2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

bayfa55

Engin Fıratla görüşme olmamış. Ali İhsan Aka açıklama yaptı.

Duško Milinković

Neden böyle yalan yanlış haberler yapılıyor anlamak zor.

sadece55

Amaç hocalara piyasa yaptırmak

samuray

hala hoca bilmecesi bu nedir ya nerdeyse ikinci kamp dönemi başlayacak kulübmüzün durumunu biliyoruz bilmesine ama hoc akonusundada ölmüş eşekmi arıyoruz iki üç fazla verir adam gibi bi hoca alırsın üç kuruş ucuza alacağız diye kör topal hocada getirilmesin bu benim kişisel düşüncem tabiki?

55_samsun_55

benjamin moukandjo ile twitter da ilgilendiğimiz söyleniyo.Nedense çok inanasım gelmedi.reims de oynuyomuş

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duško Milinković

Aynen bu durumdayım. Neredeyse hergün 10 dakikada bir internetten hoca haberlerine bakıyorum.Bugündemi olmadı, Kenan Yelek demi değil.
http://youtu.be/yEasYU4P8pg

sadece55

Yokmu bir bayram çikolatası bari

cakir55

Zola dizlerinden daha önce ameliyat olmuş göz göre göre nasıl transfer edilir anlamış değilim. Aynısını Beşiktaş Dembabada Yaşadı adam iyi oynarken birden sakatlandı Beşiktaş'ı şampiyonluktan etti o sakatlık.

Sent from my iPhone using Tapatalk

CoRaqLi55

Sezer Özmen Metz'le anlaşmış.

Ayberk

Iyi olmuş yolu açık olsun yakışır Sezer'e

ugrass

Umit özat zu samsunspor diyorlar :)

samuray

heber gazetesi yönetim ysyamsunlu teknik adamdan yan imiş diye haber yapılmış isimler yücel uyar ercüment çoşkundere kenan yelek.le de yola devam edilebilir şeklinde ne kadar doğru bilemem ama yeter artık ya samsun lu teknik adam diye diye takımı bu hale getirildierhan altın besim durmuş bir  finalden döndürdü bir diğeri neredeyse küme düşürüyordu bir ay oldu hala teknik direktörlük kçözülmedi yılann hikayesine döndü bu iş artık

5trawberry

Ümit Özat kimdir? Antipatik herifin tekidir. Celil ya da Kenan dursun kenarda daha gurur verici olur eğer yakin futbol gecmisi olacak adam gelecekse Celil gelsin.

beşnumara

Samsun'da top oynamış eski futbolcular ganyan ve iddaa bayilerinde takılmaya devam etsin. Hickimse celil ercan serkan demesin. Ne halt yedikleri ortada. Boşta ya reha erginer gelecekti ya da ümit Özat. Ikisinden biri farketmez. Erhandan kalpardan aşağı yanları yok. Başarıda en önemli etken şehrin bütünlesmesi. Gerisi kolay. Hala birileri erhanın oynattığını düşünse de bu takım erhan altın saçmalamalarıyla bile final oynadı.

Ollivanders

Yine de ümit özat'a kalmamalı bu takım . Hocalığını geçtim duruşu ve davranışlarıyla yakışmıyor bize .