Samsun'da Okuyorum Samsunspor'u Tutuyorum II

Başlatan mehmet yılmaz, 23 Eylül 2009, 23:31:27

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

belki o çocuklar hayatları boyunca samsunspora karşı sempatiyle bakcaklar.çok anlamlı

seckin55

Akyol

İnanıyorum ki önümüzde ki yıllarda çok daha güzel organizasyonlar yapılacaktır. Minik yüreklere sevgiyi nakşetmek meziyet ister emeği geçen herkesten Allah defalarca razı olsun.

Sempatik Bengülü

Çok güzel görüntüler bunlar.Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler...

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 29 Eylül 2009, 18:55:50
işte olay bu ya
Rabbim hepinizden razı olsun bu çocukları sevindirmek çok güzel bir olay

jean

valahi cok guzel isler beceriyorsunuz bravo ornek taraftar budur sadece stadda degiliz heryerdeyiz

beşnumara

Alıntı yapılan: 35ama55 - 29 Eylül 2009, 21:47:26
Allah razı olsun başkanımdan ve Mehmet abimden ..
ve sponsor olan destek veren diğer abilerimizden kardeşlerimizden...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: beşnumara - 29 Eylül 2009, 23:54:47
ve sponsor olan destek veren diğer abilerimizden kardeşlerimizden...

Aynen Fatih... Siteden Tunç abiye, Recep abiye ve Ali Akyol'a da hassaten teşekkür ederim. Malzemeleri taşıyan Kar6'ya da tabii...

özkan

Helal olsun..Dernek ve Abilerimiz faaliyetlerine devam ediyor..Allah razı olsun hepsinden

AntZ

Bu organizasyonlar Samsunspor'umuzun temel taşları. Bu tür organizasyonlar ne kadar fazla, bu organizasyonlara destek ne kadar çok olursa temellerimiz de o kadar sağlam olur. Arkadaşlarımın da söylediği gibi bu organizasyona maddi manevi destek veren, düşünen, hayata geçiren herkese sonsuz teşekkürler.

target_t.t.b

çok küçük yaştan beri samsunspor tribünlerinin içindeyim.tribünden çok defa gözyaşlarıyla çok defa da svinçten içim içime sığmayarak ayrıldığımı iyi bilrim.Fakat hiçbir galibiyet sevinci beni bu okuduğum haber kadar mutlu etmedi.Sn Erdem Eyel abinin en son yazısında da belirttiği gibi sportif başarılar gelip geçiçidir baki kalan kurumsallaşmış sağlam yapılardır.İşte bu tip güzelliklerle samsunsporumuz büyük camia olma kimliğinin sorumluluğunu yerine getirmektedir.Bugün bu takım zor günler geçiriyor olabilir fakat şuna çok eminimki geleceği çok sağlam çok emin ellerde.Bu yapının bu güzelliklerin zeminini hazırlayan bugün bu sorumluğun yükünü taşıyan herkesten ALLAH razı olsun...

Yaman55

Alıntı yapılan: target_t.t.b - 01 Ekim 2009, 01:45:34
çok küçük yaştan beri samsunspor tribünlerinin içindeyim.tribünden çok defa gözyaşlarıyla çok defa da svinçten içim içime sığmayarak ayrıldığımı iyi bilrim.Fakat hiçbir galibiyet sevinci beni bu okuduğum haber kadar mutlu etmedi.Sn Erdem Eyel abinin en son yazısında da belirttiği gibi sportif başarılar gelip geçiçidir baki kalan kurumsallaşmış sağlam yapılardır.İşte bu tip güzelliklerle samsunsporumuz büyük camia olma kimliğinin sorumluluğunu yerine getirmektedir.Bugün bu takım zor günler geçiriyor olabilir fakat şuna çok eminimki geleceği çok sağlam çok emin ellerde.Bu yapının bu güzelliklerin zeminini hazırlayan bugün bu sorumluğun yükünü taşıyan herkesten ALLAH razı olsun...

helal olsun

mehmet yılmaz

celebi

bir kez daha tebrikler teşekkürler mehmet hocam ve erdem başkan