2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

bayfa55

Kemal Özdeş hoca bize yakışır.

jean

Kemal ozdesi begenmiyorum tek artisi genc milli takimdan gelme oldugu icin genc topcu oynatir

bayfa55

Adam balıkesirin o  kalitesiz kadrosuyla iyi top oynattı. İyi galibiyetler aldı. Futbol mantelitesi bize çok uygun

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: eprianu - 05 Temmuz 2015, 08:50:46
Arif daha yeni alınmadı mı? Oyuncu bize geldiği gün onu öve öve bitiremeyen haberler yapılmadı mı?  Şimdi ne oldu? Haber mi yalan yoksa? Gel de çık işin içinden.

Az saçmalığa bakar mısın abi neymiş takım çalışırken bunlar göl kenarındaymış.Bundan mi anlamış ayrıldıklarını.Sizin yapacağınız haberin ...

_Jack Daniels_

Samsunspor,Yunanistan Ligi ekiplerinden Panaitolikos'dan Kamerun asıllı futbolcu William Edjenguélé ile prensip anlaşmasına vardı.

Samsunspor, Bayrampaşa'dan getirdiği Uğur Keskin ile yollarını ayıracak.

Kaynak: Transfer Merkezi

sadece55

Çok kuvvetli ve markaj konusunda çok iyi bir isim.Sezer ile çok iyi bir ikili olabilir.Ama ben geleceğine çok inanmadım.İyi bir savunma kurmak için fark yaratır.

bayfa55

05 Temmuz 2015, 14:32:12 #531 Son düzenlenme: 05 Temmuz 2015, 16:35:30 bayfa55
Bu kadar oyuncu getirip ön sözleşme imzalayip göndermek biraz ilginç geldi. İzleme komitesinde mi bir problem var

ngonge

Oyuncuların gönderilmesi bir hoca ile anlaştığımız şekilde yorumlanabilir.

korayxyz

http://www.habergazetesi.com.tr/ailem-zor-durumda-birakin-gideyim-57127h.htm
Hasan'ın durumu çözülmeyecek bir durum değil. Bence bir orta yol bulunmalı gerekirse avans gibi para verilip, takımda kalması sağlanmalı

Kaya

Hasan'ın ailesi öyle müsrif öyle borç batağında yaşamış olacak ki böyle saçma bir açıklama yapmış.. Bizden de zaten emekli memur maaşı kadar para alıyor yetiştiremiyor yazık...

özkan

şu fenerli çavuşoğluna bu kadar müsaadede bana biraz tuhaf geldi.topçuların s.çtığına kadar ilişki kurulmasına izin bu kadar verilmemeli.verilenlere geçmişte nelere sebep olduğu belli.umarı kaçıranlardan iki klüp personelinden biri umarın klüp içindeki kankasıydı buda unutulmamalı.bu arkadaşa dikkat etmek lazım.

bayfa55

Bizim yönetim genelde gizli ve ciddidir ama bu gazeteci arkadaşlara önlem alınması gerekir. Kulübe zarar veriyorlar.

ask55

bu william denen defans ıyı gorunuyo vıdeolarında.
sol ayaklı guclu bır stopere benzıyor.

bu arada önceden anlasılan ısımlerın sozlesmesının feshedılmesını ben para kaynagının bulundugunu ve daha ıyı transferlerın yapılacagı seklınde yorumluyorum.
ınsallah dogru dusunmusumdur.

beşnumara

Ben de para kaynağı demeyeyim ama daha iyi oyuncu alacağız diye gönderdiklerini düşünüyorum.

Ayberk

Ben de zaten deneme amaçlı getirdiklerini tahta muhabbetinden dolayı her ihtimale karşı protokol imzaladıklarını düşünüyorum. Yani her ikisi de geçerli bence :)