Bize özgü bir taraftarlık modeli; Çift takımlılık

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Ekim 2006, 16:37:44

« önceki - sonraki »

celebi

Maalsef bizim ülkemizde bu yaygı. ancak bunu sebeplerinden birisi çocuklarımıza kendi tuttuğumuz takımı sevmeyi aşılayamıyoruz. anadolu takımlarında bu yaygın tabii.bunu halledemedikten sonra maalesef iki takımlılık devam eder.

ozkan17

ıstanbul esırı olan ıstedı takımı tutsun....Onlar sade TUTARLAR..

Cagdas Ünver

Samsundan baska takim tutanin Samsunsporlu olduguna inanmiyorum.Ben Samsun ve Milli Takimi tutarim bu kadar.

King Of The North

Sitemizde yazmakta olan çift takımlı arkadaşlarımız varsa ya tuttukları 1.takımın sitesine yazsınlar ya da sadece buraya yazsınlar.
Bir gönüle iki sevda sığmaz bizim ellerde.

maço

arkadaslar bu konu hakkında bırtek cumle benı cok etkılemıstır kı bunu eseslı arkadaslarımız pankart yapmıstır.pankart aynen soyle

İSTANBUL TAKIMLARINI TUTANLAR BIRAZDA BIZIM TAKIMLARIMIZI TUTSUNLAR :D :D :D

selahattin55

İSTANBUL TAKIMLARINI TUTANLAR BİRAZDA BİZİM TAKIMLARI TUTSUNLAR sözünü söyleyen ve pankart yapan arkadaşa teşekkür ederim.adam lafı ne koymuş beeeee.helal olsun.ayrıca aslını kimse inkar etmesin.samsunluyum ve samsunsporluyum gurur duyuyorum samsunlu olduğumu söylemekten gurur duyuyorum samsunsporlu olmaktan.

King Of The North

İSTANBUL TAKIMLARINI TUTANLAR BIRAZDA BIZIM TAKIMLARIMIZI TUTSUNLAR  
Olay budur bu o tiplerin yol haritası olsun :lol:

jean

bu laf dogru istanbul takimalrini tutanlkar bizim takimlari tutsunlar

celebi

İstanbul takımlarını tutanlar birazda bizim takımı evet tutsunlar ancak bu adamlar dönek olabilirler ama. :evil: bir daha döneklik yapmamacaz-sına tutmaları gerekir.

bafradan55

ÇİF TAKIM TUTMAK ÇİFT KIZLA BERABER OLMAYA BENZER
DELİKANLI ADAMA İKİSİ DE YAKIŞMAZ. ben böyle yorumladım olayı.
Adama soruyosun hangi takım? İstanbul takımı diyor. Samsun nerde diye sorunca da hepimiz Samsunsporluyuz tabi canım sonuçta diyor. Böyle bişe var mı yaa:S