81- Ersin Veli

Başlatan mehmet yılmaz, 17 Ocak 2010, 15:03:19

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

AlıntıERSİN VELİ

Kişisel Bilgiler 
Doğum Yeri  : DÜZCE 
Doğum Tarihi  : 2 Nisan 1982 
Uyruk : TC 
Futbolcu Temsilcisi : 
Lisans Bilgileri 
Lisans No  : 598935 
Kulüp  : SAMSUNSPOR 
Sözleşme Başlangıç T.  : 15 Ocak 2010 
Sözleşme Bitiş T.  : 31 Mayıs 2011

Devre arası gelen sürpriz transfer. Geçen sezon Giresundaydı. Fiziğiyle oynayan bir stoper. İnşallah faydalı olur.

lucarelli

Bu adam iyi olacak gibi geliyor bana

vanlioglu

bugunku maçta ii oynadığı söylenio... benimde transferler içinde en güvendiğim isim

emre

helal olsun bu çocukta iş var.bugün defansta gayet iyi bir görüntü verdi.hele kenan'ın yanında bir puyol bir ferdinand..

sersa

Alıntı yapılan: emre55 - 17 Ocak 2010, 22:32:30
helal olsun bu çocukta iş var.bugün defansta gayet iyi bir görüntü verdi.hele kenan'ın yanında bir puyol bir ferdinand..
Bunu duyduğuma sevindim iyi bir defans almışızdır inş...

lucarelli

Ben de iyi oynadığını duyduğum için çok sevindim. İnşallah daha da iyi olur

55JNR55

umarım önümüzdeki hafta samsun'da ksk maçında göreceğiz transferlerden bir kaçını dediğiniz gibiyse ne mutlu bize

selahattin55

takımın en iyileri arasındaki birisi.iyi transfer.

supernatural_55

ben bu akşam beğendim şahsen.direk korkusuz topu hedef alıyo dalıyo adama yararlı olacağını düşünüyorum bize

Mustee13

valla kumaşı iyi ama bazen gereksiz ileri çıkmaları oldu defansımız açık verdi...
bi kaç hatası oldu sahanın buzlu zeminine bağlıyorum...
biraz da ağır sanki...
yine de bu lig için yeterli bir oyuncu...

freesaim

biraz baki mercimegi andirio ama karsiyaka macinda defansin en iyisiydi. fizigini cok iyi kullaniyor. kenandan cok daha iyi. iyi bir transfer yapmisiz.

Kaya

Ersin stopere ilaçmıdır bilinmez ama bana eskiyi hatırlattığı kesin,ercan kaptan dan bu yana stoper oynayıp bu kadar ileri çıkıp gol arayan bi defans oyuncumuz olmamıştı..İnşallah kendine olan bu fazla güven ilerleyen haftalarda kontra ataklarda başımıza iş açmaz.

mehmet yılmaz

MİY maçının en iyilerinden birisiymiş...

Sioux

Bu kelde iş var dayı...  ;D

55JNR55

risk almayıp tek top yapıyor gerektiği zaman çok ağır ki zaten o cüsse'de hız çok saçma ancak güven veriyor bana bilmiyorum ilk maçında da oyun tarzı hoşuma gitti kenan'ın yanında gayet verimli durdu mersin maçında da gayret gösterdiyse istikrar'ını bozmadığı sürece sorun çıkartacağa benzemiyor pek :-\