2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

elexir

ordunun eski hocası erkan sözeri başarılıydı orduda

elexir

Altınordunun sağ açıklarında bir tanesi alınmalı 2 side iyi oyuncuydu

Desiqner

ÖZEL HABER | Samsunspor, Hollanda 2.Lig takımlarından Fortuna Sittard forması giyen gurbetçi oyuncu Fatih Turan ile anlaşmaya vardı.

Tamer55

Transfer Merkezi ⚽ ‏@TransferMerkez  20 dk.20 dakika önce
Samsunspor, Hollanda 2.Lig takımlarından Fortuna Sittard forması giyen gurbetçi oyuncu Fatih Turan ile anlaşmaya vardı. (via @PTT1lig

Adem Güner ‏@punisher  27 dk.27 dakika önce
Fatih Turan ismini Hollanda da yaşayan bir arkadaştan duymuştum hem de bugün. 2-3 sene öncede süper lig takımları bile istemiş. +

Desiqner

Menejeri henüz anlaşma sağlamadık başka takımlar da var diyor.Muhtemelen izlenen bir futbocudur ve İnşAllah alırız...

orhan

Osman özköylü bize faydalı olur fakat hırsını kontrol etmeyi öğrenmeli  bu yönü hem kendine hemde çalıştırdığı takımlara zarar veriyor.

mehmet yılmaz

İlk Transfer Fatih Mi?

Samsunspor'da sezonun ilk transferinin Fortuna Sittard'lı Fatih Turan olduğu iddia ediliyor.

Samsunspor yönetimi bir yandan destek arayışlarını sürdürürken öte yandan da sportif direktör Coşkun Zeren'in transfer çalışmaları sürüyor. Bu doğrultuda prensip anlaşmasına varılan ilk ismin Hollanda 2. Lig ekiplerinden Fortuna Sittard'da forma giyen gurbetçi futbolcu Fatih Turan olduğu iddia ediliyor. 22 yaşındaki Fatih'in sağ bek ve orta sahanın sağında görev yaptığı gelen bilgiler arasında. Geçen sezon Hasan Kılıç, öncesindeyse Murat Yıldırım gibi Hollanda kökenli genç oyuncularda tam isabet sağlayan kırmızı beyazlıların Fatih Turan konusunda da umutlu olduğu öğrenildi.  Ayrıca Fatih'in geçen sezon takımının formasını 34 lig maçında giydiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

nomak55

Bosuna caninizi aikmayin beyler biz yonetim bu takima yakismayacak kimseyi getirmez biriside jole osmandir kafayibyormayin rahat olun

korayxyz

Osman ÖZKÖYLÜ'nün bu takıma gelmesi, bu armaya ve taraftara hakarettir. Basın toplantısında gazeteci dövmeye kalkan adamların bu takımda yeri yok. Bizim samsunspor taraftarı olarak başımızı öne eğdirmeye kimsenin hakkı yok. Osman, ancak Gökçek gibilerin takımına yakışır. Bizim gibi tarihi ve kültürü olan takımlara böyleleri yaraşmaz. Umarım haberler yalandan ibarettir. :(

kamuri

22 Haziran 2015, 00:57:23 #144 Son düzenlenme: 22 Haziran 2015, 01:09:58 kamuri
samsuna ve samsunspora hakaret eden herkese kapımız açık zaten buyursun gelsin osman efendi de herkes rahat etsin

korayxyz

Alıntı yapılan: NeverMind - 22 Haziran 2015, 00:36:36
Ben şahsen bizi bu sene süperlige cıkartacak kişi olcağını düşünüyorum bu sezon 30 35 trılyon heba oldu gitti,bu sezon osman özköylü olsaydı ilk 2 den cıkardık bırak playoff her sene el pence hocalar geliyor bırakın sesimiz daha gür çıksın yeter ezildiğimiz.

Osman çıkarabilecek olsa, geçen sene ve bu sene osmanlıyı çıkarırdı. Urfayı ilk 6ya bile sokamadı. Osmandan bir cacık olmaz

orucreis

Ars samsunsporda haberi geciyo facebookta ?

korayxyz

Başarıdan ve maddi gelirden daha önemli şeyler vardır. Bunu Osmanlıspor bilmez. Bunu Urfaspor bilmez. Tarihi ve kültürü olmayan takımlar bunu bilmez. 50 senelik tarihi, binlerce taraftarı olan bir şehir takımına osman gibiler yakışmaz. Ben bunu kendime yediremiyorum.

orucreis

ngonge

Osman Özköylü haberi yok sanırım. Zaten gelmeyecek kişi için de tartışmaya gerek yok sanki.