Samsun'a İkinci Üniversite: Başarı Üniversitesi

Başlatan berusa55, 20 Mart 2009, 04:46:41

« önceki - sonraki »

jean

feytullah gulenin baglantisi varmis bu universiteyle zamaninda izin vermemisler akp donemi izin vermis hayirlisi bakalim daha neler cikacak

gkhn

İsimlere takılmamak lazım..İnşallah katkısı olur hem ekonomik hem de eğitim anlamında...

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: jean - 25 Nisan 2010, 22:47:31
feytullah gulenin baglantisi varmis bu universiteyle zamaninda izin vermemisler akp donemi izin vermis hayirlisi bakalim daha neler cikacak

La bağlantısı olsa ne olcak olmasa ne olacak , size Fransa da ne içiriyorlar , ne alıyosunuz ?

Koskoca Üniversite gelmiş , kurulacak bakış açısı ; Gülen ile bağlantısı varmış , vay anasını yaa

gozgoz yýlmaz

civciv çıkacak kuş çıkacak jean!

32 farzı bilmeyenleri hangi fakülteyi kazanırsa kazansın kapıdan içeri sokmayacaklarmış... Hey Allah'ım ya, üniversite birader bu, ne çıkabilir ki?

Not. Kabahat bendeki seni muhatap alıp, cevap yazıyorum bir de... Bildiğin Jean işte..

Sercan

26 Nisan 2010, 11:35:02 #49 Son düzenlenme: 26 Nisan 2010, 11:37:41 55sercan55

Türkiye'nin her tarafı ingiliz,fransız okullarıyla dolu.Buna kimse ses çıkarmıyor.Ama Dünya'nın her tarafında Türk okulları açıp,o ülkelerin çocuklarına Türkçe eğitim veren birisinin açtığı okulu biz istemiyoruz.Gerçekten ilginç..

kaptan 55

feytullah derken jean ne yaptın şifreni vatanamı verdin birader?

ne olursa olsun sonuçta bir üniversite şehrimize her yönden artı değer katacağı kaçınılmaz bir gerçek.projeye yardımı geçenlere ne kadar teşekkür etsek azdır.şimdiden şehrimize hayırlı,uğurlu olsun..

Sadece Samsunspor

evet bu bilinen bişeydi zaten, bende sevmem fettullah falan ama sonuçta samsuna 2.ünv. geliyori gelişime çok büyük katkı sağlar

Fecr_55

26 Nisan 2010, 17:26:28 #52 Son düzenlenme: 26 Nisan 2010, 17:28:31 Fecr_55
Bu üniversitede ögrenim görmeni tavsiye ederim jean, caga ayak uydurmus olursun..Bilgilenir, büyürsün..!
Hayirli olsun Samsun'umuza..Umarim daha nice üniversiteler yapilir..

sersa

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 26 Nisan 2010, 11:35:02
Türkiye'nin her tarafı ingiliz,fransız okullarıyla dolu.Buna kimse ses çıkarmıyor.Ama Dünya'nın her tarafında Türk okulları açıp,o ülkelerin çocuklarına Türkçe eğitim veren birisinin açtığı okulu biz istemiyoruz.Gerçekten ilginç..

jean

egitim yeri tarafsiz olur demek istedim acilmasina birsey dedigim yok simdi anlasildim sanirim

Pergani 55

ikinci üniversitenin çok faydası olacaktır. Samsunun var olan karizmasını daha da artıracak

brigand

valla bilmiyorum fettullah cemaat bilmemne alakası varmı? ben de hoşlanmam sevmemde ama gerekli böle birşey Samsun a fabrika kurmuyolar bari bu olsun

maraton

samsunda bu üniversiteye açık destek veren ilk ve belki de tek sivil toplum derneği bizim dernek oldu.. kim kurarsa kursun sonuçta binlerce kişinin okuyacağı bir üniversite ve sonuçta öss ile adam alıyo,her gelene de beyne çip takmadıklarına göre,amerikan üniversitesi,alman koleji,fransız lisesi olan güzel ülkemde,ana dili türkçe, müfradatı milli eğitim olduktan sonra,üniversiteyi kim yapmış ne önemi var,allah razı olsun der geçersin..
açılışta protokolde yer ayırmıyolar o kadar desteğe rağmen,hala törende plaket verileceği haberi de gelmedi, yavaş yavaş bende tiiiz olmaya başladım bu üniversiteye,ufak ufak  ;)

ali ihsan

Sen plaketlerüstü bir şahsiyetsin başkan  ;) 

Temmuz'da oradayım,10 kg. eksiğim var,tamamlamamız lazım  :D

maraton

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 13 Mayıs 2010, 12:28:30
Sen plaketlerüstü bir şahsiyetsin başkan  ;) 

Temmuz'da oradayım,10 kg. eksiğim var,tamamlamamız lazım  :D

sen gel ne demek, biz istanbul grubumuyuz seni aç bırakalım, gel ben sana oniki kiloluk et yedirecem de, ben eski ben değilim, kolestrol normalin 3 katı ,evde hanım sıkı yönetim ilan etti, hayatımda ilk kez iyi gelir diye yeşilçay içirildi bana, artık ölmekten korkmuyorum  :'( :'( :'(