2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

jean

Kazim yilmaz temlik borclarini ustlendi ne demek anlamadim orasini

MeL_55

bu isim sponsporlugu bence yanlis strateji.
tamam yine anlas metro ile ama forma gögüsüne, sirtina, sortuna reklam al. yeni ve mevcut stadin önüne Metro 19 Mayis Stadyumu(Arena) yap.

Samsunspor, Samsunspor'dur. bunu kimse degistirmemeli

CoRaqLi55

Başkan'ın konuşmalarından gözüme çarpan en güzel detay Furkan,Canberk ve Alperen gibi gençlerimize önem verileceğini söylemesiydi.

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 27 Haziran 2015, 18:31:19
bu isim sponsporlugu bence yanlis strateji.
tamam yine anlas metro ile ama forma gögüsüne, sirtina, sortuna reklam al. yeni ve mevcut stadin önüne Metro 19 Mayis Stadyumu(Arena) yap.

Samsunspor, Samsunspor'dur. bunu kimse degistirmemeli
Samsunspor'umuzun ismi degişmiyor güzel bi anlaşma yapılırsa eger dogru bi hamle bence. manisa yıllarca vestelden geçindi konya torkuyla aldı başını gidiyor medicana sivas medicalpark antalya bu anlaşma bu zor süreci atlatmak için dogru bi hareket

ask55

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 27 Haziran 2015, 23:11:19
Samsunspor'umuzun ismi degişmiyor güzel bi anlaşma yapılırsa eger dogru bi hamle bence. manisa yıllarca vestelden geçindi konya torkuyla aldı başını gidiyor medicana sivas medicalpark antalya bu anlaşma bu zor süreci atlatmak için dogru bi hareket
bu saydığın takımların hiçbiri büyük camia değil.
"doğuş holding fenerbahçe" , "medical park galatasaray" veya "Samsung Manchester United" gibi isim değişiklikleri ne kadar abest ise xxxx Samsunspor ismi de o kadar camiayı küçük düşüren bir hamledir.

KareAs55

28 Haziran 2015, 00:10:55 #275 Son düzenlenme: 28 Haziran 2015, 00:16:06 KareAs55
Alıntı yapılan: ask55 - 27 Haziran 2015, 23:40:16
"doğuş holding fenerbahçe" , "medical park galatasaray" veya "Samsung Manchester United" gibi isim değişiklikleri ne kadar abest ise xxxx Samsunspor ismi de o kadar camiayı küçük düşüren bir hamledir.

Bahsettiğin kulüpler çoğu şirket bazında yönetiliyor. Maddi desteği sağlayamadığı branşlarda da gerekli sponsoru alarak bir takım arayışlar içine girebiliyor spor olarak bakabiliriz futbolla bağdaştırmanın mantığı yok büyük çerçeveden bakmakta yarar var

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: ask55 - 27 Haziran 2015, 23:40:16

fenerbahçe ülker fenerbahçe grunding gslivhospital ayrıca bu saydıklarında büyük camia degil

ask55

basketbol voleybol şubelerinin ismi isterse trabzon Samsunspor olsun.
hiç umrumda değil.
bence kelime oyunu yapmaya gerek yok.

bugün takım isminin değişmesini destekleyenler, yarın "belli bir ücret karşılığında" armasının değişmesine de renklerinin sarı kırmızı bordo vs. yapılmasına da karşı çıkmasınlar o zaman.

ayrıca fenerbahçe galatasaray manchester united büyük camia değil ne demek ya.şaka gibi.

Forvetim

gelen gideni aratırmış, giray geleceğine erhan kalsaydı daha iyiydi dedirtmez inşallah bize yada ilk 5 hafta sonu istifa edecek duruma gelmese bari. isim konusunda keşke hiç olmasa hiç birimiz istemiyoruz fakat madem kaçınılmaz hale gelmiş iyi bir para alınsa da bir şeylere çare olsa, 2-3 milyon için o şanlı adımızın önüne ne gelirse gelsin içimiz buruk kalır.

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: ask55 - 28 Haziran 2015, 00:47:45
basketbol voleybol şubelerinin ismi isterse trabzon Samsunspor olsun.
hiç umrumda değil.
bence kelime oyunu yapmaya gerek yok.

bugün takım isminin değişmesini destekleyenler, yarın "belli bir ücret karşılığında" armasının değişmesine de renklerinin sarı kırmızı bordo vs. yapılmasına da karşı çıkmasınlar o zaman.

ayrıca fenerbahçe galatasaray manchester united büyük camia değil ne demek ya.şaka gibi.

kelime oyunu yapan yok. kardeşim rica edicem sen benim yazdıklarımı görmemezlikten gel benim yazdıklarıma yorumda yapma çünkü çok saçma konuşuyorsun ne arma degişmesi ne renk degişmesi ne alaka bu söylediklerin o zaman çıkar 5 milyon ver kulübe bu bir çözüm yoludur anladın bişeyleri satmak veya degiştirmek degildir yapılan anlaşma ömür boyu degil yine kalıcı ve hep var olan SAMSUNSPOR dur ayrıca ben o saydıgın kulüpleri SAMSUNSPOR dan büyük bulmuyorum.

Karabudun

Başkanın açıklamalarından sonra bu sezon bir üst lig gibi bir hedefimiz olamayacağı çıkıyor. Hakkımızda hayırlısı, ALLAH yardımcımız olsun.

Ellibeş Numara

İstesekte istemesekte bu isim sponsorluğu bu sezon olacak arkadaşlar. Boş yere birbirimizi yanlış anlayıp, kırmayalım.

SametYılmaz55

Facebook sayfalarinda kesin olarak Giray Bulak ile anlaştığımız yazıyor.doğru olmamasını umut ediyorum.sezonu başlamadan bitirecek bir hamle olacak doğruysa bu haber :-X

beşnumara

Üst lig hedefi elbette var ancak dillendirilmiyor. Şuan dillendirmeye de gerek yok.

ask55

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 28 Haziran 2015, 00:57:29
kelime oyunu yapan yok. kardeşim rica edicem sen benim yazdıklarımı görmemezlikten gel benim yazdıklarıma yorumda yapma çünkü çok saçma konuşuyorsun ne arma degişmesi ne renk degişmesi ne alaka bu söylediklerin o zaman çıkar 5 milyon ver kulübe bu bir çözüm yoludur anladın bişeyleri satmak veya degiştirmek degildir yapılan anlaşma ömür boyu degil yine kalıcı ve hep var olan SAMSUNSPOR dur ayrıca ben o saydıgın kulüpleri SAMSUNSPOR dan büyük bulmuyorum.
Seni kırdıysam hakkını helal et kardeşim.yanlış anlaşılma olmasın benim isyanım sana değil.
Tabiki herkes aynı düşünecek diye birşey yok.

Başkanın açıklamasına bakarsak isim sponsorluğu kesin gibi.
Ama sezon başlamadan hedef koyarken hedefimiz süperlig demiyor.
Şimdi senin gibi düşünenlerin mantığı bu parayla süperlige çıkmak değil mi ?
Bu para süperlige çıkmamıza yaramayacaksa neden böyle bir sponsorluk anlaşması yapalım ?
Küme düşmemek için böyle bir anlaşmaya zaten gerek yok.
O zaman bu anlaşma neden yapılıyor ?
Samsunspor'u çok seven galip öztürk istese bu parayı bağış yapamaz mı ?
Metro Turizmin reklama ihtiyacı mı var ?
Bu hamlenin taraftara son çare gibi gösterilmesi camiaya yapılan en büyük haksızlıktır.

Konu konuyu açtı.Yazdıklarım başlıkla alakalı olmayabilir.Kusura bakmayın.

Bir daha bu başlıkta böyle bir tartışmaya girmeyeceğim.