2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

ask55

mehmet çakır mı kaldı artık ya.
zaten en ıyı oynadıgı sezonda bıle ıyı bır topcu degıldı.
onun yerıne genclerı salalım oynasınlar.
zaten hiçbir türlü çıkamıyoruz süperlige.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ask55 - 26 Haziran 2015, 03:41:19
mehmet çakır mı kaldı artık ya.
zaten en ıyı oynadıgı sezonda bıle ıyı bır topcu degıldı.
onun yerıne genclerı salalım oynasınlar.
zaten hiçbir türlü çıkamıyoruz süperlige.

Başlamadan kapattık yani sezonu. Mantığa bak.

bayfa55

Mehmet çakır ne harbiden  O zaman Tuna ve diğer oyuncularıda göndermeyelim ne farkeder

Levent ÖCAL

Adamın bonservis sorunu yok bildiğim kadarıyla, maç başı anlaşılırsa neden gelmesin ki.

beşnumara

Ben sizin gibi düşünmüyorum.  Mehmet Çakır yaşına rağmen zaferden ali zorludan iyidir beyler. Aslı var mı yok mu bilmiyorum ama bir sene iş yapar. Sonrasını bilmem. Zaten biz çıkalım sonra ne olursa olsun. Bizi çıkmamıza katkısı olsun başka bir şey istemem. Ayrıca alınacak her oyuncu ilk onbir oynamayacak. Yedeğe de adam lazım. Alternatif olmazsa olmaz.
Geçen sezon 27 maç ilk onbir oynamış 9 gol atıp bilmem kaç asist yapmış 31 yaşındaki oyuncudan bahsediyoruz. Yaş olarak çok kötü değil bence. 32 yaşındaki M.sevgi'nin ikinci yarı performansını hatırlayın arkadaşlar. Bonservisi de elinde. M.sevgi de bize geldiginde bonservisi elindeydi ve aynı yaştaydı.
Son olarak burası Samsunspor. Bu kulüpte, o tesislerde bir şeyler var biliyorsunuz. Buraya gelen piyasa yapıyor. Örnekleri çok. Ben gelirse alternatif de olsa katkısının olacağını düşünüyorum.

Shane_Falco

Hiç değilse oyunun sıkıştığı anlarda uzaktan şut atan bir oyuncumuz olur. Sağ kanat, Forvet arkası koy oynasın. En azından büyük genç yetenek Recep Niyaz'dan faydalı olur.

bayfa55

Her şeyden önemlisi İyi bir hocamız olması gerekiyor. Bİz bazı hocalara düşmanlık sergiliyoruz ama yanlış yapıyoruz. Çünkü piyasada bir kaç isim dışında bizi hedefe götürecek hoca yok.

Ned Stark

Alıntı yapılan: samsunmania - 25 Haziran 2015, 22:41:47
Doğan Erdoğan Avusturya 1.lig ekibi lask linz ile 3 yıllık anlaşma imzalamış.
Büyük topçumuza başarılar dileriz.
Yetiştirme bedeli sakalımızı da göndersinler.

Abi işi sana basitçe şöyle anlatayım ... bunun adı hülle ..
Bu adamı bu gün türkiye de hangi takıma satarsan sat bir milyon un altına satmaz menajeri ... ama bunun yetiştirme bedeli samsunspor a ödenir , fakat 3. lig takımına 200 -300 e de imza atmaz çünkü kariyerini sıfırlar ve büyük transfer yapmasına engel teşkil eder , menajeri burak yılmaz ıda satan adam , süsleyip püsleyip bi yere satacak , bunun içinde anlaşmalı olduğu avusturya takımında 6 ay oynatacak seneye beraberce izleriz nereye basılacağını ... izleyip görelim

beşnumara

Devre arası rize istedi gitmedi. 18 yaşında çocuğu süper lig takımı istediğinde gitmek istemez mi? Cin olmadan adam çarpmaya çalışan karaktersiz birisi. Uzak dursun bizden. Yıllar sonra pişman olur. Çok da umrumuzda olur mu tabii ki hayır. Beter olsun.

muzaffer4

Afrikadan bi kabileden 5 topcu getirin transfer sezonu kapansın :D

eprianu

Yıllar sonra pişman olur kapımıza gelir. Biz de onu kapımızdan kovarız diye düşünmeyin Adnan ve Sefa gibi bağrımıza basarız. Hatta Büyük Kaptan diye bile bağırırız. Sen de haklısın Doğan git bakalım...

Levent ÖCAL

Tiryakiler55

sezer özmen ve fatih turan gelirlerse ikiside müthis transfer olur bu ligde. biz kimleri konusuyoruz millet kimleri aliyor. oyuncudan önce, teknik direktörden önce bize futbol sevdalisi, samsun sevdalisi, maddi acidan saglam bir baskan lazim. bukadar nüfusun icinden bu tip birtane kisi cikmamasina sasiyorum. bu kulübü öyle biri devralsinki samsunspor'la kendime biraz reklam yaparim degil, samsunsporla istanbula kafa tutarim diye bir düsüncesi olmali. nerdeeeee o günler. nerde o adamlar

beşnumara

Sezer ayrılmış. İnşallah yine bize gelir. Üstelik bu sefer kiralık da değil bonservisiyle.

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: Tiryakiler55 - 26 Haziran 2015, 16:11:44
sezer özmen ve fatih turan gelirlerse ikiside müthis transfer olur bu ligde. biz kimleri konusuyoruz millet kimleri aliyor. oyuncudan önce, teknik direktörden önce bize futbol sevdalisi, samsun sevdalisi, maddi acidan saglam bir baskan lazim. bukadar nüfusun icinden bu tip birtane kisi cikmamasina sasiyorum. bu kulübü öyle biri devralsinki samsunspor'la kendime biraz reklam yaparim degil, samsunsporla istanbula kafa tutarim diye bir düsüncesi olmali. nerdeeeee o günler. nerde o adamlar
Bu takıma başkan falan lazım değil her ne kadar parası olmasa da Erkut Tutu'nun yüreği yeter.