İlyas Kubilay Yavuz

Başlatan ata55, 23 Temmuz 2018, 17:08:58

« önceki - sonraki »

ata55

Sensiz olduğunu sen de gördün.
Yetenek önemli ancak futbol bir takım oyunu. Sen sirk cambazı gibi davranıyorsun.
Basiti yapmak varken zorluyorsun.

5trawberry

Bu linç girişimine anlam veremiyorum. Kubilay'la takım Real Sociedad gibiydi Kubilay olmayınca Real Madrid mi oldu sanki. 5-0 yendiğimiz Maçta bile  Tarsus bizden daha iyiydi Kubilay vardı.4-0 yendik Kubilay yoktu. Üstelik Kırklarelispor leş gibiydi.

ata55

neden linç girişimi olsun? kimse ona kötü oyuncu demiyor ki. hatta kubilay, ligin en yetenekli oyuncusu. ancak takım oyununa etkisi çok az. keçiören onunla şampiyon olamadı, onsuz oldu. bugünkü maçta oğuz'un basit pasını kubilay olsa atar mıydı? hayır. atabeyin gol pasını bahattin olsa atar mıydı, hayır. futbol basit bir oyundur, zor olan onu basit oynamaktır derler.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: ata55 - 13 Ekim 2019, 23:08:01neden linç girişimi olsun? kimse ona kötü oyuncu demiyor ki. hatta kubilay, ligin en yetenekli oyuncusu. ancak takım oyununa etkisi çok az. keçiören onunla şampiyon olamadı, onsuz oldu. bugünkü maçta oğuz'un basit pasını kubilay olsa atar mıydı? hayır. atabeyin gol pasını bahattin olsa atar mıydı, hayır. futbol basit bir oyundur, zor olan onu basit oynamaktır derler.
geçen seneki k.ören maçında 1-0 öndeyken kubilayın sağ çaprazdan vurmayıpta ortada boş adama çıkarmış olsa idi şu an bu lig de değildik diye örnekleme yaparak tezini güçlendireyim.

55_OrHaN_55

Kubilay'ı en çok savunanlardan biriydim ama malesef iyi çalım yapmak ve iyi şut çekmekle olmuyor. Takımın bir parçası olduğunun bilincinde olmak, en uygun adama pas vermek gibi daha üstün özelliklere sahip olmak gerekiyor. Bu da Kubilay'da ne yazık ki yok. Bir çok maçta kilidi açan oyuncu olsa da, oyunun kilitlenmesine sebep olan faktörleri de sorgulamak lazım. Ayrıca birçok maçta da Kubilay'ın bitmek bilmeyen çalım ısrarından sonra topu rakibe kaptırıp kontra atak yemişliğimiz var. Bunları aşmadığımız taktirde geçen seneki hüsranın bire bir aynısını yaşayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. 

beşnumara

Takımın üzerinde biri değilsin
Takımın sadece bir parçasısın
Kolay maçları sen olmadan da kazanıyoruz
Zor maçların hiçbirinde yoksun
O tür maçlarda ha varsın ha yoksun zaten ne farkeder?

55.hakan

Kendini takımın üzerinde görüyor çok açık.

Sadece Samsunspor

Seni hep sevdim ama artik gina geldi. Hala akillanmadin mi. Ataga kalkarken 3kisinin arasina dalma islerinden vazgec artik o belki macta 1 2 kere olur. Her zaman ayni seyi yapiyorsun. Bak sagina soluna bosta kim varsa at. Ileri bak sal araya. Senden istenen bu. O kafaniza sokun artik su takim oyunu mantigini

alperen_55

Futbol adına yaptığı,üç beş kişinin arasına dalıp çalım yada uzaktan şut,bunun dışında yaptığı şey nedir?Bu arkadaşı izlemek artık bana Zul geliyor.Bence bu arkadaşın takımımıza verdiği eksi artılarından çook çok fazla.

eprianu

Vay be. Gerçekten de öyle. Kubilay, Samsunspor ile ilgili twitter'da ne var ne yok hepsini silmiş. Messi, Ronaldo böyle triplere girmedi. Yeteneğine rağmen neden hala 2. Lig'de süründüğü de belli oldu. Çünkü bu zihniyet ile üst liglerde barınamaz.

https://twitter.com/Kiycy14/

5trawberry

İlyas Twitter'ı haftalar önce bu olaylar patlak vermeden kapatmıştı. Sonra açtı.
Yanılmıyorsam twitter'da Samsunspor paylaşımı yok denecek kadar azdı.

Dediğiniz gibi bir durum olsa Diğer hesapları da kapatıp siler.

Çünkü İnstagramı daha aktif kullanıyor ve paylaşım yapıyor.

Ha bir sıkıntı var mı?
Var.
Duygusal takılıp kırgınlıklardan bahsedip duruyor ama altında yapılan sebepleri bilemiyoruz tabi.

55.hakan

Israrla 3 kişinin arasına dalıyor adam. İnsanların içinden geçme özelliğinin olduğuna inandırdı birileri sana herhalde.

ea55

Takımı karıştıran oyuncu. Maça girerken hocaya küfretmiş.

Sadece Samsunspor

ismail başkanın bugünkü basın toplantısını izledikten sonra. yap-mış isteme-miş konuşma-mış tartış-mış gibi cümlelere inanmıyorum.

5trawberry

Evet.
Başkana burada iddia edilen ; ''sen çok alıyorsun, ben almıyorum. Sen kaç alıyorsun? '' gibi futbolcular arasında para muhabbeti dönüyor mu diye soruldu.
Başkan yalanladı. Futbolcular arasındaki maaş makasının fazla olmadığını gerekirse yönetim kurulu ile görüşüp herkesin ne kadar aldığını açıklarız dedi.