MANŞET GAZETESİ NE İŞ?

Başlatan kaptan 55, 13 Şubat 2009, 11:34:49

« önceki - sonraki »

kaptan 55

trabzon taraftarından takımına destek?şuna bak sen ya harbimi? bu yazıyı yazanın o manseti atanın kime yalakalık yaptığını gerçekten bilmek isterdim sen nerenin yerel gazetesisin?şimdi bu gazetenin istenilen trajlara ulaşamadığını çok daha iyi anlıyoruz.trabzon yalakası manşet gazetesi

Kais

öyle bir gazetemi vardı SAMSUN'da deyip geçiyorum!!

beşnumara

takmayalım yaaa.zaten samsunda satılan yerel gazeteler belli. manşet gibi gazeteleri çayocakları alıyo. başka aln yok zaten.o da müşteriyi daha fazla tutup bi çay daha yaslamak için :D

Akyol

Alıntı yapılan: beşnumara - 13 Şubat 2009, 13:49:55
takmayalım yaaa.zaten samsunda satılan yerel gazeteler belli. manşet gibi gazeteleri çayocakları alıyo. başka aln yok zaten.o da müşteriyi daha fazla tutup bi çay daha yaslamak için :D

aynen öyle besnumara :D

red_white

boykot ediyoruz manşeti beleş bile verilse almıyoruzz

kuzey55

zaten beleş kim alır o gazeteyi.tuvalet kağıdı olarak bile kullanılmaz..

Sercan

Gerçektn yerel medyamız vahim bir durumda...

Mert

Sadece Samsunspor

ne bu manşet gazetesi yaa ismini sadece 2-3 kere duydum bunu samsunda okuyan var mı, bunlar azınlıklar işte kendi aralarında takılıyorlar bu şehirde daha samsunsporlular ölmedi ölmeyecekte

Tribün_ali

16 Şubat 2009, 18:20:22 #9 Son düzenlenme: 16 Şubat 2009, 19:43:18 yönetici
Arkadaşlar size bir olay anlatacam ben ist askerkene b.çekmecede bir kahvahane vardı karaddenizliler diye oraya takılırdık ark çarşı izninde adam trabzondan günlük yerek gazate getirirdi karadeniz sesi falan ark inanın ki amatör kulupler bile var bütün karadeniz illeri samsunsporumuzun haberi yokdu ama bunlar vardı samsunu kötü gösteren haberler hırsızlık tecavüz bıcaklan ma gibi anlıcanız bunalrın hepsi samsunumuzu cekemiyor.

Akyol

bunların alayının .... ya zaten bunlar akıllanmaz ama hizaya gelecekler anlayacaklar bazı şeyleri yalaka manşet  >:(

esedullah

SAMSUNDA YEREL BASIN YOOOK !

olurmu kardeşim Haber Ve Halk gazetesi unuttun galiba