87- Nikolay Emilov Dimitrov

Başlatan Kaya, 17 Ocak 2013, 16:18:58

« önceki - sonraki »

Ayberk

özkan

dimitrovu tutamazsan daha kadroda kimi alacan.

Ollivanders

Adamin boluya gitti yani rakibine...

cembaba

Takım arkadaşın fazla para aldığı zaman senin moralin bozulur. Dimitrov'un da takım içindeki dengeler meselesinden ve sürekliliği olmayışından dolayı bu sene kadroda düşünülmediğini sanıyorum. Yolu açık olsun.

MeL_55

bence herkes oynadigi futbola göre parasini aliyor
mesela roberts neden dimitrovdan fazla alsin? oynadiklari futbol ortada

seyf55

kalmasını isterdim ama olmadı artık sağlam isimler almalıyız faydalı isimler 10 aydır izlenen isimler

King1965

Bu adam Samsun - Bolu /  Bolu-Samsun maçlarından birinde bize gol atarsa o zaman  görün yaygarayı

Mert

Adnanın gelmesi hikaye yanarım da bu adamı kaçırdığımıza yanarım.

samsunew

niko rize'ye attığın o müthiş frikik golünü hiç unutmayacağım bencede bu sene de kalmalıydın ama ne desem boş iş bitti giden gitti herkes için hayırlısı olsun ...

Kaya

Niko için senelerce formamızı giymesi için dil döktüm.Gidişine en çok üzülenlerdenim.Ancak şöyle bir gerçek var ki aldığı ücret ile bu ligde 3-4 tane futbolcunun ücreti karşılanmakta.Bolu nasıl aldı,o maliyeti nasıl karşıladı enteresan.Umarım birgün süperlig kadromuzda yer alır Niko  :'(

altunay

Alıntı yapılan: Kaya - 29 Haziran 2013, 02:31:24
Niko için senelerce formamızı giymesi için dil döktüm.Gidişine en çok üzülenlerdenim.Ancak şöyle bir gerçek var ki aldığı ücret ile bu ligde 3-4 tane futbolcunun ücreti karşılanmakta.Bolu nasıl aldı,o maliyeti nasıl karşıladı enteresan.Umarım birgün süperlig kadromuzda yer alır Niko  :'(
bolu maddi açıdan patlıcak bekleyip görelim ankarasporla beraber transfer piyasasının aqdular

hacettepeli

çok iyi oyuncuydu hatta ikinci ligde olup da bize gelen en iyi yabancılardan birisiydi diyebilirim. kalması gerekirdi yerine kimi alacaklar ki yokluğunu hissetmememiz için. o kadar iyi gözlemci ağımızın olduğunu sanmıyorum Türkiye'den menejerlerin önerdiği birtakım beceriksiz topçuları almazsak iyi...

binikalamadım

gittiğine Gekas kadar üzüldüm neredeyse...

ngonge

Dimitrov Bolu'ya yar olmadı. Çoğu zaman yedekte, oynadığı zaman da etkili değil. Hiç gözümüz arkada kalmasın.

##kdc##

Besim Durmuş gibi bir Hoca'yla Messi çalışsa o da verimli olmaz.
Gittiğinde üzülmüştüm ama Besim'in Bolu ile anlaştığını duyunca o bizden daha fazla üzülmüştür ayrıldığına  :)