Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

yirmiuc

haluk tan "kendi takımında forma giyen oyuncuların transfer edileceğini, hazır oyuncuların alınacağını" söylemişti.
bu açıklama mehmet akyüzü işaret ediyor bence.
şu ana kadar hiç ismi geçmedi ama hoca antepteki nüfuzunu (vardır diye düşünüyorum) kullanıp serdar deliktaşı da aldırabilir.

lucarelli

Okan Koç riskli. Maç başına para olursa olabilir ama diğer türlü riskli bir arkadaş.

yirmiuc

hakan koçaslan chelsea'ye transfer olmuş galiba...

usare

AntZ

Alıntı yapılan: emre55 - 27 Aralık 2010, 15:29:23
bknz serciiinho temizyürek   :P  1dk!!!

Sercan da bile eskiye göre düzelme vardı ama Sercan Kalpar'ın oyun yapısına kesinlikle uygun değil. (Bizim kafamızdaki futbolcu tipine de uygun değil o ayrı  ;)) En azından bu sene bir arıza çıkarmadı.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: yirmiuc - 27 Aralık 2010, 15:59:39

hakan koçaslan chelsea'ye transfer olmuş galiba...

Dedikodulara göre Drogba ile takas etmişiz.Yönetimde Drogbanın gelişiyle Mehmet Batdal transferinden vazgeçmiş :P :P

berusa55

Kadromuz güçlenecek
[ 27.12.2010 ]

Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, şuan itibari ile Dilaver Güçlü dışında başka bir isimle net olarak anlaşmadıkların söyledi. Yönetim olarak transfer çalışmalarının sürdüğünü vurgulayan Çakır, "Takımımızda direk forma giyecek ve katkı sağlayacak oyuncularla anlaşabilmek için girişimlerimiz sürüyor. Birkaç gün içerisinde kadromuzu yeni isimlerle güçlendireceğiz" dedi.

Kaynak

YaSeF55

Bunlar baya bi iddaalı konuşuyorlar transfer konusunda bakalım dudağımız uçuklucak mı?

tanju55

GökhanÇağlar

bir yabancı transfer hakkımız var,kaliteli bir yabancı oyuncu alamaz mıyız acaba?

lucarelli

Alıntı yapılan: erm17 - 27 Aralık 2010, 18:01:30
fatih tekke geliyomuş

çok iddalı bir ilk mesaj olmuş. Sanki biraz olta gibi geliyor bana.

Eğer harbi idda ise Gelmez inşallah.

SerhaT55

tanju55

arakadaslar eger ortaya bir iddaa atiyorsaniz kaynagi ile yazin...böyle bosuna heveslendirmeyin bizi...