11 - Halil İbrahim Pekşen

Başlatan ibrakadabra55, 15 Nisan 2012, 15:35:55

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

15 Nisan 2012, 15:35:55 Son düzenlenme: 26 Ekim 2014, 15:25:39 brigand
Doğum Yeri : Havza

Doğum Tarihi : 01.01.1993

Uyruk : TC

Mevkii : Sağ Açık

İlk önce Havza Belediyspor'da futbola başlamış sonra orada beğenilip Kadıköyspor'a gitmiş Kadıköyspor'dan Samsunspor'a gelen Halil İbrahim bugün ilk A Takımla maçına çıktı ve iyi izlenimler verdi ilerki maçlarda daha fazla bilgi sahibi olucağımıza eminim.

samuray

daha ilk maçları a takımla genç çocuklar bende de olumlu izlenimler bıraktı bugünkü maçta

celebi

adem yetiştir bu halil ibrahimi varisin olabilir bu çocuk

Kodalak

takımdaki gençlerin tek yeteneklisi,şımarmazsa geleceği parlak

Ayberk

Kadıköy altyapısı var demek... Bazen etkili hareketleri vardı ama son pasları iyi değildi genelde. Onu da ilk maçı olmasına bağlıyorum. İnşallah Samsunlu, Kadıköy patentli yeni bir oyuncu kazanırız

isa55

çalım falan var ama neticeyi göremedim.

buonanotte

Benim kardeşimin sınıf arkadaşı bende yakından tanırım.İyi niyetli,efendi ve çalışkan bir çocuktur.
Bugün de fena değildi.

mehmet yılmaz

Bugün beğendiğim isimlerden birisiydi. Fiziği iyi, henüz 19 yaşında. İnşallah başarılı olur.

Ayberk

bu seneyi çok iyi değerlendirmeli. ilk izlediğimde kanattan bindirmeleri, top sürmesi, çizgiye inmesi iyi yanları olarak gözüme çarpmıştı. sadece ortalarını geliştirmesi lazımdı o gün izlediğim kadarıyla. Kondisyon yüklenip zayıf yanları üzerine çok çalışırsa bence bu sene kadroda yararlanabileceğimiz bir oyuncu kazanmış oluruz

Ahmeti

İlk defa dün akşamki idmanda çift kale maç yaparken izledim. Topu önüne alışı, topu seri sürüşü, görerek yaptığı orta beni çok etkiledi umarım ilerleyen zamanlarda samsunspor'umuz için faydalı bir isim olur.

babasamsunlu

bu çocuk ben geliyorum diyor inceden ;)

55.hakan

23 Ağustos 2012, 09:27:32 #11 Son düzenlenme: 23 Ağustos 2012, 09:32:52 hakanelgun
Takımda geçen senenin son maçlarında izlediğim kadarıyla en beğendiğim oyuncusuydu.Sağ kanatta oraya alınan oyuncuyla forma mücadelesi vereceğine eminim.

samuray

bende gazoz kupeası tabir ettiğimiz maçlarda bir iki kez izlemiştim kumaş iyi tabi daha çok genç pişecek inşallah daha iyi olacak

ahmetsefa55

babasamsunlu

bu çocukta iş var beyler.. benden demesi.