SÜPER LİG 2023-2024 | 26.HAFTA | Gaziantep FK 1 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 13 Şubat 2024, 20:01:38

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Alıntı yapılan: 55.hakan - 18 Şubat 2024, 14:36:37Soner Gönül derken yapma hocam Bola neden oynamıyor, Van Drongelen noldu cezalı mı sakat mı bunlar? tff sitesinde Soner Gönül ilk 11 de görünüyor ilginç.

Alim ısınmada sakatlanmış. Van Drongelen stopere geçmiş ve Soner de ilk 11'e...

binikalamadım

yk55

Vay arkadaş ne biçim ofsayt bu. Formamı önde ne.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

binikalamadım

futbolcu

Laubali ve yavaş hareketlerden dolayı çok top kaptırıyoruz

binikalamadım

yk55

Hakem şerefsizlik yapıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

futbolcu

_SoN_

Böyle ofsait olmaz olsun arkadaş, böyle bir sistem olamaz, burada mm mi var, nasıl bulup getiriyorsunuz, bunu hazırlıyan adam zaten bir sanisa erken bassa sisteme yada geç bu pozisyonda istediğini gösterebilir, yazıklar olsun böyle sisteme buz gibi golümüz gitti. Maçın üstün tarafı biziz , eğer bu maçtan puan alamazsak gerçekten çok yazık olacak, bence pozisyon ofsait falan değil, başlarım böyle otomatik sistemine, insanın yönettiği sistem otomatik falan olamaz, ayaktan çıktığı anı bir salise kaçırsa artniyetli karar çıkabilir.

binikalamadım

binikalamadım

gkhn

1 puan çok değerliydi yazık oldu pozisyona çok zor giriyoruz kadro değiştikten sonra kalan dakikalarda mucize lazım.

_SoN_

Hakemlerle beraber osman ve okan bu maçı rakibe hediye etti, yazıklar olsun, sen ne yapmış olursan ol orda oturarak top oynamaya çalışırsan ben senin gibi topçuyu samsuna almam elimde yetki olsa , sen topçu falan değilsin osman, öldün mü orda ayağın mı kırıldı, böyle adamlar elimde olsa samsuna giremez, kaleci okan efendi bir tane top geldi kaleye oda ceza sahası dışından tutamıyorsun, orada ben olsam senden iyi kalecilik yapardım o pozisyonda, böyle rezil attiniz bizi, yazık vallaha yazık, hakemlere sövmeye kızmaya gerek yokki böyle iki tane oyuncun olsun yeter.

binikalamadım

gkhn

Psikolojik açıdan çok önemli bir puan oldu yenilmemek çok önemli idi bu deplasmanda.