SÜPER LİG 2023-2024 | 15.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 4 - 2 Kasımpaşa

Başlatan mehmet yılmaz, 06 Aralık 2023, 00:03:43

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

SÜPER LİG 2023-2024 | 15.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Kasımpaşa

9 Aralık 2023 Cumartesi
16:00
Yeni 19 Mayıs Stadyumu
BeinSport

Adana Demirspor deplasmanında alınan üç puan büyük bir motivasyona ve morale sebep oldu. Her ne kadar olabilecek en kötü gün ve saatlerden birisi olsa da tribün desteğinin artacağını düşünüyorum. Kasımpaşa ilginç ve güçlü bir rakip, ligin takımı. Ancak kazanmamız lazım ve kazanacağız bence.

brigand

Stoperleri Omeruo kırmızı, Sadık ise sarı kart cezalısı. Kadrodaki diğer iki stoper 17 yaşında. Muhtemelen orta sahadan ve beklerden takviye yapacaklardır. Mamadou Fall da sakatlığı sebebiyle olmayacak gibi duruyor. Bu sezon en formda oyuncuları Aytaç, Hajradinovic ve Ben Ouanes. Claudio Winck ve Da Costa da dikkat çeken isimler. Hızlı hücüm geçişleri en tehlikeleri silahları. Ancak stopersiz çıkacakları maçta daha fazla tehdit eden taraf biz olmalıyız.

Diğer taraftan Tokat maçında gördük ki, son haftalarda yedek kalan oyuncularımız gerçekten çok formsuz ve fiziksel olarak kötü durumdalar. Açıkçası bu durumu canlı olarak gördükten sonra hocaya olan eleştirilerim, en azından oyuncu havuzu açısından bir nebze azaldı. Fofana'yı hariç tutuyorum elbette. Sağlıklı olduğu sürece, oyuna direkt etki edebilecek tek oyuncumuz. Kasımpaşa'ya karşı doğru zamanda doğru şekilde kullanabilmeliyiz.

Devre arasına umutlu ve güçlü girmek için, Kasımpaşa, Konya ve Karagümrük maçlarını muhakkak kazanmamız gerekiyor. En azından bu 3 maçtan 7 puan çıkartabilmeliyiz.

Son olarak maç günü sabah saatlerinde yağmur var. Maç öncesi duruyor ancak devre arası tekrar yağış başlayacak. Taraftar profilimizin çoğunluğunun Cumartesi çalıştığını ve maç saatinin de 16.00 olduğunu düşünürsek beklenen sayıya ulaşamayız.

jean

_SoN_

Bu maç için Çarşamba'dan ayrı bir akın yapacağız, dükkan vs kapatıp gerekirse o günü komple sadece Samsunspor için ayıracağız, inşallah tüm taraftarımızda böyle düşünür, bu maçı taraftarımızla beraber alacağız inşallah.

Raqua55

Sadece Samsunspor

Kasimpasa da ads gibi acik oynarsa kazaniriz. En korktugum Ben Ounes. Cok formda. Onu kitlersek işimiz rahat olur. Ben en kotu 1 puan bekliyorum.

Sadece Samsunspor

Macin hakemi adana bolgesinden Zorbay Kucuk. Gecen haftanin intikami diye yorumladim.

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 08 Aralık 2023, 18:24:16Macin hakemi adana bolgesinden Zorbay Kucuk. Gecen haftanin intikami diye yorumladim.

Hakem bizi yine çok zorlar.

binikalamadım

25 Kasım 1990'da oynanan 2. Lig maçında Kasımpaşa'yı 7-0 yenmiştik...Bu sefer 1-0 yensekte olur...

Sadece Samsunspor

Ilk yari cok iyi gecti. 3 4 bile olabilirdi. Kasimpasa iy nin son dklarinda cok bastirdi. Suprize mahal vermeden 3 u bulup yolda devam edelim. Cok guzel oynuyoruz. Takim kendine gelmis.

55.hakan

Maaşallah diyelim 2 önemli daha pozisyon kaçtı 3'ü bulup rahatlayalım. Bola ve Fofana'yı 60 dan sonra oyuna bekliyorum.

binikalamadım

_SoN_

binikalamadım

Sadece Samsunspor

Cok guzel top oynadik. Hakli galibiyet aldik. Yalniz son dkda yedigimiz gole takim iyi calismali orta saha bombos kaldi. Cok iyisin Samsun'um. 2 0dan sonra yerli hocalar yatardi gisdol oynariyor atak yapin diyor masallah.