“Olaylar Olaylar" Çarşamba filmi

Başlatan berusa55, 27 Mayıs 2015, 16:26:58

« önceki - sonraki »

berusa55

27 Mayıs 2015, 16:26:58 Son düzenlenme: 23 Şubat 2016, 00:11:48 berusa55
"Olaylar Olaylar"ın Çekimleri Başladı

Samsun'un Çarşamba ilçesinde, "Olaylar Olayla" adlı filmin çekimleri başladı.

İRON Film Yapımcılık tarafından hazırlanacak filmin çekimleri Kızılot Mahallesi'nde başladı. "Olaylar Olaylar, Mevzu Çarşamba" adlı filminde Sadi Celil Cengiz, Fırat Tanış, Yakup Yavru, Ceren Moray, Zeynep Kankonde ve Tuğçe Kurşunoğlu gibi isimler yer alıyor.

Baş rolde "Haldun" karakterini Çarşambalı Sadi Celil Cengiz'in oynayacağı filmde, İstanbul'da Televizyon işleriyle uğraşan Haldun'un, yaşadığı olayların ardından mecbur kalması nedeniyle memleketi Çarşamba'ya gelişini ve burada yönetici olarak çalışmaya başladığı bir televizyon kanalında başından geçenler anlatılıyor.

Öte yandan filmin ilçede çekileceğini öğrenen vatandaşlar yardımcı oyuncu olarak oynamak için film şirketine akın ederken, kriterlere uygun birçok vatandaşın rol bulacağı öğrenildi. Filmin hikayesinin çoğunluğunun Çarşamba ilçesinde geçeceği belirtilirken, vizyona girecek filmin komedi ağırlıklı olacağı öğrenildi.

www.haberexen.com/olaylar-olaylar-mevzu-carsambanin-cekimleri-basladi-880691h.htm

_SoN_

bizim çok eğleneceğimiz kesin izlerken,başarılar dilerim.

Burak

Ekip çok sağlam buradan iyi bir film çıkar Sadi Celil Cengiz'den böyle bir atak bekliyordum . Sivas'ı Tokat'ı ağzından düşürmeyen İşler Güçler Ekibi Düğün Dernek filmini çekti . Fırat Tanış da sosyal meselelerle çok ilgili bir oyuncu tebrikler

Burak

Sadi Celil Cengiz, Burak Kut, Enes Atış, (koyu bilal) Fırat Tanış, Tuğçe Kurşunoğlu, Zeynep Kankonde, Burak Satıbol, Aman tanrım Didim diyen Yakup Yavru, ve bizim vine fenomenimiz Selahattin Aydın oynayacağı sinema filminin çekimleri 25 Mayıs 2015 tarihinde Çarşamba ilçesinde çekimlerine başlandı

_SoN_

yapımcı şirket batınca bu filmde rafa kaldırıldı anlaşılan,ses soluk yok.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: _SoN_ - 14 Eylül 2015, 15:40:21
yapımcı şirket batınca bu filmde rafa kaldırıldı anlaşılan,ses soluk yok.

:(

Yapma yahu..
Çekimler tamamlanamadı mı yoksa? Çok üzüldüm.

_SoN_

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 14 Eylül 2015, 22:29:41
:(

Yapma yahu..
Çekimler tamamlanamadı mı yoksa? Çok üzüldüm.

İron demir şirketi şuan Çarşamba ve merkezi İstanbulda çok sıkıntılı süreçler yaşıyor,şuan kendi borç senetleri ile uğraşırlarken bu filme kaynak ayırıp bu filimle ilgileneceklerini hiç sanmıyorum,filmin çekimleri Çarşamba da tamamlandı diye biliyorum bende,ama şirketin iflası filmin askıya alınmasına sebep olabilir,benimki kesin bilgi değil tahmin,yoksa bu yaz vizyona girmesini bekliyorduk.

sadece55

27 Mayıs'ta çekimleri Başlayan film kasım gibi ANCA vizyona girebilir.Oyuncu kadrosu geniş çekimler yapıldıysa bir türlü vizyona sokarlar.

berusa55

Çarşamba'da çekimleri yapılan ve birçok ünlü oyuncunun da yer aldığı Olaylar Olaylar Mevzu Çarşamba 18 Martta Sinemalarda

seyf55

berusa55

CoRaqLi55

Güzel bir filme benzemiyor ama samsunda çekilmiş bir film kesinlikle gitmek lazım.

mehmet yılmaz

Bugün seyrettim filmi. Vasat bir film ama içinde Çarşamba ve Samsun olması çok güzeldi. eğer Çarşambalı iseniz fazla bir beklentiye girmeden mutlaka seyredin. Değilseniz bir şey diyemem. Verdiğim paraya acımadım.

Bafralı