2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Samsunspor, Metz'in Venezuellalı golcüsü Juan Falcon ile prensip anlaşmasına vardı.
Kaynak: Transfer Merkezi

Mert

Alıntı yapılan: beşnumara - 22 Temmuz 2015, 00:33:05
Gönderirsen her gitmek isteyip de gönderilmeyen bunu yapar Mert. Süründüreceksin,yalvartacaksın. Alternatifsiz olmadığını göstereceksin ki bunları yapmasın diğerlerine de ders olsun. Yoksa herkesin g.tü başı ayrı oynar.

Abi ben bu konuda Ümit Özat'a güveniyorum açıkcası.İyi teknik direktördür ya da değildir birşey diyemem ama agresif yapısı bu sorunları çözecektir diye düşünüyorum.Yönetimin Ümit Özatla koordineli çalışıp artık sert yüzünü göstermesi lazım.Dediğinde haklısın sert bir ultimatom vermek lazım.
Bir diğer konu da bu futbolcuların alacaklı olması.Ellerinde koz var belki de kadro dışı bırakılsaydı federasyona başvuracaktı.Orta yolu bulmaktan yönetim de sesini kolay kolay çıkaramıyor malesef.

Ertuğrul Sağlam

Bu olayın canlı şahidiyim gazetecenin yaptığı haber gibi bir olay olmadı.
Bazı futbolcular idman bitiminde sahadan çıkarken başkanla tokalaştı bazıları selam verip geçti Hasan'da selam verip geçenlerden biriydi. Gazeteci yazdığı gibi yorumlamış olabilir ama size aktarıldığı gibi bir durum söz konusu değil çünkü idmanda gayet hırslı ve neşeliydi.
Hakkında bir sürü şey yazılıp çizilen Ofeodu'da başkana sarılıp gitti soyunma odasına.
Bir haber ve resimle çocuğu yerine dibine sokmayın yazık...

beşnumara

Futbolcunun alacağı varsa ve bunları yapıyorsa kadro dışı kalsın veya kalmasın tffye başvurur gitmek ister.
Samsun basınına hic inanmam güvenmem ama metin atlı bu konuyu köşesinde yazmış. O adamın haberine inanırım gerisi kolpa.

sadece55

Cemille görüşüyormuşuz cemil gibi bir stopere ihtiyacımız var.Özellikle santrafor ve beklerimizde büyük boşluklar var buraları doldurmak bize çok büyük güç katacaktır

mehmet yılmaz

Murat Gürbüzerol ismi geçiyormuş. İnşallah olmaz. Çünkü vasat bir futbolcu. Bizim aradığımız özelliklere sahip değil. 

beşnumara

Murat Gürbüzerol benim gözümde h.ibrahim pekşen ayarında.
Bu yıl yabancı kontenjanının da artmasıyla daha fazla yabancı gelecek ve takımlar bu kontenjanı genelde kanat ve forvet bölgesinde kullanıyor. Onun için Savunmayı iyi kurmamız lazım.

Raqua55

Hasan kılıç eğer gerçekten öyle bir hareket yaptıysa En büyük saygısızlığı kendine yapmıştır.Sezerden doğan boşluğu Cemil kapatabilir.Umarım tekrardan bize gelir.Bence Murat gürbüzerol fena sayılmaz.Ahmet burakla tekrardan anlaşılmalı. 2 senedir takımın final oynamasında çok büyük etkisi vardı.

ugrass

Shane_Falco

Sol bek sadece Oğuzhan Berber'e mi bırakılacak acaba ?

sadece55

Bence sağ bek konusunda da Canberk güven vermiyor.2 tane ligi bilen bek almalıyız.

samsunsporlu1994

22 Temmuz 2015, 09:33:45 #956 Son düzenlenme: 22 Temmuz 2015, 09:37:11 samsunsporlu1994
Hasan Kılıç'ın gitmek istediği ve idmanlarda moralsiz olduğu yönünde haberler var. Bu adamda bu kadar ısrar edilmesinin anlamı ne anlamadım. Ben kalsa da faydalı olacağını düşünmüyorum. Samsunspor büyük camia,buraya ne Hasanlar geldi gitti. Transferlere gelince; 1 kaleci,1 stoper,2 bek oyuncusu ve 1 forvet alınmalı diye düşünüyorum. Bakalım neler olacak.

samuray

adı sanı duyulmayan belli bi kariyeri olmayan futbolcuyu alıyoruz cilalayıp parlatıyoruz hasandan bahsediyorum s.hlig takımlarında  oistedi bu istedi diye bir iki ahebrele g.tü kalkıyor samsunspor her zaman bi n libero çıkarır her harikalde eğer yaptığı hareket doğruysa cezasız bırıkılmamalı ümit özatı beğensekte beğenmesekte bu konad taviz vermeyen bi yapısı var disiplinli bi hoca gerekirse cezasını verir herhalde . ya bizim kesinleşen transfer sayfamız yokmu açıldımı kesin transfer sayfası bulamıyorum nedense

orucreis

Su gazetelerin her seyine inanmayalim bu sehirde malum sehrin lobisinin gazetecileri var huzursuzluk yapip takim havasini sehrin havasini destegini bozup kendilerine muhtac etmeye calisiyolar

samsun 55