Leman Kültür Samsun'da

Başlatan berusa55, 02 Kasım 2012, 15:47:07

« önceki - sonraki »

berusa55

Leman Kültür Samsun'da

Türkiye'nin en büyük Leman Kültür şubesi yarın 15:30'da Samsun Atakum'da açılıyor.

Cüneyt Yaşar-Haberexen.com

18 yıl önce İstanbul'da kurulan ve ülkenin en büyük kafe, bar ve restoran grubu olarak kabul edilen Leman Kültür 12. şubesini yarın Samsun Atakum'da açıyor. Leman Dergisi'nde yer alan karikatürlerle dekore edilen ve karikatürize bir mekan olan Leman Kültür'de Samsun şubesinin kurucuları Devrim Ersoy ve Hamit Öztürk "Samsunlu olarak bu şehre değer katan bir markayla çalışmanın ve bu şehirde bir istihdam yaratmanın mutluluğunu yaşadıklarını, Samsun'da kazandıklarını yine Samsun için harcadıklarını ve yaptıkları bu yatırımın şehre farklı büyük markaların da gelmesine neden olacak olmasının haklı gururunu yaşadıklarını söylediler.

60 tane Samsunlu personeli 1 aydır eğitime tabi tuttuklarını belirten Samsun Şubesi Kurucularından Devrim Ersoy "Servisten garsonlara kadar tamamı Samsunlu olan personellerimizle hizmet vereceğiz. Kazancımız tamamen Samsun'a fayda sağlayacak şekilde Samsun'a hizmet veren bir işletme olacağız. Leman Kültür'ün Türkiye'deki 12. şubesi olan işletmemiz aynı zaman içlerinde en büyük olanı özelliğini de taşımaktadır. Sabah 08:00'de kahvaltı servisiyle açılacak olan Leman Kültür gece yarısından sonra sabah 04:00'a kadar hizmet vermeye devam edecek." diye konuştu.

Kaynak

berusa55

02 Kasım 2012, 17:33:24 #1 Son düzenlenme: 02 Kasım 2012, 17:36:58 berusa55

twitter

feticalik

BigBadMama5552

Tasarımı çok hoş olmuş, Samsun'a hayırlı olsun.  :ok

ahmetsefa55

bu gelisimde daha iyi anladim ki samsunda kopkop mekan sayisi cok az.canli muzik yapan yerlerde keza cok az.

leman kultur cok iyi olur , kaliteyi artirir ancak kopkop istiyorum ben

kuzey55

işte şehrimizin farkı bu... şu ucube şehirlerle kıyaslamayalım artık

kalptenþimþek

-erdener abi muhalif kop kop istiyormuş..
-muhalifi şama gönderin, evde kayısı reçelim bitmiş gitsin alsın gelsin..

Desiqner

Mekanın tasarımı çok hoş.Etkinlikleriylede farklı bir hava katacaktır.Şehrimin farkı...

##kdc##

"-Öğrenci gelir 5 liraya çayını içer 3 saat oturur, hiç bir garsonumuz bir şey demez.
-Çalışan gelir 300 liraya şarap içer o da 3 saat oturur." diyor işletme müdürü  :)

"Geniş bir kitleye sesleniyor"un en canlı hali yarın saat 15:30'da açılıyor.

Ayberk

Alıntı yapılan: ##kdc## - 03 Kasım 2012, 00:58:00
"-Öğrenci gelir 5 liraya çayını içer 3 saat oturur, hiç bir garsonumuz bir şey demez.
-Çalışan gelir 300 liraya şarap içer o da 3 saat oturur." diyor işletme müdürü  :)

"Geniş bir kitleye sesleniyor"un en canlı hali yarın saat 15:30'da açılıyor.

5 liraya çay içerse, öğrenci değildir aga

Ajan

Ilk 1 ay yolunuz düşse dahi gitmeyiniz

King1965

5 TL ye cay mı olur lan :) al_sana

lucarelli

Bİldiğim kadarıyla her şubede aynı fiyat uygulaması var. Bir kişi en az 20TL'ye çıkar.

Güzel bir yer. Ankara bahçelidekine sık sık giderdim ama geçen seneki tadilattan sonra pek uğramaz oldum. Güzel bir yer. Yemek isimleri de çok değişik, Öküzbeğendi, Hasan Hasan sen misin küle basan, Timsah Beğendi.
Benim favorim erdener abinin tavuğuydu

berusa55

Açılışı yapmışlar; hayırlı uğurlu olsun Samsun'umuza...

Diğer resimler için...