Bulvar Samsun [A.V.M.]

Başlatan berusa55, 26 Ekim 2009, 16:45:43

« önceki - sonraki »

Burak

o değilde samsunda forum trabzon reklamları varya onları oraya koyanın teeeeeee ................................

berusa55

Ben de gördüm birkaç durakta ve fıttırdım. Bütün saçmalıklar bizim şehri mi bulur anlamam. La burdaki adamın ordaki avm'yle ne işi olur kasaba mı bura? Giresuna Rizeye Gümüşhaneye asarsın bu reklamı da anlarım. Allah akıl fikir versin; bu reklamları oraya koyduranların da ta.... >:(

Ayberk

abi yemin ediyorum geçen gece halısahadan çıktım meydana giderken gördüm çıldırdım çıldırdım!

Sesli sesli kaptırdım, meydan da boştu zaten bi de yankılandı iyi de oldu :D >:( >:(

Ben de hatta bu konuyu açmayı düşünüyordum iyi olmuş yazdığınız. Burası zaten trabzonun ilçesi ya koysunlar tabi, hemen forumtrabzona ve metropol(!!!!!!) şehrimiz güzide memleket! trabzona akın etmeyi düşünüyorum mesela >:( >:( >:( >:( >:( >:(

O zaman yine dedim, biz süper lige çıkıp da tsye destekli bi yaslamadıktan sonra uyanmayacak bazı kimseler :( :( :( :( :( :(

berusa55

Bu konuyu pazartesi yetkililerle konusacağım reklam firmasının yerini biliyorum! belediyeyle de görüsmem olacak! ne kardeş bu! bu nasıl iş güzarlıktır. yazıklar olsun. orayla bura ne alaka! >:(

Ayberk

o zaman çok çok sağol abi, oturup istediğimiz kadar dövünelim birşeye yaramayacak çünkü!

berusa55

23 Ekim 2010, 12:23:08 #95 Son düzenlenme: 23 Ekim 2010, 12:25:13 berusa55
İsteyen şurdan tepki mesajı da atabilir; hatta atın!

http://www.stroer.com.tr/iletisim/iletisim.aspx?SectionID=Lh5iSo8jhHVo8eqiNYCkSw%3D%3D&ContentId=GLyuPTzOfVj4qHOPF8tPkQ%3D%3D

Şube    :    Samsun
Yetkili    :    Yusuf Yüksel - Şube Müdürü
E-Posta    :    samsun@stroer.com.tr
Telefon    :    0 362 230 01 81
Faks    :    0 362 230 01 82
Adres    :    

Adalet Mah. Karadeniz Cad. Yusuf Bey Apt. No:33/12 Kat:1 Samsun

Ayberk

Şehrin çeşitli yerlerindeki billboardlarınızda Trabzon'da faaliyet gösteren bir alışveriş merkezinin reklamları asılı durmakta. Bu da biz Samsunluları incitmekte, küçük görüldüğümüzü hissettirmektedir. Şehrimizin ne kadar modern olduğunu veya sahip olduğu imkanları yazıp bir başka şehirle de kıyaslama yapamayacağım, yapmaya gerek olduğunu da düşünmemekteyim. Yalnız, 346 km uzaklıktaki ve şahsi otomobili ile bir insanın 4 saatten önce ulaşamayacağı bir şehirde faaliyet gösteren alışveriş merkezinin bu kadar uzakta reklam yapmasına anlam verebilmiş değiliz. Sizler daha iyi bilirsiniz ki reklamın "hitap ettiği kitle" hatalı. Samsun'dan kaç kişiye hitap edebilir oradaki bir kampanya? Diyebilirsiniz ki; "O reklamı biz koymadık, ücretini veren herkesin reklamını yayınlıyoruz" Evet siz de haklısınız belki bu konuda ama bizler bu tip reklamlardan rahatsız oluyoruz, sizlerin de anlayışla yaklaşacağınızı ve bundan sonraki seçimlerinizde daha seçici ve özenli davranacağınızı ümit ediyoruz. Saygılarımla...

ben bunu yazdım abi, inşallah dikkate alırlar

Burak

reklamı yapanda salak reklamını yaptığın yer 5-6 saat uzaklıkta hangi akla hizmet yapıyorsun ? trabzonda olan birşeyin SAMSUN da olmama ihtimali nedir ki???

Ayberk

abi tut ki olmasın Samsun'da(hani onlar öyle zannediyor ya >:() yani bu durumda bile saçma. kim gider ya o kadar yol? Burası Samsun eğil, Bayburt olsa, yine 5 saat mesafe olsa yine giden olmaz abi. Buraya Kastamonu'dan adam mı geliyor sanki yeşilyurt'a >:(

berusa55

23 Ekim 2010, 12:38:03 #99 Son düzenlenme: 24 Mart 2011, 03:04:19 berusa55
Safi amacına uyan reklam kokan hareketler bunlar!! ama başka reklam!!! şube müdürü teseliyse sasırmam!

Bravo Ayberk kardeşim... >l<

Ayberk

Ne demek abi, elimizden başka da gelecek bir şey olsa da yapsak. :) ;)

Abi Sakarya-Kocaeli arası nedir ki 40-45 dakika. Adamlar bakın bakalım birbirlerine reklam verebiliyor mu, böyle bir yüreklilik yapan olursa neler oluyor? Kaldı ki örneğin kalkıp Adapazarı'ndan İzmit'e gitmek hiç de zahmetli bir iş değil, reklam yapılsa dahi saçma durmaz. Ama herkesin memleketine bir bağlılığı var, bu tip artistik patinajları kabullenemez :-X

berusa55

Bu artistik patinajın önde gideni olmuş! Tepki vereceğiz buna!

Ayberk

özkan

01 Kasım 2010, 18:27:01 #103 Son düzenlenme: 01 Kasım 2010, 18:29:56 özkan17
Torunlar grup Antalya,Bursa ve İstanbulda çok büyük alışveriş merkezleri ve oteller yaptı.özellikle gecen hafta istanbulda acılan Torıum Avm istanbulun ve Türkiyenin en büyüğü ve muhteşem bir yer.çok güzel bir proje en kısa zamanda bitirilmesi dileğiyle...

Nuri Asan

Küçük esnaf ağlayıp evine ekmek götüremezken,son günlerde bir tane bile fabrika açılışı duyamaz iken,hatta kapatılma haberleri duyarken,Zengin ile fakir arasındaki uçurum büyürken,godomanların ensesi biraz daha kalınlaşırken her gün bir alış veriş merkezi açılışı duyuyoruz.Büyük balık küçük balığı yutar anlayışına karşıyım,üstelik bu alışveriş merkezleri yüzünden para dışarıya gidiyor.İş imkanı sağlıyoruz diyorlar ama ya biten esnafın içler acısı hali,siftah bile yapamadan kepenk kapatan esnafın durumu ne olacak?

Hep bana hep bana...Bunun acısını ülke olarak hepimiz çekeriz.
Türkiye'nin ileri gidebilmesi için köylünün ürünü para etmeli,AVM açacağınıza siftahsız kepenk kapatan esnafın durumunu,köylünün içler acısı halini,işsizliği konuşun.

Birilerinin gırtlağı biraz daha yağlansın bizde karşıdan izleyelim