Yeni Samsun Otogarı'nın renkleri

Başlatan Anonymous, 29 Aralık 2004, 13:03:20

« önceki - sonraki »

CurvaSudSamsunspor

bir maçda ona pankart hazırlaya bilirim.

deli 55

otogara kendi adını vermiş yusuf ziya..samsunu satabilecek kadar haysiyetsiz ve çıkarcı bir insan olduğuna inanıyorum...

Sadece Samsunspor

3 hafta önce otogarın ordan geçtim orta büyüklükte sayılabilecek bir samsunspor logolu pankart vardı yani çevre yolundan gözüküyordu  :wink:

MeL_55

Alıntı yapılan: "Tuqberk"3 hafta önce otogarın ordan geçtim orta büyüklükte sayılabilecek bir samsunspor logolu pankart vardı yani çevre yolundan gözüküyordu  :wink:

yapma yaa. resim cekerseniz seviniriz...

timofte

Sanırım Galip Öztürk'ün stada da asılan Samsunspor'a başarı dilediği pankarttan bahsediyor Tuğberk kardeşimiz. Çok hoş bir pankart doğrusu ama, otogar konusu bana göre hala bu şehrin ayıbı olarak önümüzde duruyor. Şehir tarafından tepeyi aşıp Ankara yoluna doğru gittiğin zaman insanın karşısına hala oldukça modern ve fakat Samsun'u temsil etmeyen sarı lacivert renklerle bezeli
ŞEHİR OTOGARI çıkıyor..

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "MeL_55"

yapma yaa. resim cekerseniz seviniriz...

resim çekmeme imkan yok çünkü o tarafla alakam yok ama giden biri olursa çeksin resmini - timofte evet galip öztürk ün stada koyduğu bayrağın aynısı olabilir uzaktan gördüm ama yinede gözüküyordu yeterli büyüklükte yani  :wink:

celebi

Alıntı yapılan: "Tuqberk"resim çekmeme imkan yok çünkü o tarafla alakam yok ama giden biri olursa çeksin resmini - timofte evet galip öztürk ün stada koyduğu bayrağın aynısı olabilir uzaktan gördüm ama yinede gözüküyordu yeterli büyüklükte yani  :wink:

galip öztürk ün stada koydurduğunun aynısı o bayrak

Tufan

Alıntı yapılan: "timofte"Sanırım Galip Öztürk'ün stada da asılan Samsunspor'a başarı dilediği pankarttan bahsediyor Tuğberk kardeşimiz. Çok hoş bir pankart doğrusu ama, otogar konusu bana göre hala bu şehrin ayıbı olarak önümüzde duruyor. Şehir tarafından tepeyi aşıp Ankara yoluna doğru gittiğin zaman insanın karşısına hala oldukça modern ve fakat Samsun'u temsil etmeyen sarı lacivert renklerle bezeli
ŞEHİR OTOGARI çıkıyor..
sehir otogarı değil orası Y Zİya Yılmaz otogarı adam bide kendi adını vermedimi yüzsüz adam ya

berusa55

Alıntı yapılan: "SPectre"sehir otogarı değil orası Y Zİya Yılmaz otogarı adam bide kendi adını vermedimi yüzsüz adam ya

spectre! yazdığımız ifadelere dikkat edelim ve bilip bilmeden de yorum yapmayalım! belediye baskanımız otogara kendi adını vermemiştir. otogarı satın alan sayın galip öztürk büyüksehir belediye baskanımızın adını otogara vermeyi uygun görmüstür.

körfez55

evet bu şehrimizin büyük bir ayıbı.bu konuda bişey yapmalıyız.gerekirse parasını biz toplayalım.ve biran önce şehrin 1.dereceden en uğrak yeri olan otogarın rengini kırmızı beyaz yaptıralım.

selahattin55

bu belediye başkanı bazı şeyleri samsun halkına gıcıklığına yapıyor heralde.özellikle tam bir samsunspor ve taraftarına gıcığı var heralde.o belediye başkanına halk gereken dersi seçimde versin...

timofte

http://www.samsunotogari.com/ana_sayfa.htm

Otogarın internet sitesi açılmış. Ziyaretçi defterine sarı-lacivert renklerden rahatsızlık duyan herkesi tepki mesajı göndermeye davet ediyorum.
Rahatsızlık duymayan, ya da bu konuyu önemsiz bir detay olarak görenler zaten bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da tepki göstermeyeceklerdir. Başından beri bu konudan büyük huzursuzluk ve üzüntü duyan biri olarak bu gibi arkadaşların gözünde gereksiz bir işe kafayı takmış olduğumun düşünüldüğünü de bilmiyor değilim. Yusuf Ziya Yılmaz isimli kişi hakkındaki olumsuz düşüncelerimin başlangıç noktası buradaki renk seçimidir.
Otogarın ismi konusuna gelince, hayattaki bir  kişinin kendi rızası=onaylaması olmadan herhangi bir yere isminin verilmesi mümkün değildir.

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: "timofte"http://www.samsunotogari.com/ana_sayfa.htm

Otogarın internet sitesi açılmış. Ziyaretçi defterine sarı-lacivert renklerden rahatsızlık duyan herkesi tepki mesajı göndermeye davet ediyorum.
Rahatsızlık duymayan, ya da bu konuyu önemsiz bir detay olarak görenler zaten bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da tepki göstermeyeceklerdir. Başından beri bu konudan büyük huzursuzluk ve üzüntü duyan biri olarak bu gibi arkadaşların gözünde gereksiz bir işe kafayı takmış olduğumun düşünüldüğünü de bilmiyor değilim. Yusuf Ziya Yılmaz isimli kişi hakkındaki olumsuz düşüncelerimin başlangıç noktası buradaki renk seçimidir.
Otogarın ismi konusuna gelince, hayattaki bir  kişinin kendi rızası=onaylaması olmadan herhangi bir yere isminin verilmesi mümkün değildir.
otogarın rengini değiştirmemiz lazım

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "Tuqberk"3 hafta önce otogarın ordan geçtim orta büyüklükte sayılabilecek bir samsunspor logolu pankart vardı yani çevre yolundan gözüküyordu  :wink:

Alıntı yapılan: "MeL_55"yapma yaa. resim cekerseniz seviniriz...

Kadir ÇELEBİ

YUSUF ZİYA YILMAZ SAMSUN ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ GENEL MUDUR YARDIMCISI SAYIN MUHARREM SOYLUNUN DİKKATİNE..

ONCELİKLE MODERN BİR OTAGAR'A SAHİP OLDUGUMUZ İCİN MEMNUNİYETİMİ DİLE GETİRMEK İSTİYORUM. AYNI ZAMANDA SEHRİMİZİN EN ONEMLİ REKLAM MARKASI OLAN VE BİZ SAMSUNLULAR TARAFINDAN ONEMSENEN SAMSUNSPORUMUZUN RENKLERİNİ TEMSİL ETMEYİŞİ BİZLERİ UZMUSTUR MALUMUNUZ SAMSUNSPOR ZOR GUNLER GECİRMEKTEDİR BİZ SAMSUNLULAR OLARAK MADDİ VE MANEVİ DESTEGİMİZİ HERZAMAN GOSTERMELİYİZ BU KONUDA HASSASİYETİNİZİ GOSTERMENİZİ DİLERİM..
Kadir ÇELEBİ