ÖSS'ye ve OKS' ye Girecek Samsunsporlu Kardeşlerimize Başarılar

Başlatan körfez55, 06 Haziran 2008, 22:45:00

« önceki - sonraki »

körfez55

önümüzdeki günlerde öss ye ve oks ye girecek bütün kardeşlerimize başarılar diliyorum...

Sadece Samsunspor

bu pazarda oks var belki 14-15 yaşlarındaki arkadaşlarda vardır onlarada oks'de başarılar

bezgınbekır

bencede ALLAH yardimciniz olsun sınava gircek kardeslerim

samsun155

veis

jean

o is kadar stresli birsey yoktur sanirim basima gelmedi de gordugum kadariyla cok sikintili birsey hepside giremiyor bu sistemi bozmanin zamani geldi bence herkesin alah gonlune gore versin

celebi

ve geçmiş olsun artık iyisi ile kötüsü ile geçti. Rabbim gönüllerine göre versin

veis

eMMo

Gerçekten çok sıkıntılı zamanlar ben de hepsini atlattım ve 3 senedir ünideyim..hepsi başarılı olur diyemiyorum belli adam alıyorlar ama inşallah çalışan herkes başarılı olur ...Bu sene sınava ben de giriyorum ama sizin kadar dertli değilim daliba ... Ama şunu söyleyebilirim sınav sınav diye kendinizi strese sokmayın asıl stres ünide kendinizi biraz da oraya saklayın  ;) Allah yardımcınız olsun ...

samsun155

bezgınbekır

Alıntı yapılan: eMMo - 09 Haziran 2008, 12:59:48
Gerçekten çok sıkıntılı zamanlar ben de hepsini atlattım ve 3 senedir ünideyim..hepsi başarılı olur diyemiyorum belli adam alıyorlar ama inşallah çalışan herkes başarılı olur ...Bu sene sınava ben de giriyorum ama sizin kadar dertli değilim daliba ... Ama şunu söyleyebilirim sınav sınav diye kendinizi strese sokmayın asıl stres ünide kendinizi biraz da oraya saklayın  ;) Allah yardımcınız olsun ...
kardesim sen hangi bölümdesin ben Türkçe ogretmenligindeyim mezun oldum bu yıl valla stres falan gormedim ben  :D

eMMo

ben Makine Mühendisliğinde okuyorum... 20 yılda görmediğim stresi gördüm burda ve ayrıca sistem farkı habersiz yapılan quiz sistemi aralıksız sınav tek soru falan filan girenlerin içini karatmayalım ama ben sıkıntılıyım  :)

Sempatik Bengülü

öss için son 1 gün herkeze bol şanslar allah yardımcınız olsun bu arada gül sanada sınavda başarılar diliyorum umarım kazanırsın kuzen ve istediğin bölümü yani psikolojiyi okursun inşallah uludağ üniv.olur
sınava giricek herkeze başarılar diliyorum