2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

bayfa55

Bize gurbetçi genç yetenekleri getirebilecek Fuat Çapa olabilir

ngonge

Uğur Tütüneker olabilir. Zafer Yiğit olabilir (Tuzlaspor)...

özkan

Einstein'in dediği gibi,aynı şeyleri deneyip farklı sonuçlar alamazsınız.Kalpardı erhandı bunlar at 1 gol yaslan geri.doksanda ye maçın hakkı bizimdi kafasında hocalar.

Kesinlikle ngonge'ye katılıyorum,tuzlasporun hocası zafer ve uğur tütüneker gibi isimler muhattabımız olmalı.Osmandı caferdi selahattindi aynı yemeği ısıtmaktan başka bir şey olmaz bizim için.

seyf55

o değilde Gekas alabiliyormuyuz  yaş sorunu var mı hala ligte bilmiyorum ama birde maddi durum ortada gönül ister gelsin

Raqua55

Uğur tütüneker boştaysa kesinlikle getirilmeli.

celebi

Karabudun

Trabzonlu diye sövmeyeceğimizi bilsem adı geçenler içinde en iyisi Mustafa Reşit Akçay.

isa55

Uğur Tütüneker yanlış bir tercih olur. Osmanlı gibi takımı zorla çıkarabildi. Daha öncesi de tam olarak hatirlamiyorum Giresun ya da ordu da başarısız olmustu
Reşit Akçay bizi süperlige taşıyacak kapasiteye sahip.

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: isa55 - 18 Haziran 2015, 00:17:54
Uğur Tütüneker yanlış bir tercih olur. Osmanlı gibi takımı zorla çıkarabildi. Daha öncesi de tam olarak hatirlamiyorum Giresun ya da ordu da başarısız olmustu
Reşit Akçay bizi süperlige taşıyacak kapasiteye sahip.

Uğur tütüneker tam aradığımız hoca karakterli bir hoca. Osmanlıda Zorlanmasını sebebi ahmet Sahin Ragıp Muhammet Reis Gibi Papaz oyunculardır. Ayrıca Orduspor'u Konyaspor'u nasıl süper lige çıkardığınıda biliyoruz. Göze Hoş Gelen  90 Dk Baskılı Presli Futbol. Olursa Süper Olur. Ancak Bildiğim kadarıyla Osmanlı ile 1 yıllık daha sözleşmesi var.

orucreis

İnşallah en kısa sürede hoca sorununu aşarız yoksa takım yine hazır olmadan lige başlayıp saç baş yolcaz

nomak55

Bencede Uğur Hoca tam bizim aradığımız hoca osmanlıyı tekrar o ayağa kaldırdı, konyayı çıkardı bence gayet başarılı ve karakterli bizim takımıda bir arada tutabilecek kapasitede..

Sol Açık

Sözleşmesi var mı, bütçemiz yeter mi, kendi felsefesine uygun bir ortam yaratılabilir mi, yani olabilir mi bilmiyorum ama Uğur Tütüneker gerçekten de düşünülebilecek bir teknik direktör.

bayfa55

bir seneyede sıkıntısız başlayalım her sene aynı problemler

Desiqner

Şu belirsizlik çözülse ben teknik direktör ve transferlerin çok hızlı yapılacağını düşünüyorum.

germencisse

Eski Şanlıurfasporlu, geçtiğimiz sezonu Azerbaycan'da geçiren Alfred Sankoh ismi geçiyor. Eğer bahsi geçtiği gibi bir gelişme ise orta sahamıza direkt olarak katkı yapcaktır. Yuksek bonservis isteyeceğini tahmin ediyorum. Yine de fazla umutlanılmasın..