TFF 2. LİG 2019/2020 9. HAFTA | İnegölspor 0 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Levent ÖCAL, 16 Ekim 2019, 08:57:37

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Inegol icerde 9 gol atip 2 gol yemis. Icerde 4 macta 3 galibiyet 1 maglubiyetleri var. Direncli oyun ortaya koyacaklardir. Erken gol bizi rahatlatir ama kitlenirse gol atana kadar aci cekeriz. Kucumsenecek bir rakip degil. Kirklareli gibi bir takimla oynamayacagiz.

muzaffer4

İnegölü iç saha maçlarında izlemedim ama oynadığı takımlar referans teşkil etmemeli zira yukarıda da söylediğim gibi ligin dibindeki 2 takımı yenmiş.1922 Konya'nın fikstürü İnegöl'de olsaydı şuan ligin 16 veya 17. takımı ile oynuyor olacaktık. O yüzden İnegölspor bu ligin orta sıra takımı olduğu görüşüne katılmıyorum

s_uzunkaya

adige73

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 17 Ekim 2019, 13:27:53buradatv almış yayın hakkını
aynı zamanda sanırım kanal 16 da yayınlayacak çünkü inegöl tarafının yayın hakları onlarda

_SoN_

Ferhat Çulcuoğlu ve okan kadro dışı kalmış idmanda kavga olayı sanırım, Gerhat'ı son maçta çok beğenmiştim, bu deplasmanda olmaması çok kötü oldu, kime iyi desek elimizde kalıyor :(

Ekrem

Erken gol bulursak rahat kazanırız yoksa gol dakikası geciktiğinde işimiz zor. Ama bir şekilde kazanacağız, Manisa'nın puan kaybetmesi dileğiyle.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: adige73 - 17 Ekim 2019, 14:24:49aynı zamanda sanırım kanal 16 da yayınlayacak çünkü inegöl tarafının yayın hakları onlarda
kanal 16 maçı yayınlamayacağı için buarada tv aldı yayını diye biliyorum ben. biletmizi bile aldık :P

evolution55

Kulüpten açıklama geldi, Ferhat ve Okan'a para cezası verilmiş.

jean

Her deplasman macinda korkuyorum nedense insaallah sikinti cikmadan aliriz

Sadece Samsunspor

Takim yola cikti ama ilyasla bahattin varmiydi bilmiyorum aciklama gelmedi

Edit: ilyasla bahattin var. Okanla ferhat yok.

cembaba

Nurullah

Caner-Erkam-Yalçın-Ramazan

Samed Hakan - Gökhan - Oğuz

Enes - Atabey - Guido

oynayacakmış.

Ferhat ve Okan yok kadroda. Onur Eriş dahil edilmiş kadroya. Ayrıca camianın toparlanması için, takımın oyunundan daha çok Manisa'nın puan kayıplarına ihtiyacımız var gibi duruyor...

eprianu

Aklın yolu bir. Performans açısından elimizdeki en ideal 11'i çıkarmış hoca.

samsunum

Alıntı yapılan: cembaba - 19 Ekim 2019, 13:11:26Nurullah

Caner-Erkam-Yalçın-Ramazan

Samed Hakan - Gökhan - Oğuz

Enes - Atabey - Guido

oynayacakmış.

Ferhat ve Okan yok kadroda. Onur Eriş dahil edilmiş kadroya. Ayrıca camianın toparlanması için, takımın oyunundan daha çok Manisa'nın puan kayıplarına ihtiyacımız var gibi duruyor...

caner cezalı değil mi?

_Jack Daniels_

Alıntı yapılan: samsunum - 19 Ekim 2019, 17:21:25caner cezalı değil mi?
3 sarı kartı var Caner'in. Yarın sarı kart görmesi durumunda Sancaktepe maçında yok.

samsunum

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 19 Ekim 2019, 18:26:263 sarı kartı var Caner'in. Yarın sarı kart görmesi durumunda Sancaktepe maçında yok.

gümüşhane maçında çift sarıdan kırmızı gördüğü için ilk kart geçerli diye biliyorum.