2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

İsim olayıyla doğrudan alakası yok şu an düşündüğüm seylerin.5 sene sonra borçların bir çoğunu temizleyip süper lige çıktık,tam belimizi doğrultacakken bir sürü dümen çeviren Galip Öztürk'ün her firsatta kurtarıcı gibi görünmesinden çok sıkıldım.Takımın önüne Metro ismi gelince ne değişecek ? Bu cektigimiz sıkıntıların en büyük sorumlusu Galip Öztürk değil mi zaten ? Süper ligde Galip Öztürk için başlık açılımistı,yazılan,söylenen o sözlere ne oldu ? Ne çabuk unuttuk o günleri ? Hadi başarı geldi de unuttuk diyeceğim ortada başarı da yok.Ptt liginde kümede kalmak mi yada play-off oynayip çıkamamak mi başarı kriterleri ? Biz böyle hassas şeyleri iki üç galibiyetle bu kadar kolay unutmaya devam ettigimiz sürece uzulen gene biz olacağız.Samsunspor kulübü Galip Öztürkten önce de vardı Galip Öztürkten sonrada olacak.Belki süper ligde belki pttde belki alt liglerde olacağız ama gene de var olacagiz.öncelikle bunun farkına varmamız gerekiyor.ortak bir durusumuz olmadı ne yazık ki ama artık bir yerden baslayip sağlam bir duruş gostermek zorundayız

eprianu

28 Haziran 2015, 08:23:09 #286 Son düzenlenme: 28 Haziran 2015, 08:27:01 eprianu
Aynen öyle. Bu camiaya Galip Öztürk kadar kimse zarar vermemiştir. Beş sene sonra zar zor çıktığımız süper ligden Galip Öztürk ile Kazım Yılmazın kulüp üzerinden it dalaşı yapması yüzünden düştük . Hatta o sene bir maçın devre arasında Galip Öztürk ün yönetimdeki adamlarından birinin soyunma odasına girip oyunculara "oynamayın" diye talimat verdiğini bile iddia edenler olmuştu. .
Reklam olayı için birşey demiyorum ama Galip Öztürk kesinlikle bu camiaya zarar veriyor tek inandığım bu.  

Desiqner

Giray Bulak denilen adam göz göre göre gelirse taraftarda çok kötü bir izlenim oluşacak.Tam birşeylere güzel başlayalım derken hep böyle dandik işler oluyor onu anlamıyorum.

korayxyz

Tam 20 sayfa konuşma olmuş ama tek bir transfer yok. Koskoca 50 yıllık kulüp ne hallere düştük  :(

CoRaqLi55

Giray Bulak ile az önce yaptığım telefon görüşmesinde Samsunspor la hiç bir görüşmem olmadı çıkan haberler asılsızdır dedi...
Selamet Atlı yazmış bunu facebook sayfasına bir kaç gün öncede Giray Bulak kesinleşti diye haber yapmıştı hangisine inanırsanız artık..

samuray

süper ligeden düştüğümüz syezon galip öztürk kazım yılmaz dalaşı yüzünden düştüğmüz unutulmamalı galip öztürk metro isminin samsunsporun önüne konulmasına bende karşı olanlardanım

Duško Milinković

Giray Bulak ve Osman Özköylü olmayacağı kesinleşti diyebiliriz artık yani.

beşnumara

Alıntı yapılan: CoRaqLi55 - 29 Haziran 2015, 00:00:38
Giray Bulak ile az önce yaptığım telefon görüşmesinde Samsunspor la hiç bir görüşmem olmadı çıkan haberler asılsızdır dedi...
Selamet Atlı yazmış bunu facebook sayfasına bir kaç gün öncede Giray Bulak kesinleşti diye haber yapmıştı hangisine inanırsanız artık..

Klasik Samsun basını işte. İmza olmadan hiçbirine inanmayın.

beşnumara

Cemal Yeşilyurt verecekse parayı trabzonlu biri olur bence.

cakir55

Mehmet Çakır ile anlaşılmış başka oyuncu kalmadı mı yanı piyasada ? Adam kim bilir kaç yasına gelmiş.
Sezer ve MSevgi hamleleri ne kadar mantıklı ise Mehmet Çakır ısmı o kadar sacma.

Sent from my iPhone using Tapatalk

cakir55

Metro Olmasın da ne olursa olsun. Galip Öztürk'ün parasına kalmadı Samsunspor.

cakir55

Kale bu sene Furkan'a emanet edilmeli.

Stoperde Fatih ile tekrar devam etmeliyiz. Tuna da ayrıldı o bölgeye bir transfer daha şart. Sezer devam ediyor zaten.

Sağ bek Murat ile Sözleşme yenileyip Canberk ile rotasyon olarak kullanılır.

Sol bekte ABS ile uzatıp yine MSevgi bizi idare eder.

Orta sahamız belkide en iyi bölgemiz. Hasan ve Taha bu ligin iyi oyuncularından. Ama bu bölgeye en az iki transfer daha Şart.

Kanatlarda Ofoeudu takımda şuan. Kaptan Musa ile de 1 yıllık uzatmamız gerek takıma abilik açısından. Mehmet Çakır ile de anlaşılmış ne kadar istemesem de bu sezon iyi istatistik yapmış cidden. Bu bölgeye bir transfer daha Şart bence. Bir siyahi oyuncu Umar Tarzı.

Ofansıf orta saha bölgesinde İvanov var nasıl döneceği şüpheli. Buraya bir takviye gerekiyor. Gerçi Mehmet Çakır bu bölgede de oynayan bir isim.
Yinede ben bu bölgeye Tiago gibi bir adam isterim.

Forvet için Artun düşünülebilir Ayağı top yapan etkili şutları olan bir oyuncu. Şuan Gençlerbirliği'nin oyuncusu bize kiralık gelmeyi isteyecektir. Onun dışında Mbillanın yerini dolduracak kaliteli bir forvete ihtiyaç var Ayıte olabilir.

MeL_55

sportif direktörümüzün aciklamasina göre; mustafa sevgi ve sezer özmen seneye bizimle. mehmet cakir ile de anlasilmis.
gecen sezon 28 macta küme düsmemeye oynayan elazigda 9 gol 4 asist yapmis. rotasyon olarak recep niyaz yerine düsünürsek iyi bir transfer.
ancak ben 10 numara pozisyonuna kaliteli bir yabanci bekliyorum. 3 yabanci hakkimizi aciklamada 1i kaleci 2 kanat demis.
kaleciyi anlamadim ne gerek var? 1 kaleci 2 kanat yerine; 1 forvet; 1 kanat; 1 de 10 numara pozisyonuna. ivanov ve ofoedu kalacak herhalde.

Karabudun

Alıntı yapılan: beşnumara - 29 Haziran 2015, 01:21:05
Cemal Yeşilyurt verecekse parayı trabzonlu biri olur bence.

Karaman ya da Akçay ikilisinden biri gelse bizim için nokta atışı olurdu.

bayfa55

Mehmet Çakır Boluyla  anlaştı haberleri var