsan serkan sözmen degil diye biliyorum.

Ertuğrul Sağlam

Pardon Fatih bahsettigim kisi 3 degil 32 numaraymis.

Duško Milinković

Yabancı transferi politikasından dolayı birçok Türk futbolcu transferin son günlerinde açıkta kalacak ve cok ucuza   transfer edilecektir diye düşünüyorum. Bu nedenle son günlerde daha iyi transferler yaparız diye düşünüyorum.

yilmazselcuk55

30 Haziran 2015, 01:13:51 #313 Son düzenlenme: 30 Haziran 2015, 01:25:55 yilmazselcuk55
Erçağ EVİRGEN ile Görüştüğümüz Söyleniyor.

MeL_55

Mustafa Sevgi nin ardından Fatih ile de anlaşma sağlandı. Fatih de takımda kaldı.

Samsunspor'umuz Sezer ile de iki yıllık anlaşma sağladı. Mehmet Çakır yarın imzaya geliyor.

samsunspor.biz twitter hesabi