2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

Bu gidişle Ercüment Coskundere gelir gibi geliyor.Erhan Altın tan kat be kat üstündür.Yapilan transferlere de hayır demez

korayxyz

Besim durmuş, Erhan Altın gibi adamlar geleceğine Kenan Yeleğe şans verilsin. 2006 yılında küme düştüğümüz Malatya maçından sonra döktüğü göz yaşları için bile bunu hak ediyor. İyi bir teknik direktör mü bilmem ama çok iyi bir samsunsporlu olduğu kesin.

beşnumara

Şifo mehmet de dahil Samsunlu teknik direktörü bu kulübün önünden geçirmemek lazım. Şans verildiğinde kulübe hiçbir şey vermediler. Aksine cinlik peşine düştüler.

samuray

tamda bir sezona rahat giriyorduk derken birde bakmışız yine tahta kapanmış diyorlar ya yok arkadaş bizlere rahat yok herhalde of >:(

Ellibeş Numara

03 Temmuz 2015, 23:39:09 #499 Son düzenlenme: 03 Temmuz 2015, 23:44:40 Ellibeþ Numara
Transfer tahtası sorununu isteler bugün çözerler. Transfer yasağını kaldırmak için 500 bin tl ödenmesi gerek. 2 senedir falan Uçk yoktu kulüpler rahattı, topçu mahkemeye gidiyordu parasını almak için 2-3 sene bekliyordu. Tff seçiminde seçilen tüpçü Uçk'yı geri getirdi. Taksitlendirmiş borçlarımız var. Yönetim onları belgeleriyle tff'ye sunacak. Geçmişte kulübümüzü tff'ye şikayet eden oyuncularımız vardı. Tahtayı açtırmak istiyorsan onların parası ödenecek.

Yönetimin şuan izlediği politikayı size söylemek istiyorum. Tahta kapandı diye şehirde siyasilerden tut, işadamlarına kadar bir şaşkınlık var. Yönetim şuan bu siyasilerden ve işadamlarından ne kadar para koparırsam kardır mantığı ile hareket ediyor.  En geç salı günü bu transfer tahtası açılacak. Ben böyle bir duyum aldım..

beşnumara

Tahta sorunu en son güne kadar devam etsin. Biz bu arada transferleri yapalım. Son gün son saatler lisans çıkmıyor diye yansın bu şehir. Göreyim o zaman ben vekilini Bakanını belediye başkanını ve kahraman sözde imparatorları is adamlarını. Açmasınlar tahtayı. Bekledikce borç artacak daha çok miktar gerekecek. Milletin belediyeleri yıllık 20 milyona yakın para veriyor bizimkiler bir milyon bile vermemiş. Önceden yasak diye mazeretiniz vardı. Şimdi kulüplere belediyelerin destek verme yasağı mı var Hayır!

samsun 55

TAMAMEN YALAN HABERDİR...!!!
Taraftarlarımızı ve tüm Samsunspor sevdalılarını sevindirecek bu haberi yapma gereksinimi hissettik... Bu haberle ilgili kulüp tarafından yapılan bir açıklama oldu mu? HAYIR... Bu kulübün bir resmi internet sitesi var burada yayınlandı mı HAYIR.. Peki bu haberi yapanlar kulübün basın işlerini mi yaparlar HAYIR...Eski borçlar ileride başımızı ağrıtacak doğrudur ama.. Büyük Samsunspor Taraftarı üzülmesin yine söylüyoruz .. Bu haber TAMAMEN ASILSIZDIR..
KAYNAK:SELAMET ATLI

beşnumara

Bunlar da birbirlerine inat diye yalanlama yapıyorlar. Samsun basınının hiçbirine inanılmaz. Hemen hemen hepsi aynı kalitede.

eprianu

Ofeodu  Samsun'a gelmiş. Gideceği haberi yalan demek ki.

GurbetciFanatik

Ekigho bize gelmek istiyormus.
Hemen alin yedek olsa bile bazen maclari tek basina ceviriyor eh bazende tek basina veriyor.

Ekigho'nun "Samsunspor'a geri dönmeyi çok istiyorum. Belli bir para da istemiyorum. Siz ne verirseniz razıyım" dediği belirtildi.

Kaynak Gazete Gerçek

bayfa55

Lalawele tarzı bir adam lazım.

5trawberry

Ekigho beceriksiz de olsa bu ligin adami.   Oynar her türlü

ask55

ndoye'den vazgeçmişiz sanırım.
çok mutlu oldum.bu kadar kötü topcu nasıl atletico'da forma giymiş ilginç.
ads alır inşallah. :)

ChucKeR

serkancengiz