Samsun'a İkinci Üniversite: Başarı Üniversitesi

Başlatan berusa55, 20 Mart 2009, 04:46:41

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Alıntı yapılan: maraton - 13 Mayıs 2010, 12:31:11
sen gel ne demek, biz istanbul grubumuyuz seni aç bırakalım, gel ben sana oniki kiloluk et yedirecem de, ben eski ben değilim, kolestrol normalin 3 katı ,evde hanım sıkı yönetim ilan etti, hayatımda ilk kez iyi gelir diye yeşilçay içirildi bana, artık ölmekten korkmuyorum  :'( :'( :'(

Zaten İstanbul dışına bir daha çıkmayacağım sen gelirsin diye  :D  Seni Gavaklıya emanet ettik ama bakamadı demek ki 8)

Kolesterol sana neyler be başkan ,kuzu eti en iyi ilaçtır.Boş ver yeşil çayı sen. ;D

mehmet yılmaz

Ali İhsan, kardeşim sen bakma bunun rejimdeyim ayaklarına, evde bir kibrit kutusu kadar peynir yer, bakkala diye çıkıp jumbo pizzayı götütür... :) İnanma sen...

Baskan, konuştum; senin için özel bölüm açacaklarmış... Tiridoloji ABD Başkanlığı...  :P

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Mayıs 2010, 12:44:18
Ali İhsan, kardeşim sen bakma bunun rejimdeyim ayaklarına, evde bir kibrit kutusu kadar peynir yer, bakkala diye çıkıp jumbo pizzayı götütür... :) İnanma sen...

Baskan, konuştum; senin için özel bölüm açacaklarmış... Tiridoloji ABD Başkanlığı...  :P

Düşünsene biz mangalın başında etleri götürürken,kenarda birisi salata ve közlenmiş biberle idare edip,bizlere 2 nolu Guiza bakışı atıyor. :D N'olamazzzzzzz

mehmet yılmaz

Onu anlatıyorum ya işte... :) Ama biz ızgaraları götürürken ona diet kola ile kepek ekmeği arasında lahana ve marul ısmarlarız, arkadaşlık ölmedi henüz..

Bu arada senin bu sendika işleri yüzünden tatilin kısa mı olacak? Nedir yaz takvimin?

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Mayıs 2010, 12:56:12
Onu anlatıyorum ya işte... :) Ama biz ızgaraları götürürken ona diet kola ile kepek ekmeği arasında lahana ve marul ısmarlarız, arkadaşlık ölmedi henüz..

Bu arada senin bu sendika işleri yüzünden tatilin kısa mı olacak? Nedir yaz takvimin?

1 ay tatilim var ama tarihi henüz netleştirmedim.Temmuz ortalarında geleceğim gibi şimdilik ...

SSBiz Gençlik

Üniversiteyi mangal muhabbetine çevirdiniz ya helal olsun... >l< >l<

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: SSBiz Gençlik - 13 Mayıs 2010, 13:41:10
Üniversiteyi mangal muhabbetine çevirdiniz ya helal olsun... >l< >l<

Üniversitedeki 11. yılımızı kutlamıyoruz en azından Uzun kardeşim :)  :P :P :P :-*

Burak

maraton

brigand

YaşarDoğu

16 Mayıs 2010, 19:52:34 #70 Son düzenlenme: 17 Mayıs 2010, 02:54:46 Ant55
AlıntıBaşarı Üniversitesinin temeli atıldı

Samsunda kurulması planlanan Canik Başarı Üniversitesinin temelini Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, AK Parti Grup Başkanvekili Suat Kılıç ile birlikte attı

Canik ilçesi Gürgenyatak köyünde Başarı Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı ile Tanrıverdi Eğitim ve Kültür Yardımlaşma Vakfı'nın 130 bin metrekare alanda ortaklaşa kuracağı Canik Başarı Üniversitesi'nin temel atma töreni öncesi Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü'ne bağlı koro açık alanda rüzgarın etkisine rağmen yaklaşık 3 bin kişiye konser verdi. Şehir merkezine 8 kilometre uzaklıktaki tepe noktasında verilen konser ilgiyle izlendi.

TÜRKİYE EĞİTİMLE GELİŞECEK
Açılış töreninde konuşan Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, Samsun'daki yatırımlara değinerek, üniversitenin Türkiye'nin önemli bilim merkezlerinden olacağını söyledi. Samsun'da yeni adliye sarayı yapımı, Samsun-Sinop Karayolu, Kavak, Bafra ilçeleri geçiş noktaları, Batı Çevre Yolu gibi bir çok projenin yürütüldüğünü ifade eden Demir, Canik Çevre Yolu'nun tünel gerektirdiği için şuan için beklediğini dile getirdi. Demir, Türkiye'nin eğitimle gelişeceğini, eğitim yatırımlarının atarak devam edeceğini, Samsun'a ikinci bir devlet üniversitesi kurulması için çalışmaların yürütüldüğü müjdesini de verdi.

3. ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK YAPILMALI
Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, el birliğiyle üçüncü üniversite hazırlıklarına başlanılması gerektiğine dikkat çekti. AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Başarı Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Yunus Bekdemir, Başarı Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Giritli, Tanrı Verdi Eğitim ve Kültür Yardımlaşma Vakfı Onursal Başkanı Recep Tanrıverdi, işadamı Galip Öztürk de birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından Bakan Demir, Grup Başkanvekili Kılıç, Vali Güzeloğlu, protokol üyeleri ve katılımcılar birlikte butona basarak ilk harcı döktü.

3 BLOĞU GALİP ÖZTÜRK YAPTIRACAK
130 bin metrekare alanda kurulması planlanan özel üniversitenin ilk bölümü olarak mühendislik, iktisadi ve idari bilimler fakültesi, eğitim fakültesi, mimarlık fakültesi, fen edebiyat fakültesi, 2011-2012 eğitim-öğretim yılında hizmete girecek. İlk etapta 400 öğrencinin öğrenim göreceği üniversitenin, 27 bin metrekaresinde oluşturulacak 3 bloğunu işadamı Galip Öztürk yapacak.

Netkulis

Samsunumuza hayırlı uğurlu olsun.Eğitim ve ekonomik anlamda şehirimize katkı sağlayacağı şüphesiz.

Burdaki birlikteliği hazır Galip Öztürk te gelmişken Samsunsporumuz içinde görmek isterim.

Ollivanders

Bu baslıgın bordo mavi olmasından bile rahatsız oluyorm var mı boyle birsey

Akyol

Yok be kardeşim kırmızıdır o bakma nette öyle gözükmüştür ;)

AntZ

Alıntı yapılan: Akyol55 - 16 Mayıs 2010, 21:59:08
Yok be kardeşim kırmızıdır o bakma nette öyle gözükmüştür ;)

Kırmızı lacivert  :)

mehmet yılmaz

Üniversiteye en büyük maddi desteği veren Galip Öztürk, "bu benim üniversite diplomam olacak" demiş. Bildiğim kadarıyla Öztürki ilkokul mezunu ve çok erken yaşlarda çalışmaya başlamış birisi...