2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

bayfa55

09 Temmuz 2015, 00:41:43 #660 Son düzenlenme: 09 Temmuz 2015, 01:13:08 bayfa55
Aynen bir takımın yol haritası olur iyi veya kötü. Kampın yarın 2. Günü  en iyi ihtimal 3. Günü hoca takımın başına geçer . Normalde kampın başında takımda olması gerekirdi. Gelecek hoca alınan oyuncuları beğenmezse ne olacak. O kadar çok soru var ki bu nasıl planlamadır.
Samsunsporun tarihinde görülmemiş bir teknik direktör bilmecesi bu ..Millet kampta çoğu  takım transferlerini yaptı. Biz hoca bulamadık daha takıma  Aklım etmiyor bu işe..

ngonge

O avukat fanatik fb'lidir. Bilmeyen yoktur herhalde, ben bile biliyorsam...

Ertuğrul Sağlam

Samsunspor'un yeni yildizini almak icin Sabiha Gokcendeyim.
Caglar Aslan tiwitter.
:-\

yilmazselcuk55

eprianu

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 09 Temmuz 2015, 02:59:09
Samsunspor'un yeni yildizini almak icin Sabiha Gokcendeyim.
Caglar Aslan tiwitter.
:-\

Bir iki gün önce de Samsunsporun bugün yıldızları geliyor gibi bir twit atmıştı. Resmi sözleşmelerin yapıldığı gün. Kendisi futbolcu temsilcisi imiş. Bakalım ne çıkacak işin altından.

beşnumara

Yıldız anlayışını göreceğiz. Menajerlere sorsan soner de yıldız ekigho da. Satana kadar böyle.

bayfa55

http://www.habergazetesi.com.tr/sezer-celiskisi-57418h.htm  Sezer yönetimi çok bekledim cevap gelmeyince rotamı yurt dışına çevirdim diyor.

nomak55

ean Jacques Bougouhi  bu adam bir mükemmel çok beğendim tabi canlı izlemek lazım ama her iki ayağı sağlam bitirici uzatkan çektiği şutlarda çok iyii alınırsa mbillayı asla aratmaz ve süperlige çıkarsak ilk sene 3.5 milyon€ ya okuturuz

Stoper

Şuan kampta 3 yabancı varmış. Bunlardan biri forvete dönük orta saha oynuyormuş.

Duško Milinković

ean Jacques Bougouhi'yi çok beğendim. Mbilla'yı aratmaz. İnşallah almışızdır.

ugrass

Jean Jacques Bougouhi 25 Maç 21 gol 4 asist güzel istatistik. denemeye gelenlerden birisi bu oyuncu mu bilgisi olan var mı?

55.hakan

Amatör lig gibi bir ligden geliyor adam.Attığı golleri falan izledim de bu ligde iş yapmaz bence.

yilmazselcuk55

Tanju Tanju Diye Ağlıyor Bazıları  Yeri Geldi mi ? Samsunspor'un Askeriyim Diyen Tanju Yakın Arkadaşı Uğur Tütüneker'i Getirse ya Madem Bu Kadar Seviyorsa Samsunspor'u. İkna Etsin Yönetimle irtibata Geçsin Samimiyetini Görelim. Yeri Geldim mi Show Yapmasını Biliyor.

Stoper

36 yaşındaki Mehmet Nas son çare olarak "kürkçü dükkanı" misali futbola başladığı takıma geri dönmek istiyor. Bize faydası olacağını zannetmiyorum en iyisi futbolu bırakması olur.