2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Bana kalırsa sözleşmeyi fesh etmesi çok iyi olmadı. Ptt'den akbabalar üşüşür kafa karıştırırlar hemen. Umarım daha önceden anlaşmışızdır da Rize'den direk gelir bize imzalar.

Levent ÖCAL

Samsunspor ile anlaştığından sözleşmesini feshetmiş, pazartesi imzaya geliceği söyleniyor.

samsunmania

Alıntı yapılan: Ned Stark - 26 Haziran 2015, 11:23:49
Abi işi sana basitçe şöyle anlatayım ... bunun adı hülle ..
Bu adamı bu gün türkiye de hangi takıma satarsan sat bir milyon un altına satmaz menajeri ... ama bunun yetiştirme bedeli samsunspor a ödenir , fakat 3. lig takımına 200 -300 e de imza atmaz çünkü kariyerini sıfırlar ve büyük transfer yapmasına engel teşkil eder , menajeri burak yılmaz ıda satan adam , süsleyip püsleyip bi yere satacak , bunun içinde anlaşmalı olduğu avusturya takımında 6 ay oynatacak seneye beraberce izleriz nereye basılacağını ... izleyip görelim

Doğru söylüyorsun kardeşim.

sadece55

Sezerin yanına Cemil gelse tadından yenmez.Ama bu sene bekleri daha da güçlendirmeliyiz.3 yabancı hakkımız daha var bunu da santrafor ,sprinter sağ açık ve bir oyun kurucu ile değerlendirirsek Lige çok farklı gireriz.Bana kalsa Galin ivanov yerine de daha yararlı bir oyuncu bulabiliriz.

ask55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 26 Haziran 2015, 10:23:41
Hiç değilse oyunun sıkıştığı anlarda uzaktan şut atan bir oyuncumuz olur. Sağ kanat, Forvet arkası koy oynasın. En azından büyük genç yetenek Recep Niyaz'dan faydalı olur.

Görmeden anladın yani hemen recep'ten iyi olacağını.Mantığa bak !

Shane_Falco

26 Haziran 2015, 20:44:45 #215 Son düzenlenme: 26 Haziran 2015, 20:48:30 Shane_Falco
Alıntı yapılan: ask55 - 26 Haziran 2015, 19:33:39
Görmeden anladın yani hemen recep'ten iyi olacağını.Mantığa bak !

Adam 10 yildir Türk futbolu içerisinde sen hala göremediysen recep'den daha faydasi olur mu olmaz mi diye hiç konuşmayalim zaten ;)

Ayrica önceki mesajlarin acisiyla altta kalmamak için yazmaya kasacaksan uğraşma hiç ;)

bayfa55

Giray Bulak adı geçiyor. Sizce böyle bir saçmalık yapar mı yönetim???

ask55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 26 Haziran 2015, 20:44:45
Adam 10 yildir Türk futbolu içerisinde sen hala göremediysen recep'den daha faydasi olur mu olmaz mi diye hiç konuşmayalim zaten ;)

Ayrica önceki mesajlarin acisiyla altta kalmamak için yazmaya kasacaksan uğraşma hiç ;)

önceki mesajlardan kastını anlayamadım.ne acım olabilir ki burda forum adabıyla konuşuyoruz.hayattaki en büyük derdi forumdaki birine laf yetiştirmek olan bir insan değilim.

mehmet çakır 10 senedir futbolun içinde.türk futboluna "bence" bir gram katkısı yok.
bize de katkısı olacağını düşünmüyorum.

ayrıca biz de 10 senedir çok kötü yönetiliyoruz.
hali hazırda ne iş adamlarından ne siyasetten ne belediye başkanından destek görmüyoruz.
borçlar almış başını gitmiş.
süperlige çıkamayacağımızı düşünmem yine "benim" açımdan gayet normal ve mantıklı.

burda mantık tartışması yapmak yersiz ama illaki yapılacaksa altta kalmam diye düşünüyorum.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ask55 - 26 Haziran 2015, 22:30:45
önceki mesajlardan kastını anlayamadım.ne acım olabilir ki burda forum adabıyla konuşuyoruz.hayattaki en büyük derdi forumdaki birine laf yetiştirmek olan bir insan değilim.

mehmet çakır 10 senedir futbolun içinde.türk futboluna "bence" bir gram katkısı yok.
bize de katkısı olacağını düşünmüyorum.

ayrıca biz de 10 senedir çok kötü yönetiliyoruz.
hali hazırda ne iş adamlarından ne siyasetten ne belediye başkanından destek görmüyoruz.
borçlar almış başını gitmiş.
süperlige çıkamayacağımızı düşünmem yine "benim" açımdan gayet normal ve mantıklı.

burda mantık tartışması yapmak yersiz ama illaki yapılacaksa altta kalmam diye düşünüyorum.

Kalmazsin hocam öyle düşünüyosan.

Mehmet Çakir'a gelecek olursak bana göre futbol açısından bize faydası olur. İşin karakter kisminda ise nedir nasildir onu bilemiyorum.  Alinirsa hayirli olsun alinmazsa inş daha iyileri kismetimizdir.

korayxyz

Alıntı yapılan: bayfa55 - 26 Haziran 2015, 21:22:20
Giray Bulak adı geçiyor. Sizce böyle bir saçmalık yapar mı yönetim???

Bu adam en son ne zaman bir takım çalıştırdı ve son 10 senede herhangi bir başarısı var mı? Bence gelirse felaket olur  :(

Desiqner

Bir tane olumlu yorum yapan yok Giray Bulak ile ilgili yönetim eğer tepkileri ölçüyorsa tepki verelim.Ayriyeten Cemal Yeşilyurt'un teknik direktör ve ekibinin masrafını karşılayacağını yazmışlar o zaman adam gibi biri gelsin...

SametYılmaz55

Erhan Altın faciasindan sonra yönetimin teknik direktör konusunda bu şekilde risk alacağını düşünmüyorum.teknik direktör konusuna bence transferlerden daha çok önem veriyorlardır.zannetmiyorum Giray Bulakla anlasacaklarini

GurbetciFanatik

Giray Bulak
bilemiyorum yorum yapamiyorum.
Tanidik mi eehh iste tanidik.
Basarli olmus mu hic yooo ben hatirlamiyorum.
Netlik kazansin yorum yapariz henüzz erken.

jean

yilmazselcuk55