Giorgi Chelidze (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan mehmet yılmaz, 16 Ağustos 2009, 03:25:46

« önceki - sonraki »

berusa55

Oktay  - Georgi döktürün Karşıyaka maçında bitirin bu işi gelin. Heyt koçlarım bee  ;D ;D

55JNR55

Alıntı yapılan: sersa - 28 Ağustos 2009, 16:24:31
Çok güldüm bu habere ya resimde ekledim ;D ;D ;D ;D

inşallah kanka olurlar çünki şu an bence oktay ve giorgi'nin uyum içinde sahada hareketleri bu ligi siler süpürür...

mehmet yılmaz

Ben bu Giorgi'den acayip umutluyum, Oktay ile iyi bir ikili oluştururlarsa, yeni bir Celil&Serkan A.Ş. modeli seyredebiliriz.

edmontdante

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Ağustos 2009, 20:28:39
Ben bu Giorgi'den acayip umutluyum, Oktay ile iyi bir ikili oluştururlarsa, yeni bir Celil&Serkan A.Ş. modeli seyredebiliriz.

Celil&Serkan gibi olurlar mı sence : ))
Ne güzeldi bir hafta Serkan atardı bir hafta Celil.Bazen ikisi birden atardı.Bazı maçlarda da Celil getiridi Serkan atardı.Ne hava atardık millete onların başarılarıyla

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: edmontdante - 28 Ağustos 2009, 20:45:47
Celil&Serkan gibi olurlar mı sence : ))
Ne güzeldi bir hafta Serkan atardı bir hafta Celil.Bazen ikisi birden atardı.Bazı maçlarda da Celil getiridi Serkan atardı.Ne hava atardık millete onların başarılarıyla

Celil ile Serkan olamazlar tabii abi, onlar efsane bizim için, Celil&Serkan modeli dedim zaten, model olarak benzeyebilirler.

germencisse

yaa iddaa gazetesine baktım moralim bozuldu yine Samsunsporumuzun oranı 4.50 hiç mi yenme şansımız yok niye böle değerlendiriyorlar..

supernatural_55

Georgi Chelidze Goals

Chelidzenin golleri var bikaç tane bu golü süper..

**KaR6**

ben idmanlarını izledim, içeriden de aldıgımız bilgiler hep iyi yönde.. İnşallah bir sorun yaşamaz da hep beraber seyrederiz gollerini..

YaşarDoğu

şu videoları ben niye izleyemiyorum. :-\

supernatural_55

süleyman abi xp mi kullanıyosun youtube için dns değiştirelm xp ise

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 28 Ağustos 2009, 22:35:42
süleyman abi xp mi kullanıyosun youtube için dns değiştirelm xp ise

XP kullanıyorum,

supernatural_55

abi o zaman: önce denetim masasından ağ bağlantıları.na gir.    orda yerel ağ bağlantısı yazanın üzerini sağ tıklayıp özelliklere gir.      burada ''Bu bağlantı aşağıdakil öğeleri kullanın''yazıyo en alta indir orayı ve ''İnternet iletişim kutuları(TCP/IP) yazıyo ona bi kere tıkla ve hemen altında özelliklere bas.         Gelen pencerede en alttaki ''aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan yazıyo onu seç ve
208.067.222.222
208.067.220.220
yaz kutulara tamama basıp uygula bu kadar abi:)))

YaşarDoğu

ktunnelden açılmaz mı bunlar??

YaşarDoğu

İzledim canım, bunların daha güzellerini Samsunsporumuzda kaydederve gol kralı olur inşAllah.