2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

usare

Sefa serbest miydi bizden kiralık giden, o çocuk iyiydi onu elimizde tutsak bari. Teknik direktör konusunfa ise aynı yemekleri ısıtıp ısıtıp sofraya getirmektense yenileri görmek isterim.

maviay55

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer. Yönetimin Giray Bulak gibi bi hata yapmamasını diliyorum  ???

AlıntıSamsunspor'umuz transfer çalışmaları kapsamında İkinci Lig takımlarından Bandırmaspor'un sol beki Serkan Sözmen ile Hacettepespor'un sağ beki Alaettin Batuhan Tur ile anlaştı.
kaynak :Facebook Samsunspor sayfası

Ellibeş Numara

27 Haziran 2015, 01:01:43 #227 Son düzenlenme: 27 Haziran 2015, 01:12:26 Ellibeþ Numara
Arkadaşlar hem facebooktan hemde twitterdan giray bulak ile anlaşmamıza tepki gösterelim. Yönetim, hüseyin kalpar olayında tepkiler geldi diye vazgeçti. Bunda da aynısını yapabiliriz. Ayrıca bu giray bulak'ın kalparinho'dan daha maliyetli olduğunu duydum. Giray bulak'ın yerine aşağı yukarı aynı ücrete kemal özdeş ile anlaşırız. Zaten teknik direktör ve ekibinin maliyetini cemal amca karşılıyor.

Sosyal medya da millet cemal amcaya giydiriyor. Harbiden ayıp ediliyor adama. Teknik direktörlüğe kimin getirileceğine yönetim karar veriyor ama bazı dengesizler cemal yeşilyurt getiriyor falan yazmışlar. Adam başkan veya yönetim kim olursa olsun, az veya çok kulübümüze maddi katkı sağlıyor. Bu tür adamları da küstürmeyelim. Aksine daha çok gaz verelim daha çok maddi katkı sağlasınlar.

bayfa55

27 Haziran 2015, 01:46:34 #228 Son düzenlenme: 27 Haziran 2015, 01:49:39 bayfa55
Giray Bulakla anlaşılmış. Bu yönetim ne yapmaya çalışıyor. Trabzonlu hocanın ne işi var bu takımda hele Giray Bulak gibi başarısız bir adam Samsunspora hiç yakışmaz.  Osman Özköylü, Kemal Özdeş derken gelinen noktaya bak. İlk 5 hafta kötü sonuç ondan sonra Giray istifa eder. Ondan sonra bul bakalım hoca Ben Osmanı istiyorum valla çirkefte olsa adam top oynatiyor

samsunmania

Takımın en önemli hazırlık zamanı sezon başı. Sezon başından sonu belli bir maceraya girişmek çok mantıksız. Seçemiyorsan senin yerine seçer, takımın başına koyarlar. Para yok, pul yok. Ama bizi de bu hale sokan ÖZ SAMSUNLULAR değil mi? Sahte kahramanlar. Siz paralarınızı almak için sırada beklerken millet de kendi adamını hoca olarak koymak için ortamı hazır halde bulur. Yıllarca takımın önüne kendi ismini getirmeye çalışanlar nerede. Alın buyrun fırsat. Verin adam gibi parasını hayalleriniz gerçek olsun. Fındık tüccarlığından sırf bu yıl belki de kazancını 10'a katlayan kulübün borç yükünün sorumlusu nerede?
Çok yanlış bir seçim olur Giray Bulak. Hem de çoook.

ngonge

Giray Bulak'ın memleketi beni ilgilendirmez, çok vasat bir hoca, ne yapmış bu yaşına kadar. Erhan Altın'ın bir farklı versiyonu, her şeyiyle.

Hoca için hala vaktimiz var ince eleyip sık dokumak lazım. Tecrübesiz birinin gelmesini, kötü tecrübeli birinin gelmesine tercih ederim.

bayfa55

Eğer ilk 2den süperlig istiyorsak bizi hedefe taşıyacak tek hoca Osman Özköylü  oynattığı futbol ve taktik anlayışı çok farklı 

beşnumara

Yönetim ters köşe yapar diye düşünüyorum hoca konusunda. Benim gönlümden geçen kemal özdeş veya reşit Akçay.

Desiqner

Alıntı yapılan: beşnumara - 27 Haziran 2015, 03:03:38
Yönetim ters köşe yapar diye düşünüyorum hoca konusunda. Benim gönlümden geçen kemal özdeş veya reşit Akçay.

Abi muhtemelen yine genç bir kadro kuracaklar ve M.Reşit Akçay öyle kadroların Mourinho'su :)

ask55

27 Haziran 2015, 03:47:27 #234 Son düzenlenme: 27 Haziran 2015, 03:56:58 ask55
Alıntı yapılan: Shane_Falco - 26 Haziran 2015, 23:01:39
Kalmazsin hocam öyle düşünüyosan.

Mehmet Çakir'a gelecek olursak bana göre futbol açısından bize faydası olur. İşin karakter kisminda ise nedir nasildir onu bilemiyorum.  Alinirsa hayirli olsun alinmazsa inş daha iyileri kismetimizdir.
inşallah alınmaz ama alınırsa tabiki inşallah çok üst düzey oynar ve bizi şampiyon yapar.

giray hocayı beğenmeyenleri anlayabilirim ama kemal özdeş ve osman özköylü'den kötü olduğunu düşünmüyorum.
en azından kariyer anlamında kıyas dahi olmaz.
giray hoca bir dönem çok revaşta bir isimdi.
kemal özdeş ve osman özköylünün ne başarısı var ?

beşnumara

Alıntı yapılan: ask55 - 27 Haziran 2015, 03:47:27
inşallah alınmaz ama alınırsa tabiki inşallah çok üst düzey oynar ve bizi şampiyon yapar.

giray hocayı beğenmeyenleri anlayabilirim ama kemal özdeş ve osman özköylü'den kötü olduğunu düşünmüyorum.
en azından kariyer anlamında kıyas dahi olmaz.
giray hoca bir dönem çok revaşta bir isimdi.
kemal özdeş ve osman özköylünün ne başarısı var ?

Devir değişti kardeşim ve burası ptt ligi :)

sadece55

Malesef Giray hoca olayı doğru gibi görünüyor.Her sene hoca konusunda hata yapıoruz yazık

germencisse

Batuhan Tur ve Serkan Sözmen ile anlaştığımız söyleniyor. Serkan benim 2 senedir takip ettiğim hatta ısrarla forumda alınması gerektiğini belirttiğim bir sol bek. Eğer haber doğru ise Serkan hamlesi çok yerinde olmuş. Batuhan hakkında pek bir bilgim yok sadece Gençlerbirliği patentli bir oyuncu.

jean

Osman ozkoyluyu istiyordum demekki anlasamadilar o gelse guzel olacakti giray bulak cok iyi olmasada bos adam degil tecrubeli sonucta hayirlisi olsun

celebi

giray bulak fena bir isim değil bence