2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Giray bulak olacagina osman ozkoylu olsun.

beşnumara

Alıntı yapılan: germencisse - 27 Haziran 2015, 11:06:31
Batuhan Tur ve Serkan Sözmen ile anlaştığımız söyleniyor. Serkan benim 2 senedir takip ettiğim hatta ısrarla forumda alınması gerektiğini belirttiğim bir sol bek. Eğer haber doğru ise Serkan hamlesi çok yerinde olmuş. Batuhan hakkında pek bir bilgim yok sadece Gençlerbirliği patentli bir oyuncu.

Kardeşim haber doğru mu bilmiyorum ama serkan için iyi şeyler söyleniyor. Batuhan Samsunspor'da oynayacak seviyede değil deniyor ama yedekte sağ bek yok. Ayrıca sag bek alacaksak gençlerbirliginden Tayfur Bingöl'ü isteyelim. Geçen yıl ads'de kiralık oynadı. Önde de oynayabilen bir oyuncu ama ads parayı basar bizim önümüze geçer. Aynı şekilde bursadan Oğuzhan aynaoglu'nu da isteyebiliriz Ertuğrul'dan. Her ikisi de çok beğendiğim oyuncular.
Transfer konusunda biz bu isimleri içimizden gecirirken yönetim bir sürü sıkıntı ile uğraşıyor. Rakipler bizden hep öndeler. Onun icin biz bu tür oyuncuları alamıyoruz. Bi alabilsek zaten müthiş hamle yapmış olacağız.

orhan

Giray bulak her zaman bir soru işareti bırakır adamın kafasında ve bu şehirin benimseyeceği  birisi değil risk alacak bi durumumuz yok bu ligi tanıyan hocalara ihtiyacımız var Osman Özköylü,M.reşit akçay,kemal özdeş üçlüsünden birisi ile anlaşırsak iyi olacağını düşünüyorum

beşnumara

Ayrıca osman paralı imkanı bol bir kulübe gider. Bu da demek oluyor ki ya ads ya da erciyese gider.

AhmetDenizci

Bir teknik adam olarak tükenmişliğin resmidir Giray Bulak.

Ollivanders

Biri gidiyor biri geliyor başarılar bize uzak görünüyor .

Raqua55

Bilmiyorum ama En kral Teknik Adam yıllık ne kadar istiyor ? Bu nedir dalga mı geçiyorlar Giray Bulak nedir ? Bu haberler inşallah doğru degildir yoksa 1 sezon daha heba etmiş oluruz

kaptan 55

Biz Erhan'dan kurtulduk diye sevinirken Giray Bulak nereden çıktı?ulan arkadaş ne bitmez tükenmez derdimimiz varmış ya >:(

beşnumara

Giray bulak piyasası kalmadığı halde ölüsü 750 bine çalışır. Böyle adamlar hem bi b.k bilmez hem de burunlarından kıl aldırmaz. İnşallah gerçekleşmez böyle bir şey.

bayfa55

Genç ve hırslı hoca lazım bize. Denenmişlerden bir şey olmaz. Hele Giray Bulak tamamen saçma bir tercih

Karabudun

Tamam, büyük bir yokluk içerisindeyiz ama teknik patron Bulak olmamalı.

beşnumara

Bulak olacağına altyapı sorumlusu m.ali çınar olsun daha iyi.

özkan

Erkut tutu girayı getirecek kadar yaşlanmamıştır herhalde :) bana göre hoca kemal özdeş olacak.

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: beşnumara - 27 Haziran 2015, 12:49:07
Giray bulak piyasası kalmadığı halde ölüsü 750 bine çalışır. Böyle adamlar hem bi b.k bilmez hem de burunlarından kıl aldırmaz. İnşallah gerçekleşmez böyle bir şey.
Tam 1 trilyon olmasa da, 1 trilyona yakın bir ücret duydum abi. Aynı ücrete, mustafa reşit akçay ve kemal özdeşte gelir. Yönetimin cebinden para çıkmayacak ama giray bulakı getirerek ayağına kurşun sıkmış olacaklar.   

ngonge