Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

beşnumara

abi ne kadar büyük düşünürsen düşün "sen domalansın" yaaaa ;D ;D böyle bir ilçeye o X partinin sloganı ne güzel oturmuş. insan aday olmaktan utanır orda :D

mehmet yılmaz

Valla ben aday olsam ilk vaadim ilçenin adını değiştirmek olur. Öyle isim mi olur birader? Hayır, hadi ismi öyleydi yıllarca kimse neden değiştirmemiş? Takımını düşünsene, Domalanspor... Kafadan bitersin zaten, psikolojik olarak 1-0 mağlup başlıyorsun.

Sevgili Domalanlı hemşerilerim...
Yıllardır süren bu Domalanlılık bitecek, beni seçersenmiz ilçemizin yeni ismi Domaltan olacak :) :)

Böylece cgr 56'larda gülmekten yerlere yatamayacak, kimsecikleri bizimle dalga geçemeyecek... :)

Sercan

Yeşilöz köyü muhtarı Muzaffer Karadağ, 30 yılı aşkın süredir "Domalan" adını kullanmadıklarını söyledi. Karadağ, "Eskiden yaylalarımızda yetişen bir mantara 'domalan' diyorduk. Bu mantar sarımsak gibi ve haşlanıp yenebiliyordu. Köyümüzün adını bir mantar türünden aldığını bir türlü anlatamadık" dedi.

Antalya'nın bir köyü olan Domalan'ın komşu köyünün ismi ise Şapşal...

Clint_Eastwood

Sen Domalansın büyük düşün afişi de harika ama buraya da konmaz ki :)

**KaR6**

baskan adayının adı da Mustafa Karak ve imzası benim paraf ile hemen hemen aynı ;D ben bi kaç gun önce alıp oynamıstım resimle, besnumara anlatsın size ;D :) ;D

mehmet yılmaz

Maç başlamadan evvel Malatya takımına moral tezahüratı yapıyoruz :)

cgr

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Mart 2009, 01:31:57

YZY önderliğinde Samsun Büyüksehir Bld. Bale Takımı  ???  ;D

yaman55

beşnumara

Alıntı yapılan: 35ama55 - 23 Mart 2009, 01:20:38
Turgutun attığı golde bile bir ürkeklik var , ne zaman yıkacak bu güvensizliğini anlamadım arkadaş ..
kardeşim çok zor yaaa. insanda öncelikle cesaret olacak.turgutta cesaret neresinden bakarsak bakalım kocaman (0) "sıfır".daha önce de yazmıştım.idmanda iak5529 kardeşimle izlemiştim. o gün bugündür hiç bir beklentim yok bundan.tek artısı hızlı olması.ona da kimse yetişemediği için mecbur geri dönüyo ;D

cgr

Karşılaşlmayı 7 bin civarında taraftar izliyor

yaw bu haberexen'in yazarında matematik kaç...? bi tutturamadılar sunu yaa..

yaman55

Alıntı yapılan: cgr - 23 Mart 2009, 02:51:15
Karşılaşlmayı 7 bin civarında taraftar izliyor

yaw bu haberexen'in yazarında matematik kaç...? bi tutturamadılar sunu yaa..

kaç bin kişi vardıki

celebi

Recep

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Mart 2009, 01:31:57

Alıntı yapılan: cgr - 23 Mart 2009, 01:39:44

YZY önderliğinde Samsun Büyüksehir Bld. Bale Takımı  ???  ;D

Samsunspor.biz bale takımına bundan sonraki maçlarında başarılar
acaba bu fotoğrafı kuşe kağıda baskılı olarak veren gazete var mı alsak evimize assak ;D ;D

red_white

kuğu gölü balesi Samsunda heyt be bide yzy ye yatırım yapmaz derler  ???

kaptan 55

özlediğimiz,beklediğimiz tribün beraberliğiye nefes aldığımız bir maçı geride bıraktık umarım yzy bu kadar tepkiyede duyarsız kalmaz madem marka şehir diyorsunuz o zaman bu şehrin en büyük markası SAMSUNSPOR'u gözardı edemezsiniz.