Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

kuzey55

Valimizin bu ziyareti takıma mutlaka olumlu olarak yansıyacaktır.

55.hakan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 21 Mart 2009, 15:00:24
Valimizin bu ziyareti takıma mutlaka olumlu olarak yansıyacaktır.
valinin ziyareti taraftarın desteği malatya'nın eksik oluşu bizim tam kadro oluşumuz olumlu şeyler ancak gol atan mücadele eden kazanıyor 90 dakika maçı bırakmadan koşmaları lazım

Yalnızca BİZ

Kais

hayal görmediysem yarım saat önce celili gördüm.doğru görmüşsem yarın maça da gelir.

kaptan 55

Alıntı yapılan: Kais - 21 Mart 2009, 15:49:09
hayal görmediysem yarım saat önce celili gördüm.doğru görmüşsem yarın maça da gelir.
hayal görmedin çiftlikte malatyasporluları gezdiriyo

Kais

valla ben arabada yanında 1 kişi vardı gördüğümde.

kaptan 55

ben gördüğümde bi kaç tane mal atyasporlu futbolcu vardı yanında hatta konuştum yarın en az 3 atarım dedim

Kais

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 21 Mart 2009, 15:55:32
ben gördüğümde bi kaç tane mal atyasporlu futbolcu vardı yanında hatta konuştum yarın en az 3 atarım dedim

:D

hala kızı

gozgoz yýlmaz

Malatyaspor zor günler yaşıyor. İnsan bir yandan üzülüyor, ne de olsa bir şehir takımı diye ama...

O maçtaki gözü dönmüşlükleri, ertes sezon 0-0 biten maçtan sonra oyuncularımza saldırmaları, burada Şenol Kragöl denen insan müsvettesinin yaptıkları, internet forumlarında her Samsunspor zor durumda haberine üşüşüp adice şeyler yazmaları...

Vuralım düşsünler...

beşnumara

malatyaya biz vursak da ilerleyen haftalarda kendi sahalarında zor maç oynayacaklar ama antep belediye ve adanaspor deplasmanları var bu maçları alırlar bence kalırlar zor da olsa.

MeL_55

AlıntıSamsunspor'da tek hedef galibiyet!

Samsunspor, yarın kendi sahasında oynayacağı Malatyaspor maçının hazırlıklarını tamamlayarak, Nuri Asan Tesisleri'nde kampa girdi. Antrenmanda Kırmızı-beyazlı futbolcular, düz koşu, tek top ve spor salonunda kondisyon çalışması yaptı.

Antrenmana kadro dışı bırakılan Sercan Temizyürek haricinde tüm futbolcular katılırken, futbolcuların hayli moralli oldukları gözlendi. Teknik direktör Ercüment Coşkundere'nin kırmızı kart cezası sona eren Murat Yıldırım'a yarınki maçta ilk 11'de forma vermesi bekleniyor.

Teknik direktör Ercüment Coşkundere, bugün son çalışmalarını yaptıklarını söyleyerek, "Sakatlık ve cezalı futbolcumuz bulunmuyor. Hem puan cetvelindeki durumumuz hem de iki takım arasındaki rekabetten dolayı yarınki maç çok önemli. Malatyaspor maçını kazanarak rahat bir nefes almak istiyoruz. Ayrıca 3 hafta boyunca üzdüğümüz taraftarımızı Malatyaspor maçını alarak mutlu etmek istiyoruz" diye konuştu.

Başarılı orta saha oyuncusu Oktay Delibalta ise, Malatyaspor'un yarınki maçta 1 puan için oynayacağını düşündüğünü belirterek, bu düşünceyle defans ağırlıklı bir oyunla karşılarına çıkacağını ve ne olursa olsun Malatyaspor maçını kazanmak için sahaya çıkacaklarını söyledi. Malatyaspor maçının seyirci desteğine en fazla ihtiyaç duydukları maçlardan biri olduğunu söyleyen Delibalta, seyircinin yarın stadı doldurmalarını istediğini ve maçı alarak son haftalarda üzdükleri seyircilerini mutlu etmek
istediklerini vurguladı.

Samsun 19 Mayıs Stadı'nda yarın saat 13.30'da oynanacak olan Samsunspor-Malatyaspor maçını hakem Hakan Ceylan yönetecek. (iha)

Gaziosmanpaşalı3455

Pazar günü yüreği Samsun için çarpan, Samsunluyum diyen herkese stada sizlerle birlikte olmaya davet ediyorum" dedi. sayın valimizin dediği gibi burda iş samsunda yaşayan samsunluyum diyen taraftarımıza ve takımımıza düşüyor:yarınki maça gitmeyem samsunludan zaten ben şüphe ederim:)ah samsunda olsakta maca bizde gidebilsek:)

Yalnızca BİZ

BİZ SAMSUNSPOR'UZ Malatya'yı stadımızda dar ederiz...

Kais

iyi günde kötü günde sadece başarıda değil

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 21 Mart 2009, 19:46:49
BİZ SAMSUNSPOR'UZ Malatya'yı stadımızda dar ederiz...