Yıldız adayları Bank Asya'da parladı!

Başlatan mehmet yılmaz, 02 Ocak 2009, 21:53:50

« önceki - sonraki »

Tufan

03 Ocak 2009, 01:40:28 #15 Son düzenlenme: 03 Ocak 2009, 01:43:05 SPectre
Alıntı yapılan: samsuni - 03 Ocak 2009, 00:51:03
Şaka bir yana, Samsunkopat'ın elinde bir liste var. Ama gönlümüze göre bir liste değil, kısıtlanmış bir liste. Mesela Lazarus Kaimbi diye bir adam izlemiş Samsunkopat, bir hafta onu anlattı bana. Google'da yazabilirsiniz. Fakat maalesef hem bütçemizi sarsıyor hem de yaş haddine takılıyor o...

Bu yüzden 18-19 yaşında ve henüz profesyonel olmamış iki adam bulmamız lazım. Listede var isimler lakin bizatihi seyretmek lazım. O yaştaki çocuklaın maliyeti olmuyor zaten, TFF'ye şikayete de gitmezler! :)

Yarın tekrar Güney Afrika'ya geçecek Samsunkopat; orada izleyip bulmaya çalışacak. İnşallah istediğimiz kriterde çocuklar buluruz.

Ben hayli umutluyum doğrusu..

abi bal damlıyor ağzından inşallah oralardan hayırlı haberler gelir ...
öğretmenlik, gazetecilik, tribüncülük, site işleri birde menajerlik mi eklendi abi işlerin arasına 10 parmağında 20 marifet var. senin gibi yöneticilerimiz olsaydı İsmail başkandan sonra bu durumda olmazdık zaten...

mehmet yılmaz

Yok kardeşim, menajerlik para isteyen bir kavram, bizimkisi taraftarlık sadece. Samsunspor'dan para isteyecek kadar düşmedik biz, hatta mümkün olsa da versek. Samsunkopat da aynı şekilde. Bir taraftar oalrak yardımcı olabilirsek en büyük mutluluk olur bizim için.

Tufan

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Ocak 2009, 01:43:06
Yok kardeşim, menajerlik para isteyen bir kavram, bizimkisi taraftarlık sadece. Samsunspor'dan para isteyecek kadar düşmedik biz, hatta mümkün olsa da versek. Samsunkopat da aynı şekilde. Bir taraftar oalrak yardımcı olabilirsek en büyük mutluluk olur bizim için.

Türkiye de yoktur herhalde Güney afrikada futbolcu araştıran taraftar.

beşnumara

Şaka bir yana, Samsunkopat'ın elinde bir liste var. Ama gönlümüze göre bir liste değil, kısıtlanmış bir liste. Mesela Lazarus Kaimbi diye bir adam izlemiş Samsunkopat, bir hafta onu anlattı bana. Google'da yazabilirsiniz. Fakat maalesef hem bütçemizi sarsıyor hem de yaş haddine takılıyor o...

Bu yüzden 18-19 yaşında ve henüz profesyonel olmamış iki adam bulmamız lazım. Listede var isimler lakin bizatihi seyretmek lazım. O yaştaki çocuklaın maliyeti olmuyor zaten, TFF'ye şikayete de gitmezler! :)

Yarın tekrar Güney Afrika'ya geçecek Samsunkopat; orada izleyip bulmaya çalışacak. İnşallah istediğimiz kriterde çocuklar buluruz.

abi keşke isim vermeseydin yaaa.malum ilhan cavcav'ın ajanı samsunda dolaşıyo.belki siteye de üyedir :D acaba sazanlar için mi verdin ismini.bakalım atlayan olacak mı diye ;)

veis

yazı çok güzeldi ben dün sabah gazatede okudum ayrıca seçilen oyuncularda gerçekden kaliteli ve gelecek vaadeden kişiler özellikle iskender ve karşıyakalı cihana dikkat diyorum gelecekdeki yıldızlardan olucaklar.zaten oktaya kelam etmeye bile gerek yok o bir harika.

Recep

Sevgili Samsuni
ben geçenlerde istanbulda Çelebi De Souza diye bir genç diyemiyecem biraz karta kaçıyor ama topçu izledim bu listeye ekleyebilirsin fena top oynamıyordu ;D
bide Samsunda halı sahada bi 6 numaralı futbolcu vardı esas mesleği avukatlıkmış ama biraz kazma olmasına rağmen sefa dan iyiydi yani onuda kandırabiliriz diye düşünüyorum :)
şaka bir yana bu Mehmet Yılmaz arkadaşımız bizim ulusak basındaki en iyi temsilcimiz bizi her olayda gündeme getirmeyi bilmesini çok ama çok takdir ediyorum vede bu beni mutlu ediyor Samsunkopat arkadaşımada emeklerinden dolayı çok teşekkürler
Türkiyede hangi kulubte böyle taraftarlar bulabilirsiniz işte burası Samsunspor bizim farkımız çok kralı gelse elimize su dökemez her şey için sağolasınız

celebi

ya bu samsunkopat orada menejerliğe mi başladı

Kais

zaman gazetesınde cok bahsedılıyor samsundan farkındayım da

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 03 Ocak 2009, 10:53:32
ya bu samsunkopat orada menejerliğe mi başladı

Yok hocam, inşaat mühendisi olarak bir ticaret şirketi kurdu. hammadde falan da getiretecek Türkiye'den, kalas ihtiyacın olursa Sefa var elimizde dedim. Onun değer oranı çok yüksekmiş! :)

Samsunkopat sadece Samsunspor için oyuncu izliyor, bize özel yani. Çaylar şirketten hesabı ;)

beşnumara

abi afrika ülkelerinde ne topçular var keşfedilmeyi bekleyen.üstelik maliyetleri de düşük oluyor bunların.alıp yetiştireceksin.altyapıda sefaya,samete değer veriyorsak bunlara da değer veririz.üstelik bunlar hem futbola hem de paraya aç insanlar.en azından sorumluluklarını bilen insanlar.acaba okul bitince ben de mi gitsem samsunkopatın yanına. :D

veis

iskender büyükşehir belediye istanbul ile anlaşdı ama bildigim kadarıyla.

beşnumara

Alıntı yapılan: veis - 03 Ocak 2009, 19:10:44
iskender büyükşehir belediye istanbul ile anlaşdı ama bildigim kadarıyla.
ben de öyle biliyom.

Kaya

solarium a girsek nasıl olur ?  :P