"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

berusa55

Geyik muhabbetini artık bıraksak sevgili Yalnızca BİZ ve Revenge! Bu tür yazışmalarımıza özel mesaj kanalıyla devam edelim.

@Revenge,

Botaş Cup hakkında ayrıntılı bilgin varsa ve bizle paylaşırsan seviniriz...

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: Revenge - 05 Ekim 2008, 00:30:22
   Valla benle değil kardeş olsa olsa senle özdeşleşmiştir. Boyunu ve kilosuna yazarak talibim diyen sensin. :D

Revenge talip değil de SAMSUNSPOR sevgimizi ona da aktarmalıyız. Desteğimizle maçlarda ki verimini arttırmak için böyle düşünmekteyim... İlk lig maçını sabırsızlıkla bekliyorum... Revenge göreceğiz NİLAY mı BALES mi?

Revenge

Alıntı yapılan: berusa55 - 05 Ekim 2008, 00:31:42
Geyik muhabbetini artık bıraksak sevgili Yalnızca BİZ ve Revenge! Bu tür yazışmalarımıza özel mesaj kanalıyla devam edelim.

@Revenge,

Botaş Cup hakkında ayrıntılı bilgin varsa ve bizle paylaşırsan seviniriz...

Valla berusa55 bu kadar sabretmene bile çok şaşırdık.

Valla berusa55 bu kadar sabretmene bile çok şaşırdık. Ama bak şu geyiği 15 dakika içinde 20 den fazla kişi okudu.

Revenge

Berusa55 illa beni şu basketbolun teknik denilen sıkıcı kısmına sokacaksın değil mi. Öyleyse Botaş cup.
8.10.2008 Çarşamba
17:00: BOTAŞ - Ceyhan Belediyesi
19:00: Mersin Büyükşehir Belediyesi - Samsun Basket

9.10.2008 Perşembe
17:00: Ceyhan Belediyesi - Samsun Basket
19:00: BOTAŞ - Mersin Büyükşehir Belediyesi

10.10.2008 Cuma
17:00: Ceyhan Belediyesi - Samsun Basket
19:00: BOTAŞ - Mersin Büyükşehir Belediyesi
20:45: Ödül töreni ve kapanış

Revenge

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Ekim 2008, 00:35:39
her seferinde acaba takımla ilgili bir haber mi eklendi umuduyla açtık ...

Her zaman basketbol olmaz kardeşim . bazende geyik yapacaksın. Her zaman umduğun olmaz bazen bulduğunla yetineceksin.

berusa55

Alıntı yapılan: Revenge - 05 Ekim 2008, 00:38:42
  Her zaman basketbol olmaz kardeşim . bazende geyik yapacaksın. Her zaman umduğun olmaz bazen bulduğunla yetineceksin.

Geyiği tadında bırakacaksınız Revenge! İlla geyikse özelden yapacaksınız ya da samsunspor.biz forumumuzdaki Genel Sohbet Başlığında devam edeceksiniz...

hala kızı

Revenge'nin yazıları bence çok hoş...Gazetelerde ki köşe yazılarını okur gibi okuyorum.

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: hala kızı - 05 Ekim 2008, 00:41:19
Revenge'nin yazıları bence çok hoş...Gazetelerde ki köşe yazılarını okur gibi okuyorum.

Tamamen destek halindeyim...

berusa55

Samsun Bk'nın gerçek performansını sanırım yabancıların da gelmesiyle bu kupada (Botaş Cup) göreceğiz... Alison Bales cidden bir dev ve bunu tutabilecek savunma oyuncusu diğer takımlarda ne kadar vardır açıkcası merak ediyorum...

Yalnızca BİZ

Revenge bu sene kim göze batacak takımımızda? Kimin rolü güçlü olacak bu konu hakkında bir bilgin var mı?

Revenge

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 05 Ekim 2008, 00:54:21
Revenge bu sene kim göze batacak takımımızda? Kimin rolü güçlü olacak bu konu hakkında bir bilgin var mı?

Bu yıl takımın başarısı bana göre tamamen yabancılara bağlı. Öyle ya bu yabancıların 3'ü ilk 5 başlayacak. jULİA mCBRİDE benim burada defalarca övdüğüm gibi gerçekten çok yetenekli bir oyuncu. Sayı yapıyor oyun kuruyor,oldukça hareketli. Ancak bizim burada oynadığımız panküp maçında ben onu çok başına buyruk,aldığı her topla potaya gidip sayı bulmak isteyen,kısaca biraz disiplinsiz buldum. Umarım bu, sezonun başlamasıyla düzelir. Onun haricinde Larkins ki wnba'in çok iyi takımlarından Liberty'de oynuyordu. Mutlaka iyi bir oyuncudur. Waju'yu az çok biliyoruz. Ribaund konusunda çok sıkıntı çekmeyiz onla.Ve Bales .Hiç seyretmedik daha, ancak ''6.Adam'' ın dediğine göre ,Uzun boyuna ve ilk bakışta hantal yapısına göre oldukça hareketli imiş.Umarım öyledir. Bakalım,göreceğiz. Ve İlkay. Ben onu çok seviyorum. Umarım bütün maçlarını Çankaya üniversitesine oynadığı gibi oynar. 

Yalnızca BİZ

Revenge anlattıklarının özeti yabancılar bizim kaderimizi belirleyecek... İlk senemizde play offlarde olacağımızı düşünüyorum...

Revenge

Berusa55'in Haber gazetesinden alıntıladığı Bales haberinde, oyuncunun geldiği takımın yanlış yazıldığını belitmiştik. SBK'nın sitesine girdiğimizde,aynı haberin aynı yanlışla orada da olduğunu gördük. Belli ki biri diğerinden almış.Bu,sbk web sitesinin ilk yanlışı değil. Ben öncelikle eğer bilen varsa sormak istiyorum. Bahsettiğim bu site SBK'nın resmi sitesimidir? Eğer öyleyse taraftarı bilgilendirmek adına Lütfen biraz daha özen,biraz daha dikkat.

Bales55

Alıntı yapılan: Revenge - 03 Ekim 2008, 21:17:23
                  BALES'İN GELİŞİYLE BİRLİKTE YAPILMAYACAKLAR LİSTESİ
1-Bales'inde katılacağı idmanlarda,Kapalı Spor salonunda meydana getireceği titreşimden ötürü,hiç kimse paniğe kapılıp,Ne oluyor,deprem mi oluyor, Bu sarsıntıda ne böyle deyip paniğe kapılmayacak. Bunun geçici bir durum olduğu ve zamanla alışılacağı düşünülerek rahatlanacak.
2-Başta Cantuğ hoca olmak üzere hiç kimse boşta bulunup da Bales'e bağırmaya kalkmayacak,bir şeyler söylenmesinin illada kaçınılmaz olduğu durumlarda gülerek ve mutlaka Türkçe olarak söylenecek.
3-Özellikle kısa boylu oyuncularımız,Hanife,Kayra,Julia'a Bales'e belli bir mesafeye kadar yaklaşak,onun ayak altında dolaşmayacaklar. İlk 3 hafta için ikiye kadar verilen idman zayiyatları normal kabul edilecek,bu sayının üstüne çıkılması halinde ise derhal gerekli tedbirler alınacaktır.
4-Oyuncuları antramana getirip götüren otobüsün,bales'in oturduğu yerin önüne isabet eden koltukları derhal sökülecek.Otobüsün Şöförü söktürmem kardeşim diye tutturursa,arka 4 lü tamamen Bales'e tahsis edilecek.
5-İleride anlatılacak bir anı kalması amacıyla,kaç normal oyuncu Şortundan,bir bales şortu elde ediliyor,öğrenilecek.
6-İngilizce bilen oyuncular,Bales ile konuşurken kesinlikle ukala bir tavır içerisine girmeyecek,Annenin bir Tıp hekimi,kendisinin de Duke'da kültürel antropoloji eğitimi görmüş biri olduğunu unutmayacaklar.
7-Halkımız tarafından,sokakda görüldüğünde ''anaaaaa'', ''Bu ne lan böyle'' gibi tepkiler verilmeyecek,yada küçük afacan çocukların''ablaaa ben senin nerene geliyorum bi bakayım da''gibi laflarla Bales'rahatsız etmesi önlenecek.
8-Samsun'u ve Karediniz'i sevdireceğiz diye İlk yedireceğimiz şeyin hamsi olmamasına azami dikkat gösterilecek.
9-Yeşilyurt'daki Mc Donalds'a telefon edilecek,takım halinde geliyoruz ne kadar indirim yaparsanız diye sorulup anlaşılacak fakat sadece Bales gönderilecek. Böylece değerli oyuncumuza maddi anlamda kıyak yapılacak.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
sen müthişsin kardeş ya senden süper stand-upcı  olur. Cem YILMAZ,Ata DEMİRER  senin yanında halt yemiş .
Birde  şu sbk nın  yöneticilerine söyleyelimde  burdaki maçlardan önce yaptıkları 3 lük atma yarışının yerine sana bir sahne hazırlasınlarda biraz gülelim yaa ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

6.Adam

Genel bir durum değerlendirmesi yapalım.
Pota altımız yabancılara emanet. Botaş tunuvasında, rebound üstünlüğümüzü, pota altından bulacağımız sayı oranını, pota altında bire birde yabancıları ne derece etkili olacağını ve ne kadar kullanabileceğimizi, hepsini göreceğiz. Bales,Larkins ve Waju nun tüm özelliklerini az çok göreceğiz. Aslında ben Bales'in ilk olarak lig maçlarında sahneye çıkmasını isterdim. Karşı takımın şaşkınlığını görmek için. Bu arada da dördüncü uzunumuz Gamze de hem Amerikalıları dinlendirmek adına hem de olası bir faul problemi olduğunda oyuna girip süre almak için hazır ve güven veriyor.
1 numaralı mevkiide Julie sevgili Revenge in dediği gibi çok yetenekli ve hızlı, tek sorun bazen çok ısrarcı olup topu ısrarla kendi kullanmaya yönelmesi. Eminim hırs ve başarı azminden yapıyor ama bu hırs takıma zarar verebilir dikkat! Diğer oyun kurucumuz Özlem de yeterince tecrübeli ve takımı yönlendirebilecek yeteneğe sahip.
Gelelim en çok sayı bulucağımız 2 ve 3 numaralarımıza. Kaptan Nesibe, Nihan, Pelin ve İlkay. Hepsinin eli düzgün ve şut yüzdeleri iyi! Tahminimce (genel olarak) Nesibe ile İlkay 3 numarada, Nihan ve Pelin 2 numarada oynayacaklar. Kaptanın hazırlık maçlarında çok eleştiri aldığını biliyorum ama tecrübesiyle bunun üstesinden geleceğini düşünüyorum.Ayrıca takımın ablası ve birlikteliği sağlıyor. İlkay çok büyük bir yetenek, çok istekli ve bunu bazen biraz fazla yansıtıyor, çok çabuk top kullanıyor (yangın diye tabir ettiğimiz bir oyuncu),oysa hücum süremiz 24 saniye. Nihan için çok birşey söylemek gerektiğini düşünmüyorum. Özlem gibi NCA tecrübesi olan, (hazırlık maçlarında izlediyseniz) oyun kitlenince oyunu açan, birebir rahat adam geçip sayı üreten, takımımız için bir Amerikalı gibi diğebileceğim bir yetenek (Revenge, Nihan için yaptığın "fazla mütevazi" yorumuna son derece katılıyorum). Pelin, hem hızlı hem şut yüzdesi çok iyi, hem de çok mücadele ediyor. Bence bu sezon sayı yükünü hafifletecek isimlerden. Nihal, Hanife ve Cansu da sür almayı bekleyecek, ablalarını dinlendirecek (ve eminimki süre aldıklarında önemli katkıları olacak) diğer genç oyuncularımız.