SAMSUNSPOR TRANSFER

Başlatan ugrass, 14 Mayıs 2009, 20:06:36

« önceki - sonraki »

ugrass

sizce samsunspor kimleri almalı? ve samsunspor transfer söylentilerini burda paylaşalım...

Sadece Samsunspor

Kais

bence bu transfer tahtası muhabbeti halledilcek tecrübeli oyuncular alıcaz...AMİN

sadece55

önce bize bir başkan transferi lazımdır :)

beşnumara

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 14 Mayıs 2009, 20:08:47
kilit vurulsun konuya ;D
:D :D
başlığı açanın da tez kellesi vurulsun :D abi ne transferi yaaa biz bu tür başlıklara hiç alışkın değiliz.kalbimize inecek yoksa transfer mi yapacağız? :D

sadece55

yapacağız yaw görün bakın anasını satim bizden daha kötü durumdakiler yaptı biz niye yapamıyosak

Akyol

transfer kilidimiz açılıncaya kadar konu kilitlensin  ;D

Kais

konuyla ilgisi yok ama k.vadisi yeni bölümmü oynuyor özetmi ?

kýrmýzýbeyaz55

14 Mayıs 2009, 21:12:30 #8 Son düzenlenme: 14 Mayıs 2009, 21:23:06 kýrmýzýbeyaz55
polatalemdar  ve  mematibaş  transfer edilsin.. takımdaki gençlere (ağır)abilik yapsınlar..
Samsunsporun raconu daim olsun..

55.hakan

bir şekilde transfer yapmalıyız federasyona belli miktarda para yatırılırsa transfer yasağı kalkma durumu ortaya çıkabilir...umut dünyası :D seneye süper lig istiyorsak transfer şart

kumköylü ahmet

Recep

çlebi de souza ve Mustafa Karartı :)

Kais

Alıntı yapılan: kırmızıbeyaz55 - 14 Mayıs 2009, 21:12:30
polatalemdar  ve  mematibaş  transfer edilsin.. takımdaki gençlere (ağır)abilik yapsınlar..
Samsunsporun raconunu daim olsun..
abi sen beni güldürdün Allah da seni Samsunspor yüzünden güldürsün inaşallah.ben d edimki film başladımı.senin cevap hemen konuya dönmüş.çok güzel.sağolasın

yönetici

Transfer yapabilmemiz için eski futbolcu borcu olarak TFF'ye yaklaşık 2.000.000 lira yatırmamız gerekiyor. Şu durumda maalesef transfer yapma hakkımız yok.

Bu eski futbolculardan bazılarını sıraladığımızda kimlerin dönemleri olduğunu, kimlerin Samsunspor'a sözde bağış yapıp da aldıkları futbolcuların paralarını bile ödemediklerini göreceksiniz.

Ceyhun Eriş, Dejan Maksic, Sinan Demircioğlu, Serdar Özkan, Erol Kapusuz, Adnan Güngör, Feridun Sungur.....

İnşallah bu sorun çözülür ve biz de bu başlığı keyif duyarak açarız.