DUYURU: Biz de iki altın adamız… ( 5.000 YTL bağışladık )

Başlatan yönetici, 25 Haziran 2008, 12:13:57

« önceki - sonraki »

yönetici

Biz de bir altın adamız...

Samsunspor.biz admin grubu olarak kendi aramızda topladığımız 2.500 YTL'yi en kısa içerisinde SİTYAD'a teslim edeceğiz ve bu surette biz de 1 Altın adam olacağız. Ayrıca bir diğer altın adam olarak da Teoman Taş Samsunlular Derneği 2.500 YTL verecek. Yani toplamda 2 Altın Adam olarak bu önemli kampanyaya iştirak edeceğiz ve paramız şu an hazır durumda.

Her iki altın adam da rahmetli kardeşimiz Teoman'ın adına ortaya konacaktır.

( 26 Haziran itibarıyla bu parayı yatırdık. )

Bu 5.000 YTL'nin dışında site üyeleri olarak 1 Altın adam da biz olalım derseniz eğer Cem55 kardeşimizin açmış olduğu PTT Hesabına istediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz. Hedefimiz toplamda 3'ü bulmak.

Bu bizim Samsunspor için ne ilk yardım çabamızdır, ne de son olacaktır.

İlgi gösterecek olan tüm üyelerimize şimdiden teşekkür ederiz. Toplanan ücret Cem55 tarafından düzenli olarak bildirilecektir. Kampanyaya katılımın son günü 3 Temmuz Perşembedir. Gün içinde bağış yapanlar Cem55'e özel mesaj atarak kaç lira yatırdıklarını belirtmeliler.

Cem Aslan
Posta çeki Hesabı
PTT Beşyüz Evler Yıldırım Şubesi Hesabı
Hesap No. 542 99 48

www.samsunspor.biz

mehmet yılmaz

Admin'in de dediği gibi şu an için 2 Altın Adam olacak kadar birşeyler var elimizde. Sizlerin de desteğiyle bunu 3'e çıkartmak istiyoruz. Kampanyanın iyi gideceği kanaatindeyiz. Toplanan bağışın akıbeti konusunda hiç bir şüpheniz olmasın çünkü kurulan dernekte iki tane de bizden arkadaşımız/abimiz var. Bu nedenle kuruşu kuruşuna Samsunspor yolunda harcanacaktır bağışlar...

Umut ediyoruz ki, bir düzelme süreci başlar ve çorbada bizim de tuzumuz olur.

Kadir ÇELEBİ

nomak55

elimizden cebimizden ne kadar toplayabilrsek artık en sonunda işte bu laf kalabalğı ypmanın alemi yok bizde ustumuze duseni yapalım yeter..yarın hemen gidip karınca kararınca ..

cem 55

evet arkadaslar konuyu 72 kişi okumus cevap yazan sayısı sadece 3 bu forumda samsunlu işadamlarımızı belediye baskanını samsunsporumuza destek olmadıkları için  sıklıkla elestirdik imkanları oldukları halde neden bu takıma sahip çıkmadıklarını hepimiz sorduk şimdi ister reklam amaçlı deyin ister baska bişey ama takımımız adına bi kıpırdanma var en azından bazıları bişeyler yapmaya çalısıyo ve sıra artık bizde  bu forumdaki herkesin elinden geldigince bu kampanyaya destek vermesini sizlerden rica ediyorum bu kampanyaya destek vermek bizim samsunsporumuza karşı sorumlulugumuzu yerine getirmek demek bu forumda yazan ister ögrenci ister gurbetçi ister durumu iyi olan ister iyi olmayan herkesten destek bekliyoruz ister 5 lira ister 10 lira meblag küçük bişey olmaz demeyin lütfen insallah toplana toplana güzel meblaglara ulaşacagımız kanısındayım.samsuni abi en büyük samsunsporlu teoman abimiz adına 2 altın adam parasını topladıklarını belirtmiş insallah en azından  2 altın adam parasını da sitemiz adına bizlerin toplayabilecegimizi düsünüyorum ve sizlere çok güveniyorum .öncelikle kampanyaya baslangıcı ben yapıyorum 200 ytl ile ardımdan bütün samsunspor sevdalılarının destek verecegini umuyorum saygılarımla

celebi

Recep

maço

abı  gonul ısterkı yardımda bulunım ama yaz okulu belımı buktu ıyıce ama yınede bıseler olursa zaten sana mesaj atarım

harbisamsunsporlu5517

kimseden zırnık alamadıgım için bende veremeyecegım afınıza sıgınıyorum arkadaslar

körfez55

kesinlikle hepimiz katılmalıyız bu kampanyaya...haydi arkadaşlar samsunsporun durumuna en çok üzülenler bizlerin bu durumda herkes elinden geleni yapmalı yapmak zorunda...burada gelecek sezon yönetimi takımı eleştirmeye hakkımız olmalı.herkes bu kapmanyaya katılsınnn lütfennn...

mehmet yılmaz

www.samsunspor.biz adına yatırılan 2.500 YTL

M.Teoman Taş Samsunlular Derneği adına yatırılan 2.500 YTL

harbisamsunsporlu5517

olsa dunyam samsunsporumuzun olsun durumum çok şukur ıyı ama yuruyemedıgım için kendıme aıt param olamıyor ve dolayısıyla buseferlık bu kampanyaya içim yansada katılamıyorum

Sadece Samsunspor

AlıntıTAŞ ADINA 2 ALTIN ADAM

27 Haziran 2008 Cuma 13:14

Samsunspor için 1000 Altın Adam Kampanyası'na dün Teoman Taş Samsunlular Derneği ve www.samsunspor.biz internet sitesi yöneticileri birer altın adamla katıldılar

Milletvekili Suat Kılıç'ın başlattığı Samsunspor için 1000 Altın Adam Kampanyası'na dün de yeni altın adamlar eklendi. Tam bir Samsun ve Samsunspor sevdalısı olan ve elim bir kazada hayatını kaybeden Av. M. Teoman Taş anısına açılan Teoman Taş Samsunlular Derneği ve Taş'ın kurduğu www.samsunspor.biz internet sitesi yöneticileri birer altın adamla katıldılar. Teoman Taş Samsunlular Derneği Başkanı Av. Erdem Eynel, herkesin Samsunspor'a destek olmasını istedi. Bağımsız taraftar sitesi www.samsunspor.biz adına konuşan Zaman Gazetesi ve gazetemiz spor yazarı Mehmet Yılmaz ise, bir aksilik olmaz ise 3 temmuz günü 2. bir altın adam olarak yeni bir bağış daha yapmayı planladıklarını belirtti.

mehmet yılmaz

AlıntıALTIN ADAM TEOMAN TAŞ
Önceki gün Samsunspor için 1000 Altın Adam Kampanyasına katılan Av. M. Teoman Taş..
28 Haziran 2008 Cumartesi 13:37

Önceki gün Samsunspor için 1000 Altın Adam Kampanyasına katılan Av. M. Teoman Taş Samsunlular Derneği Başkanı Erdem Eynel, kampanyaya hayatını kaybeden Teoman Taş anısına katıldıklarını belirtti

MAKBUZLAR VERİLDİ
Teoman Taş Samsunlular Derneği ve www.samsunspor.biz yönetim kurulu Samsunspor için 1000 Altın Adam kampanyasına katılarak, Kırmızı- beyazlı takıma bağlılıklarını bir kez daha gösterdiler. Para makbuzlarını Samsunspor Taraftar Yönetici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Av. Cengizhan Şengün'e takdim eden Teoman taş Samsunlular Derneği Başkanı Erdem Eynel ve www.samsunspor.biz yönetimi adına Mehmet Yılmaz, bu yardımı Teoman Taş anısına yaptıklarını söyledi.

HERKES SADAKASINI VERSİN
Teoman Taş Samsunlular derneği Başkanı Erdem Eynel, "Samsunspor'a gönül vermiş herkesin bu kampanyaya katılması gerekir. Şu ana kadar kampanyaya pek ilgi yok. İnşallah bu durum böyle devam etmez ve Samsunspor için önemli bir kaynak oluşturulur" dedi. www.samsunspor.biz yönetimi adına konuşan Mehmet Yılmaz ise, "Herkes Samsunspor için sadakasını versin. Bu takım hepimizin takımı. En büyük reklam kaynağımızı hep beraber kurtaralım" yorumunu yaptı.

SANKİ TEOMAN TAŞ'DAN ALDIM
SAMSİD Yönetim Kurulu Üyesi Cengizhan Şengün, "Bu bağış beni de çok duygulandırdı. Çünkü Teoman taş benim iş ortağımdı. Bu yardım makbuzunu sanki ondan almışcasına etkilendim. Bence bu yardımda Altın Adam Teoman Taş'dır. Kampanyamız başlayalı 1 hafta olmasına rağmen, ilgi az gibi görünsede herşey istediğimiz gibi gidiyor. Bizleri arayan birçok işadamı var. İlerleyen günler içerisinde ben 1000 Altın Adam'ın bulunacağını düşünüyorum" diye konuştu.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=11286

AlıntıAğlatan vefa

1000 Altın Adam Kampanya´sına katılan Teoman Taş Samsunlular Derneği ve www.samsunspor.biz internet sitesi yöneticileri, dün Teoman Taş Samsunlular Derneği´nde yapılan törenle banka dekontlarını SAMSİD Yönetim Kurulu Üyesi Av. Cengizhan Şengün´e teslim ettiler. Samsun Barosu´nu temsilen SAMSİD yönetiminde bulunan ve dekontları teslim alan Av. Cengizhan Şengün, "Kampanya başlayalı bir hafta kadar oldu. Ama katılım hızla artıyor. Teoman Taş benim çok yakın arkadaşım ve ortağımdı. Kendisi Samsunspor´a gönül vermiş bir insandı. Ben bu dekontları onun manevi kişiliğinden teslim alıyorum" dedi. Teoman Taş Samsunlular Derneği Başkanı Erdem Eynel ise, "Samsunluların Samsunspor´a zekatlarını vermelerini ve Şehrin kanaat önderlerinin bu kampanyaya daha fazla destek olmalarını istiyoruz" diye konuştu.
http://habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=14672

Kadir ÇELEBİ

Samsunsporumuzun kaza belgeseli toplam 5 bolumden oluşmakta..!

http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/4f6c23a13b02e1a1de9d5cab8359eb9a06551634243691b8b3e5e04f18e060c8d4036e50d6ccf29c15900

http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/4f6c23a13b02e1a1de9d5cab8359eb9a06551634243691b8b3e5e04f18e130d6c5206d73f7dff78015900

Burada hayatını kaybeden insanlar samsunsporun başarısı için hayatlarını verdiler bizler elimizden gelen maddi manevi desteği ne kadar verebiliyoruz izledikten sonra sorun kendinize.. başlık açıldıktan bu yana yeterli ilgiyi gorememesi daha kotusunu yaşamamıza sebep olucaktır..

yapıcağımız katkının kurtarıcı olmadığını herkes bilmekte burada onemli olan ilgi alaka gormesidir bu takımı alt liglere gonderme planları yapıp oradan ticari rant, reklam sağlamak amaçlı art niyetli insanların eline düşmemesi için bu kozu ellerine vermeyelim..