2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

beşnumara

Yönetimin daha kalıp kalmayacağı belli degilken bu tür habere inanan var mı gerçekten?
En kötü kalpar gelir bu kulübe. Yaz boyunca bir sürü dedikodu olacak. Herkes para dökerken biz yine sessiz kalacağız mali durumdan dolayı. Sakin olalım. Bu yönetim devam ederse en az maliyetle en verimli takım kurar. Yani ben öyle düşünüyorum. Güveniyorum bu konuda yönetime.

maço

Gs altyapısındaki bu sene manisada oynayan oğuzhan kayar da iyi topçu,
Bu sene salacakmış gs ,
hatta forvetlerindeki uzun berk de olabilir

nomak55

Hoca konusunda bekleyip göreceğiz ama şu bir gerçekki Erhan Hoca bu takıma yetersiz kaldı bazı maçlarda bariz hatalar yaptı neyse artık önümüze bakacaz, kim gelirse yararlı olur şu an için benim aklımda sadece Ordunun eski Teknik direktörü geliyor. ayrıca seneye kayseriden anılı alabilirsek çok iyi bir iş yapmış oluruz bence Eren Tozlununda kalması taraftarıyım fena oynamadı. Recepi bi daha görmesek iyi olur bununla birlikte mustafa sevgi ve abs de takımda kalmalı ayrıca muratın yerinede bi sağ bek tunaya şut, sezer bonservisi alınmalı kaleyede sonere bay bay furkanın 1. kaleci olması lazım. Finalde kalede furkan olsaydı biz şua süper ligdeydik o ikinci golü kesin yemezdi 1. golde de yememe ihtimali çok yüksek

işin özü Hayırlısı olsun

Karabudun

Alıntı yapılan: nomak55 - 16 Haziran 2015, 10:28:01
Hoca konusunda bekleyip göreceğiz ama şu bir gerçekki Erhan Hoca bu takıma yetersiz kaldı bazı maçlarda bariz hatalar yaptı neyse artık önümüze bakacaz, kim gelirse yararlı olur şu an için benim aklımda sadece Ordunun eski Teknik direktörü geliyor. ayrıca seneye kayseriden anılı alabilirsek çok iyi bir iş yapmış oluruz bence Eren Tozlununda kalması taraftarıyım fena oynamadı. Recepi bi daha görmesek iyi olur bununla birlikte mustafa sevgi ve abs de takımda kalmalı ayrıca muratın yerinede bi sağ bek tunaya şut, sezer bonservisi alınmalı kaleyede sonere bay bay furkanın 1. kaleci olması lazım. Finalde kalede furkan olsaydı biz şua süper ligdeydik o ikinci golü kesin yemezdi 1. golde de yememe ihtimali çok yüksek

işin özü Hayırlısı olsun

Geçtiğimiz sezonun en büyük eksiği hocaydı. İyi, hoş adamdı; insanlığına da en ufak lafım yok ama takıma futbol namına hiçbir şey katmadı; Altın'ın etkisiyle, oyun okuması ya da futbol bilgisi ile aldığımız tek bir maç bilmem. Finalde kaybetmemizin de en büyük sorumlusu da hocadır. Nitelikli bir hocamız olsaydı Sezer'in yediği kırmızı karttan sonra maçı bırakan Antalya'yı follofoş ederdik. Dan dun futboluyla buraya kadar. Hedefin büyükse hocan nitelikli olacak. Keza Eren Tozlu, hedefi bir üst lig olan takımda yer verilecek kalibrede değil. Bana göre bize geldiği andan itibaren vasatı dahi yakalayamamış bir oyuncudur. Takımın hocadan sonra en büyük eksiği iyi bir orta sahayı doldurabilen oyuncularımızın olmayışı. Recep ya da Musa ile olmuyor. Oyun kurabilecek,pas çıkartabilecek en azından iki oyuncuya ihtiyacımız var. Abarttığımı söylüyorlar ama Ofoedu muhakkak elde tutulmalı nitekim ileride en iyi savaşan o. Soner zaman zaman dağıtıyor ama bana göre bizim her iki kaleci de bu ligi fazla fazla kaldırıyor.

cakir55

Raqua55

seyf55

2 3 Yıldır dönüp dolaşıp hep aynı isimler sonuç olarak sezon sonu hüsran

bayfa55

Osman özköylü bizim için en iyi hoca

Raqua55

Osman çok sistemli organize top oynatıyor Bizim istediğimiz tarzda bir oyun sistemi taraftarla birlikte saldıran bir takım görüntüsü olur.Fakat Geçmiş dönemdeki yaşadığımız olaylardan dolayı sıkıntılı bir durum. Artık savunma yapan bir takım değil top oynayan pas yapan bir takım izleyelim.2 senedir Kontra sistemi çok sıktı.

özkan

osman bence ligin en kötü hocalarından biri.playoftaki urfayı resmen eliyle playof dışına itti.osmanlı gibi bir kadrodan verim alamadı.şekil sadece içi boş.

beşnumara

Gittigi kulüpte minimum bir milyon kendisine istiyor, transfer bütçesi de 12 milyondan aşağı istemiyor. Parası olanları çarpıyor işte. Ne güzel bizden uzak kalıyor böylece :)

Desiqner

Erkan Sözeri şuan için iyi olurdu.Anlaştığı kimsede yok galiba...

bayfa55

Erkan Sözeri hoca iyi olurdu ama balıkesirspora gitti

eprianu

Balıkesir ile anlaştı erkan sözeri