Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

CeLL-O

**KaR6**

şirinlerin bu haftaki performansını canı gonulden tebrik ediyorum, zaten şirinler ve çiço ile ilgili goruslerimi sayfalarında belirtmiştim, tekrar helal olsun..

ama bir de aldıgım duyuma göre sbç de maçtan önce tesislere bir pankart goturmus, içeriğini çok begendim, yok mu kendilerinden söyleyecek biri veya resim :)

edmontdante

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: edmontdante - 11 Mayıs 2009, 11:42:37
Süleyman,çektim ya kardeşim bunun resmini

BİZ SEVELİM HERKESE İNAT

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 11 Mayıs 2009, 11:01:43
bunla ilgili pankart resmini akşam atıcam.

Abi işteyim eve geçince atıcam ;)

CeLL-O

Havzadan maça ilk kez gelen misafirlerimiz vardı bu maçta. ' Havzalı Şirinler ' çatısı altında. Stad dışında fark ettik tshirt'ü , uygun bir dille anlattık ; Bizim bu konularda ki bakış açımız bellidir.

bezgınbekır

Alıntı yapılan: KODALAK - 11 Mayıs 2009, 09:23:03
maratonda neden kavga çıktı ki(gerçi bu maçta kıvılcım yeter herşeyin olması içinde)
bende maratondaydım maratonun ortasında hangi grup var bilmiyorum ama Allah için adamlar sağlam destek verdi. ilk tartisma maca biraz gec gelmeleri sebebiyle cikti sanirim cünkü onlara ayrilan kısımda baskalari oturmustu grubun içinde etkin olan ve işi gercekten bilen yasca benden büyük oldugu için abi diyorum olayı iyi idare ettiler sagduyulu bi dille olayi anlattilar ama arada tarftarlıgınin ve Samsun sevgisinin tartisilmaz olduguna inandigim bir kac kardesim aşiri sinirli tavirlariyla taraftarin kalbini kırdı.
Sanirim bunuda macin atmasforende hos karsilamak lazim ; ama bir kac homurdanma oldu boyle yaparak taraftari mactan sogutuyorlar gibi grubun onde gelen isimleri bunlari dikkate alacaktir, bundan süphem yok. Hersey daha güzel olcak SAMSUNSPORUMUZ için insallah

CeLL-O

universite carsambalilar

cello allahına kurban yaa:)))   superdıık valla herzamankı gıbı sovumuzu yaptıık:)

universite carsambalilar

Alıntı yapılan: yaman55 - 11 Mayıs 2009, 09:55:29
çarşambasporun 3.ligden düştüğü sene bafra - çarşamba maçındada samsuna küfür etmişlerdi il olsalarda kurtulsak bafranın samsunsporluluk la alakası yok orda samsunsporlu olsaydı elfeneri derneği çoktan kapanmıştı

zaten bafraylada carsamba bu yuzden bırbırıyle dusmann

Kodalak

Gençlere ağabey fırçası
Kırmızı Beyazlıların soyunma odasında maç sonu sinirler gergindi. Ağabeyleri konumundaki isimlerin, rakip takımın çok baskılı olmamasına rağmen sahadan 1 puanı zor kurtaran futbolculara, "Bizi 17 yaşındaki çocuklara yalvartıyorsunuz" diyerek sitem ettikleri öğrenildi.
http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=25803
genç futbolcularımız varya KENAN'ın da....ğını yesinler

berusa55

Yazıklar olsun gencim diye geçinip sahaya çıkan topçulara!

Kenan sana da helal olsun bütün emeklerin. Adam gibi adamsın!

yaman55

allah asıl adanadan razı olsun   süperligi hakediyorlar

Ollivanders

Ligde kaldık mutluyuz
Adanaspor önünde stresli bir maça çıktıklarını dile getiren Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere, "Ligi 41 puanla bitirmeyi hedefliyorduk. Ama 39 puan alarak ligde kalmayı başardık" dedi.Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere, önem değeri çok yüksek bir maçtan istedikleri sonuçla ayrılarak ligde kaldıkları için sevinçli olduklarını söyledi. Stresli bir karşılaşma olduğunu belirten Coşkundere, "Bu tür maçlarda futbolcuların hareket alanları kısıtlanıyor. Ligi 41 puanla bitirmeyi hedefliyorduk. Ama 39 puan alarak ligde kalmayı başardık. Önümüzdeki sezonun Samsunspor için daha hayırlı olacağını umut ediyorum" diye konuştu.

http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=25802

Şaka mısın sen ercü !!! Mutluyuz diyor Sen mutlu olabilirsin ama biz aglıyoruz!  Valla helal olsun

edmontdante

Alıntı yapılan: Serpico55 - 11 Mayıs 2009, 13:27:18
Ligde kaldık mutluyuz
Adanaspor önünde stresli bir maça çıktıklarını dile getiren Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere, "Ligi 41 puanla bitirmeyi hedefliyorduk. Ama 39 puan alarak ligde kalmayı başardık" dedi.Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere, önem değeri çok yüksek bir maçtan istedikleri sonuçla ayrılarak ligde kaldıkları için sevinçli olduklarını söyledi. Stresli bir karşılaşma olduğunu belirten Coşkundere, "Bu tür maçlarda futbolcuların hareket alanları kısıtlanıyor. Ligi 41 puanla bitirmeyi hedefliyorduk. Ama 39 puan alarak ligde kalmayı başardık. Önümüzdeki sezonun Samsunspor için daha hayırlı olacağını umut ediyorum" diye konuştu.

http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=25802

Şaka mısın sen ercü !!! Mutluyuz diyor Sen mutlu olabilirsin ama biz aglıyoruz!  Valla helal olsun

Senin Hedefinin ...........Bırak bu işleri Ercü Hoca.Yalandan uydurma hedeflerden bahsetme bana.Bu takımın hangi puanları nasıl  alamadığını hangilerini aslında rahatlıkla alabileceğini sen de çok iyi biliyorsun.Yeter artık bizi mal yerine koyduğunuz.Ben sana bariz bir hesap yapayım istersen GBB ve Adana maçları 6 puan.Bu takım bunların ikisini de eze eze yenerdi istese,yönetim olsa,yada topçular adam olsa yada sen bu kadar korkak olmasın al sana 45 puan.Ne 41 puanından bahsediyorsun

edmontdante

Ordu maçı,Giresun maçı,Kasımpaşa  maçı,Karabük maçı ,Bolu maçına ne diyeceksin.

Ama şehzadelerin varya senin Turgut'un Sercan'ın