2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

kıbrıslı_mete

Bir vefa borcudur gidiyor futbolumuzda. Murat'ın ne vefa borcu olacak ki? Daha ne yapsın adam? Cebinden para verip oyuncu mu alsın?

yirmiuc

Transferleri kim yapti bilmiyorum ama hepsi cok kotu. iyi ki almisiz diyebilecegimiz kimse yok...

Bek, orta saha , kaleci ve golcuye ihtiyacimiz var.

Furkan, Mehmet Cakir, Musa Aydin ile ust siralara oynayamayiz.

Sent from my iPad using Tapatalk

bayfa55

Sağlam transferlere ihtiyacımız var . Orta saha diye bir şey yok bizde. Biz böyle alternatifsiz kadroyla uzun zamandır oynamamıştık

altunay

Bu lig Furkan ile bitmez bize kaleci lazım kaleciiii

atakumlueray

Bir arkadas vasitasiyla Ozgur Ozkaya'yla konustum biraz once.Samsunspor taraftarini cok begendigini,yonetimle gorustugunu ama kendisine henuz bir donus olmadigini belirtti.Bugun 11 baslayan beklerimizin ikisi de asil mevkiileri defans degil maalesef.Canberk sag taraftaki acigi bi nebze kapatabilir belki de,sol bek icin transferin sart oldugu bu durumda umarim Samsunsporda oynamak icin son derece hevesli gordugum Ozgur Ozkaya takima kazandirilir.

ask55

süperlig takımlarının düşünmediği 3. kalecilerinden birini kiralayabiliriz.
aslında ben furkanı çok beğeniyorum ama sadece furkanla lig bitmez.

para olsa sağ bek, sol bek, orta saha ve forvet şart diyeceğim ama para durumları nedir bilemiyorum.
belki sağ beki murat ve canberkle idare edebiliriz.hatta ercan bile denenebilir.
ancak sol bek illaki alınmalı diyorum.

orta sahanın merkezine sağlıklı bir taha olsa gerek yok diyeceğim.ama orta sahamız taha olmadan kocaman bir hiç.

Ayberk

Sol bekte kesinlikle mevkisi sol bek olan her hangi birisi oynamalı. Şabanı Orhanı mumla aradık.
Artı bakmayın iki haftada 7 gol attık ama bu takımın golcüye ihtiyacı var. Kone olsa olsa kanat forvet olur. Ofoedu ekigho falan zaten kanatta daha verimli.

brigand

İmkanlar dahilinde olsa kaleci, sol bek ve göbeğe top tutup dağıtabilecek bir adam en acil ihtiyaçlarımız ama olabileceğini sanmıyorum. Murat Yıldırım mevcut takım için ilaç olur olmasına da ücreti Süper Lig seviyesinde karşılayabilmemiz imkansız.

okan_7

zolanın ne olduğu  hakkında haberiniz var mı ? neden kadroda değil neden hala oynamıyor

55.hakan

Sağ bek ve kaleci öncelikli olmak üzere iş bitirici bir forvet ve savaşçı orta saha transferi yapılmalı.

Ollivanders

Sağ bek sol bek kaleci ve ortasaha alınmalı

Stoper

Transfer döneminin bitmesine 7 gün kaldı.
Sağ-sol mevki pozisyonun da oynayan futbolcular orjinal bek oyuncusu değil. Savunma yönleri zayıf,pozisyon hataları fazla. 2 bek oyuncusu.
Stoper de Ndiaye,Fatih ve Ercan var. Uzun maraton da sakatlık,cezalı durumları düşünülürse 1 stoper gerekli.
Zola'nın kotu çıkması, Taha'nın 3 ay uzak kalacak olmasıyla bir ön libero şart.
Furkan'nin ADS maçlarında ki hatasıyla kaleci transferi gerekli diyen bir çok kişi var. Bekir Sevgi bizi taşıyabilir mi bilemiyorum ama Furkan bize korku verdi.
Takım da merkez forvet yok. Kone daha çok pasör rolünde,Ofeodu ve Ekigho kanat. Adilovic tarzında bulduğunu atan , hava toplarında etkili bir forvete ihtiyaç var.
Ezcümle; bizim hedef ilk iki ise 6 transfer gerekli. Ancak mali durumlar da ortada. Ve zaman bir hayli kısa. Acil mevkilere 3 transfer yapsak yeter diyorum.

altunay

kale sol bek ön libero lazım acil ayrıca ahmet burak bu ligin en iyi sol beklerinden göndermekle çok büyük hata yaptık

s_uzunkaya

ahmet burak ve murat akyüz ün gönderilmesine çok üzüldüydüm bu maç iyice üzüldüm. kesinlikle bunların yeri bomboş. şu an için forvet ten daha elzem bu mevkiiler. altınordu maçında şansa kazanırken belliydi bu eksikliğimiz ads maçında kör gözler bile gördü. daha 7 gün var. geç kalınmış sayılmaz. bu eksiklere rağmen 4 puan çok çok iyi ve transfer dönemi içinde bunları görmek te ayrıca bir şans. inşaallah maddi sıkıntılar halledilir ve direk oynayabilecek bindirme yapabilen sağ ve sol bek takviyesi yapılabilir..

s_uzunkaya

tabii gönül sağ-sol bek pasör bi orta saha ve göbek bir forvet istiyor. furkan bence bu maçta ayrı bi şabşolozluğu vardı kesinlikle furkan iyi bir kaleci ve yediği bu 3 bariz hatalı gol ona daha yiyeceği çok fırn ekmek olduğunu ve çok çalışması gerektiğini öğretmiştir. furkanda ısrar edilmeli...