Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

Kaya

Alıntı yapılan: edmontdante - 23 Mart 2009, 21:03:07
Bu penaltı harbiden dışarıda mıydı?Bana içeride gibi geldi bulunduğum yerden

abi bende dışarda gibi gördüm ama penaltıyı benim gördüğüm yan hakem verdi orta hakem karar veremedi ilk yan hakeme baktı ve verdi demekki çizgi üzerindeydi ya da içerideydi

edmontdante

Alıntı yapılan: iak5529 - 23 Mart 2009, 21:07:26
abi bende dışarda gibi gördüm ama penaltıyı benim gördüğüm yan hakem verdi orta hakem karar veremedi ilk yan hakeme baktı ve verdi demekki çizgi üzerindeydi ya da içerideydi

Bizim bulunduğumuz yer çok uzaktı o açıdan ben pozisyon olur olmaz penaltı dedim.Ama tabiki yanılma olabilir.Hakkı Yeşilyurt dışarıda demiş ama geçen seneki Malatya maçında da 2 golümüze de ofsayt demişti oysaki alakası yoktu nizami gollerdi

Akyol

Kaya

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 23 Mart 2009, 21:11:46
eğer çizgi üzerindeyse penaltıdır  ;)

bravo :P kural kuraldır,ancak bir gerçek var ki penaltıyı yan hekam verdi ve ordan da en iyi o görürdü en ufak dışarda olsa zaten mümkünatı yok ki SAMSUNSPOR umuza penaltı çalsınlar

Akyol

pierolara bakalım sevgili inanç  :P abi hep başkasına mı verecekler bi kerede bize çalsınlar penaltıyı adam 3 kişiyi çalımlamış dördüncüsü çelmeledi orta sahada da olsa çalmalı  ;)

Kaya

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 23 Mart 2009, 21:28:06
orta sahada da olsa çalmalı  ;)

evet katılıyorum bundan böyle mhk ya sesleniyoruz ve bu yeni öneriyi gündeme getiriyoruz bizi düşüren hakemler  orta saha da da olsa penaltı çalmalılar gerçekten hakkımız da var >:( :-*

berusa55

Maçta tam penaltı olan çizgi hizasındaydım ve hani derler ya kabak gibi penaltıydı diye aynen öyleydi arkadaşlar içiniz rahat olsun. Murat çizgi üzerinden ceza sahasına girişi çoktan yapmıştı. Yan hakemi tebrik ederim.

edmontdante

Alıntı yapılan: berusa55 - 23 Mart 2009, 21:39:20
Maçta tam penaltı olan çizgi hizasındaydım ve hani derler ya kabak gibi penaltıydı diye aynen öyleydi arkadaşlar içiniz rahat olsun. Murat çizgi üzerinden ceza sahasına girişi çoktan yapmıştı. Yan hakemi tebrik ederim.

Ben tam ters tafaftaydım bana oradan bariz içeride gibi geldi o nedenle dışarıdaydı yorumları kafamı karıştırdı.Demek ki bizim oradan öyle gördük gözümüz yanıldı dedim kendi kendime

yaman55

valla ben şirinlerin ordan dışarda gördüm penaltı verince şaşırdım :D

supernatural_55

açıkçası ben de çizgi dışı gbi gördüm frikik falan beklyodum ama hakem yardmcısına bakp da penaltı dedi düdüğü çalınca durdu braz :Pama bizim için çok iyi oldu tabi .....davası olmaz derler ya keyfini çıkaralım :Pama açıkçası karabük maçı için pek umut vermedi bana takım :'(inşallah artık deplasmanda kazanrz

berusa55

Emin olun dısarda olsa dısarda derdim arkadaşlar. Ama dediğim gibi hani nerdeyse hakemle aynı hizadaydım. Kesinlikle doğru karar penaltıydı. Murat'ın cizgi ile teması tereddütsüz penaltı demektir. Olmasa ne yazar az canımız yanmadı hakemler konusunda.

Hakkı Yeşilyurt adlı gazeteci arkadaşımız, nizami gollerimize de ofsayt dediği için geçen sene; buna da dışarda demesine şaşırmadım. Basın tribününden benim gördüğüm açıyı görmesi imkansız! Buz gibi penaltıydı!

mehmet yılmaz

Hakkı Abi (Yeşilyurt) ile bugün görüştüm, penaltının dışarıda olduğu kanısında idi -ki biz de en uzak açıda olmamıza rağmen dışarda gibi gördük- ama ilk devre de Volkan'a yapılan hareketin de net penaltı olduğunu ancak hakemin es geçtiğini ifade etti.

Hakem genel itibarıyla başarılı idi bence...

kumköylü ahmet

volla alinan okadar puanlarimiz varki hakemlerden tarafa birakin birde bizim icin calsinlar yanlissa yanlis simdi oturupda onu tartismaya gerek yok bence.....
nerede oldugu önemli degil tarih macin sonucunu hatirlayacak penalti konusunu degil hehehehe

hakemlerden bizim cekdigimizi pismis tavuk cekmedi  ;D

furkan5534

beyler
http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/Default.aspx?s=0
bu sıteye bi girin tmm mı ordan 2001-2002 sezonunu açın ve 34. hafta samsunspor malatyaspor 1-1 bıten maca bı bakın nolur.yaw lig tv spikeri bile nasıl bagarıyo.stad yıkılıyor resmen taraftarı gormennız lazım bikere muhtesemmıs ya süpermıs.inşallah gene öyle oluruz mutlaka ızleın tum gollerımıze kdr 2001 den 2009 a kdr tum maclar tum goller var bızım macları ızleın pısman olmazsınız.. offff eyy gıdı gunler be  :'(

kumköylü ahmet

furkan kardes biz onu hergun izliyoruz sen daha yenimi ögrendin ?
hehehe ;D ;D