Bank Asya 1.lig Yeni Müziği ve Reklam Videoları

Başlatan Sadece Samsunspor, 11 Eylül 2008, 21:06:59

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

evet hepsi çok güzeller ama geçtiğimiz sezonun reklamı favorim diyebilirim.. tek golu bulan takım biziz reklamda inşallah gerçek olurda bu sezon çıkarız süperlige

eskilere göre reklamcılık sektörü çok yaratıcı külüplerde bundan faydalanmalı bence..

celebi

harbisamsunsporlu5517

12 Eylül 2008, 11:18:45 #3 Son düzenlenme: 12 Eylül 2008, 19:05:37 harbisamsunsporlu5517
gercekten çok guzel turkcell super ligin bile resmı muzıgı yokken bank asya 1.lige özgu muzık yapılması çok buyuk basarı http://www.turktube.com/view/345/bank-asya-1.lg-20082009-sezonu/

55__Gurbet__55

bank asya cok güzel tanitim yapiyor önceden neydi türk telekom lig A :-\ :(

ReDBuLL55

bank asya birinci lig haydi herkez stadaaaa haydi herkez stada birinci lig bank asyaaaaaaaa :) müzik güzel olmuş :D

fanli03

Bankasya çalışıyor emin olunn inşallah bu sene sonunda tekrar ihaleyi alır aminn

Atakumlu

stadda bank asya muzigi calarken  haydi herkez stada denen  yerde bi anda keske bu muzigi sehrin her tarafında calabilsek diye icimden gecirdim belki muzige uyanlar da stada akabilir...

cembaba

Alıntı yapılan: kaan - 30 Eylül 2008, 14:41:02
Eğer manisadan puanla dönülürse eminimki ordu maçında bu stadın çoğu dolacak.

ardından da zaten bolu ya gıdıyoruz.. orda da desteklıyecegız takımımızı :)

erciyess

hepsi bizim stadda çalıyordu gerçekten iyi yapmışlar hakkını verelim ama inş seneye türkcell süper lig müzikleri dinlemek üzere...

Erciyes'in zirvesinden Samsun' a selam olsun...

Akyol

arkadaşlar bu şarkıyı indirmeyi başaran bir arkadaşımdan rica etsem bana ulaştırabilir mi acaba ?

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: AKYOL10 - 25 Ocak 2009, 23:40:24
arkadaşlar bu şarkıyı indirmeyi başaran bir arkadaşımdan rica etsem bana ulaştırabilir mi acaba ?

buyur kardeşim söyle