İsmail Türüt'e destek

Başlatan HoliganSamSunLu, 20 Eylül 2007, 01:25:48

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

son günlerde ülkemizin bir çok sorunu varken ve ülkemizin kaderini belirleyecek bir anayasa taslağı hazırlandığı dönemde satılış medyayı meşgul eden tek konu Ozan Arifin yazdığı ismail türütün seslendirdiği ve karadeniz üzerinde oynanmak istenen oyunlara dikkat çekme açısından çok güzel bir çalışma olan Plan yapmayın plan parçası ve kimliği belirsiz kişilerce yapılan klip sonucu linç kampanyası başlatılmıştır... sözde aydın zevatların ermeni olmak için birbiriyle yarıştığı hainliğin in vatanseverliğin auot olduğu itin çakalın meclise dolduğu bu dönemde tek derdi ülkesi ve karadeniz bölgesinin ve gençliğinin karşı karşıya kaldığı tehlikeyi dile getiren bir insana bir karadenizli olarak sahip çıkmayı kendime borç olarak görüyorum eline sağlık Arif ŞİRİN yÜREĞİNE Sağlık ismail TÜRÜT 30 bin kişinin katili için beyitler yazılırken ankaranın göbeğinde naralar atılırken aponun itleri havlarken kalemlerini kameralarını magazine çeviren medya söz konusu vatan sevgisi olunca habercilik dersi veriyor bütün medyayı kınıyor NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYORUM

celebi

Karaddenizi boğmaya çalışanlar karadenizde boğulurlar :evil:

HoliganSamSunLu

aynen kardeş biz defalarca yok oldu denilen ama kendi tohumlarından filizlenip orman olan bir miletiz üç beş ermenivciye boyunmu eğeceğiz ama işte sinek küçük mide bulandırıyor ... başka birşey değil

selahattin55

ismail türüt ve ozan arif abilerimizi yapmış oldukları şarkıdan dolayı tebrik editorum.bu adamları aslında ödüllendirmek lazım.TÜRK milletinin bayrağına namusuna bölünmez toprak bütünlüğüne dil uzatanın dilini koparsınlar.ama türkiyemizde malasef bazı güçler rahatsız oluyorlar böyle manevi duygularımız ağır basınca ne olabileceğini biliyorlar.hergün askerlerimiz şehit oluyor.ama bir ermeni piçi kadar gündemde tutulmuyor.iki oğlum var seve seve bu vatan için feda olsun.ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ.bizim sınırlarımız masa başında çizilmemiştir.atalarımızın kanlarıyla çizilmiştir. o kırmızı çizgileri kimse değiştiremez.takii yeryüzünde tek bir türk kalana kadar.

Sempatik Bengülü

klibi hazırlayan genç samsun çarşambalıymış.tv'de öyle söylediler zaten samsunun görüntüleride var.

jean

sarki cok anlamli bundna bir sarki oncede sukru gulerle bestesi vardi su sozler col hosuma gitti dalgalan sanli bayrak selam ver sehitlere mezar olur bu vatan ihanetci itlere bu bestedede halkin sesini besteye dokmus bence gayet guzel

HoliganSamSunLu

evet Hakan Öztekin samsun çarşambalı 21 yaşında samsunda internet kadfede çalışıyor....

jean evet ismail abiyle şükrü hgülerin muhteşem düeti bayrak parçasını bende duygu yoğunluğu içerisinde severek dinlerim ve ismail abinin bir önceki albümde olsa gerek hem müslüman hem türküm ve ateş çemberi parçalarınıda severek dinlerim ozan arifi anlatmaya gerek yok zaten kelimeler aciz kalır onu anlatmakta hepsine saygılarımı sunuyorum görülüyorki karadeniz herzamanki gibi diyarbakır birilerinin kalesi ise karadenizde türklüğün kalesidir.... bir kez daha dosta düşmana duyurduk..

HoliganSamSunLu

İsmail Türüt'ün Plan Yapmayın Plan şarkısına çekilen klip kamuoyundan büyük tepki almıştı. Aynı içerikte onlarca klip daha yayınlanmaya başladı. Ancak daha ilk klibi yapanın kimliği belli değildi.

ARTIK BİLİNİYOR

Şarkıya Hrant Dink suikastını övücü klip yaparak Youtube'a ilk koyan kişinin kimliği sonunda belirlendi: Hakan Öztekin.

Öztekin, Samsun'da yaşayan 21 yaşında Öztekin'in bir, internet kafede çalıştığı öğrenildi.

KİMSEYLE GÖRÜŞMEK İSTEMİYORUM

Kendine yöneltilen sorulara hiç bir şekilde cevap vermek istemediğini söyleyen Öztekin, ''Bu konu ile ilgili kimseyle görüşmek istemiyorum, kimseden de kaçmıyorum, istenildiği zaman gider ifademi veririm'' dedi.

OĞLUM KENDİ HALİNDE BİRİ

Hakan Öztekin'in annesi Emriye Öztekin ile ağabeyi Mustafa Öztekin ise görüntüleri televizyondan izlediklerini, böyle bir klipten ondan sonra haberdar olduklarını söylediler.

''Hakan'a bunu sorduğumuzda sadece Türüt'ün şarkısına uygun olsun diye öylesine hazırladığını bize söyledi'' diyen Emriye Öztekin, oğlunun kendi halinde biri olduğunu belirtti.

"BAKIN YAPTIKLARIMA "

Hakan Öztekin'in, 'www.karizmatik.at' sitesinde, "Bakın yaptıklarıma" başlıklı bir yazısı var. Türk medyasında son bir hafta içinde çıkan haberlerin linklerini kullanıcılara sunuyor.

Öztekin yazılarında, 'Baltaları gömdük ama yerini unutmadık", "Ben ölümü çoktan göze aldım da yanımda kimleri götüreceğim onları düşünüyorum" ifadeleri göze çarpıyor.

Sempatik Bengülü

Hakan Öztekin'in Samsun'un Çarşamba ilçesine bağlı Çınarlık beldesinde yaşadığı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çarşamba Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Bölümü son sınıf öğrencisiymiş,

Öztekin, soruları yanıtlamak istemediğini belirterek, "Bu konu ile ilgili kimseyle görüşmek istemiyorum, kimseden de kaçmıyorum, istenildiği zaman gider ifademi veririm" demiş,

celebi

ne yaptın be hakan bazılarının işinini bozdun yuvalarına çomak soktun galiba rahatsız oldular

Tribün_ali

Tabi destek vercez abi birileri rahatsız oldu herhalde kimileri o dagdaki terörüstlere şarkı ve şiir yapiyorda kimse sesini cıkarmıyor adamlar ne güzel vatan sevgisi şiiri yapmış neden herkez karşı cıkıyor bunu anlmak mümkün degil dün akşam fox tv de ozan arif ve ismail türüt konuktu objektif programına saat 1,30 kadar onları dinledim KARADENİZDE BOGULURSUNUZ AKILLI OLUN AKILLI PLAN YAPMAYIN

selahattin55

bu memlekette bunları bukadar şımartanların allah versin belasını.40 bin kişinin katiline sayın diye hitap edenlerin versin allah belesını.karadeniz bölgesi bu memleketin sigotasıdır.kimse o sigortayı attırmasın sigorta atarsa karadeniz insanının neler yapacağını biliyor o vatan hainleri.onun için herkes haddini bilsin.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

King Of The North

Arkadaşlar geçen gün adliyeye giden İsmail Türüt ve Ozan Arif'in altındaki Hummer marka cip Galip Öztürk'e aitmiş.Galip Öztürk ve Talip Öztürk İsmail türüt'ün hem hemşehrisi hem de komşusuymuş bugün Akşam gazetesinde röportajını okudum.Malumunuz üzere klibi yapan arkadaş da Samsun Çarşambalı.

jean

galip ozturke helal olsun biri rizeli oteki giresunlu samsuna yerlesme sonradan digeride oz samsunlu vatan karadenizlilerden sorulur

celebi

karadeniz bir bütündür parçalanamaz.ancak futbol takımları hariç :lol: