Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

europe_55

Berusa abi ve diger arkadaslar hepinizi bu hassasiyetiniz´den ötürü kutluyorum.
Siz oldugunuz sürece Allah´in izniyle SAMSUNSPORUMUZ´a hicbirsey olmaz...

atakan

34_55

Yönetici arkdaşım başlık konusunda özürdilerim onda haklısın dikkat etmemişim küçük harflere  fakat yazımı dikkatli okudunmu ben orda maçı aldıktan sonra diye bahsettim ayrıca bu bir uyarıydı samsunun önde gelenlerine çünkü her yıl rezil olmaktan bıktık artık bir de 55 benim için de herkes için de bir simgedir seni bilmem ama ben 55 siz yaşayamam ayrıca yazıyı kırmızı yazmam dikkat çekmekti başka hiç bir düşüncem yok.Çünkü
(BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR)...55;)

AntZ

05 Mayıs 2009, 21:03:52 #1188 Son düzenlenme: 05 Mayıs 2009, 21:06:27 Ant55
Arkadaşım düşünce ve niyet olarak güzel ama taktir edersin ki maçı aldıktan sonra diye bahsetmişsin, maçı aldıktan sonra konuyu açsan daha uygun olurdu. Forumdaki yüzlerce konu arasında aradığını kolay bulmak, doğru konuya odaklanmak ve forum düzeni açısından yazılı olmayan bazı kurallar vardır. Bunlara hep birlikte biraz daha hassasiyet gösterelim lütfen  ;)

red_white

şaka bi yana bordo gri ne alaka hiçmi bu adamlarda göz yok  ???

Nuri Asan

Ä°yi aksamlar,bugun anticiler yok galiba forum suskun.yasasin veis hareketi diyerek polemigi baslatiyorum.

AntZ

Hayırdır inşallah, forumda fırtına öncesi sessizlik var! Herkes hafta sonuna tribünlere saklıyor kendini herhalde.

AntZ

05 Mayıs 2009, 23:30:40 #1192 Son düzenlenme: 05 Mayıs 2009, 23:33:41 Ant55
Alıntı yapılan: Nuri Asan - 05 Mayıs 2009, 23:27:54
Ä°yi aksamlar,bugun anticiler yok galiba forum suskun.yasasin veis hareketi diyerek polemigi baslatiyorum.

Kalp kalbe karşıymış bende ne iş diyordum  ;) Veis hareketi derken ? O da kim? ;D
(Anticiler uyumaz hiç beklemediğin anda çıkar karşına  ;D)

yönetici

Alıntı yapılan: 34_55 - 05 Mayıs 2009, 20:51:40
Yönetici arkdaşım başlık konusunda özürdilerim onda haklısın dikkat etmemişim küçük harflere  fakat yazımı dikkatli okudunmu ben orda maçı aldıktan sonra diye bahsettim ayrıca bu bir uyarıydı samsunun önde gelenlerine çünkü her yıl rezil olmaktan bıktık artık bir de 55 benim için de herkes için de bir simgedir seni bilmem ama ben 55 siz yaşayamam ayrıca yazıyı kırmızı yazmam dikkat çekmekti başka hiç bir düşüncem yok.Çünkü
(BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR)...55;)

İyi de arkadaşım başlığı açan Mete55

Alıntı yapılan: METE_55 - 05 Mayıs 2009, 17:13:17
Evet gelecek sezon başkan kim olacak allahın izniyle bu hafta ligde kalalım ondan sonra hemen acilen toplanıp yeni yönetimimizi seçelim 3 yıldır hep son günlerde başkanımızı seçiyoruz ondan sonra ciğeri 5 para etmicek bazı futbolculara ve hocalara gebe kalıyoruz yeter artık lütfen sayın YZY, SAYIN BAKANIMIZ MUSTAFA DEMİR,SAYIN VEKİLLERİMİZ,TURGUT TÜFENK,TSO BAŞAKANI ZEKİ MİRZİOĞLU,METRO ŞİRKETLER BAŞKANI GALİP ÖZTÜRK, ALT KADEME BELEDİYE BAŞKANLARI, TİCARET BORSASI BAŞKANI,artık bu taraftarın canını fazla yakmayın sahip çıkın bu şehire lütfen ... UNUTMAYINKİ BU TAKIM KAZANDIKÇA SİZLER DAHA ÇOK KAZANACAK VE PRİM YAPACAKSINIZ..55

Bari bu kadar belli etmeseydin çift nickle dolaştığını. Bir tanesini iptal edeceğiz, kararı sen ver.

55'e gelince, Samsun'umuzun simgesidir tabii ki ama öyle her mesajın sonuna 55 konunca tuhaf oluyor. Zaten 55'sin işte.

Nuri Asan

Trabzonlu Veis reis.vurur valla beni

AntZ

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 05 Mayıs 2009, 23:35:13
Trabzonlu Veis reis.vurur valla beni

Şşşşşt, yönetici var, çıksın devam ederiz  ;D

berusa55

Alıntı yapılan: europe_55 - 05 Mayıs 2009, 20:19:58
Berusa abi ve diger arkadaslar hepinizi bu hassasiyetiniz´den ötürü kutluyorum.
Siz oldugunuz sürece Allah´in izniyle SAMSUNSPORUMUZ´a hicbirsey olmaz...

Eyvallah kardeşim...

Şaka bi yana bugün ajan gibi hissettim kendimi fotoğraf operasyonunda. Geçmişim İl Özel İdaresi'nin karşısına ajan gibi fotoğraf çekiyorum siteye belgeleyecem bordo - mavi değil rengi diye ;D ;D

AntZ

Bu şehirde binanızın devrem güvenliğine, estetiğine ve özellikle renklerine dikkat edin, her an Berusa çıkabilir  :P

**KaR6**

AntZ